پارس ناز پورتال

قاصدک 24

خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)

خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)

خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)

آخرین تصاویر بازیگران و ستاره های ایرانی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است را می توانید در مجموعه زیر مشاهده نمایید و لذت ببرید.

 

نشست خبری فیلم پر ستاره «تابستان داغ» در کاخ جشنواره، با حضور شکارچیِ سیمرغ آخرین جشنواره، یعنی پریناز خانم ایزدیار که امسال هم با 3 فیلم، یعنی «ویلایی ها»، «یک روز بخصوص» و «تابستان داغ» از پرکارترین های جشنواره است و نیم نگاهی به تکرار موفقیت اش در جشنواره پارسال دارد.

خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)نهایت تلاش صابر ابر برای غیر عادی نبودن، اینی هست که میبینید. یعنی پیراهنی منقش به کله ی گربه!
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)علی مصفا هم از این ور بام افتاده بود و با سادگی بیش از حد، با واقع همان وضعیتِ پس از رخت خواب، در فرش قرمز فیلم «تابستان داغ» حاضر شده بود.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)مینا ساداتی یکی دیگر از ستاره های این فیلم در حاشیه نشست خبری.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)و اما عکس دسته جمعی عوامل فیلم «تابستان داغ» ساخته ابراهیم ایرج زاد که لیلی فرهاد پور عزیز، یسنا میرطهماسب و مانیا علیجانیِ کوچولو هم از نقش آفرینان آن هستند. مانیا در فیلم «خانه ای در خیابان چهل و یکم» هم خوب درخشیده است.خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)ستاره ها از زاویه ای دیگر.

خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201) زهرا داوودنژاد و مهرداد صدیقیان در نشست خبری فیلم «شماره 17 سهیلا» ساخته محمود غفاری که بازگشتی خوب برای زهرا پس از سال ها به سطح اول سینما به حساب می آید.

خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)مجید صالحی و روزهای خوب حضور در جشنواره! این اولین بار است که مجید در جشنواره حضور پیدا کرده است، آن هم به لطف فیلم «چراغ های ناتمام» ساخته مصطفی سلطانی.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)فیلمی که شقایق فراهانی و الهام نامی هم در آن حضور دارند و این عکس مربوط به عکس دسته جمعی عوامل آن است. شقایق فراهانی پرکار ترین بازیگر جشنواره امسال است، با 5 فیلم در یک سال! اینجا صدای هادی عامل را میخواهیم که با یک “خسته نباشی دلاور!” از مجاهدت شقایق در این مدت تقدیر کند.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)مَه تاب در پردیس.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)دیبا زاهدی که در جشنواره امسال فیلم «آزاد به قید شرط» را دارد، تا امروز در اکثر اکران ها حضور یافته است.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)شبنم مقدمی، دارنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن در جشنواره پیشین، در کاخ جشنواره.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)مارال فرجاد هم در پردیس ملت دیده شد.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)امیر یل ارجمند که این روز ها همه به گریم و انبوهِ فُکُل اش در معمای شاه عادت کرده بودند، در کاخ جشنواره حاضر شد و با این حجم از پیشانی، همه را حسابی شوکه کرد! متاسفانه نه برزو و نه امیریل هیچکدام در این مورد به پدر خود نکشیدند!
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)استاد بهزاد فراهانی هم در کاخ جشنواره حاضر شد تا شاهد هنرنمایی های دخترش باشد. البته خودشان هم در بخش هایی از فیلم “پشت دیوار سکوت” ساخته مسعود جعفری جوزانی حضور دارند و در جشنواره امسال بی نقش نیستند.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)او باز هم آمد.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)نیما شعبان نژاد، بایرام محبوب خندوانه هم در کاخ جشنواره دیده شد.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)ای بابا… پس چرا هیچ فیلمی خوب نیست که برم تخریبش کنم؟!
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)عمو آتش تقی پور برای حضور در فرش قرمز فیلم “ترومای سرخ” ساخته اسماعیل میهن دوست در کاخ جشنواره حضور پیدا کرده بود.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)لیلا حاتمی به اتفاق مادر عزیزش خانم زری خوشکام برای تماشای “رگ خواب” در کنار مردم به پردیس ملت رفته بودند. با پایبندی کامل به اصل همیشگی اش، یعنی بدتیپ بودن!
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)مهسا کرامتی هم به دیدن این فیلم در ملت رفته بود.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)ریما رامین فر در پردیس ملت. ریما امسال فقط با یک فیلم، یعنی «فصل نرگس» در جشنواره حضور دارد.خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)ستاره های فیلم “تابستان داغ” در محوطه نه چندان داغِ برچ میلاد.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)متاسفانه پای فوتبالی ها هم به جشنواره باز شده است. محسن مسلمان بازیگر فیلم “کارگر ساده نیازمندیم” ِ منوچهر هادی، در مراسم فرش قرمز این فیلم. به همراه رامین رضائیان و فرزاد فرزین که یکی دیگر از بازیگرانِ این فیلم است. یک نفر به منوچهر هادی بگوید که قرار نیست هر بار فوتبالیست به فیلمت آوردی، جواب بگیری! آن دفعه هم جواب داد چون ریوالدو بود، با این خیلی فرق میکند! 
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)یکتا ناصر، بازیگر فیلم همسرش در پردیس ملت.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)محسن کیایی و همسر جان در حاشیه روز دوم جشنواره فیلم فجر.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)لیلا زارع هم میهمان هر روز کاخ جشنواره است.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)آزاده جان در هبچ جای دنیا بچه نوزاد را با خود به سینما نمی برند. محض اطلاع گفتم. 
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)بهاره کیان افشار هم تا به امروز در اکثر اکران ها حضور داشته است.  خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)هستی مهدوی در پردیس ملت. بازیگری که در دو فیلم «آذر» و «کمدی انسانی» نقش دارد. آذر هنوز اکران نشده ولی در مورد کمدی انسانی با اطمینان می توان گفت که حیف پول پفکی که بابت آن داده می شود. تنها فیلمی که نود درصد مردم آن را تا پایان نتوانستند تحمل کنند و سینما را ترک کردند. آدم در کار هیئت داوران می ماند که چگونه چنین فیلم هایی را قبول کرده اند و «هجوم»ِ شهرام مُکری را رد کرده اند. #سیگار_آزاد خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)همسر و فرزند شهاب حسینی هم با وجود اینکه هیچ فیلمی از شهاب به جشنواره راه داده نشده است، در پردیس ملت حاضر شدند.خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)استاد عبدالله اسکندری، فخر هنر گریم و چهره پردازیِ سینمای ایران، در حاشیه روز دوم جشنواره.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)زهرا داوودنژاد به همراه دختر عزیزش در برج میلاد حاضر شده بود. خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)مهرداد برای حضور در نشست خبری فیلمشان اندکی عجله داشت که این عجله باعث شد هول بشود و اشتباهی مانتوی مادرش را بپوشد. 
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)عکس زیبای پژمان بازغی و مستانه مهاجر در شب دوم اکران های برج میلاد.خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)حسین خان یاری هم در اکران مردمی «کارگر ساده نیازمندیم» حضور داشتند. حسین یاری فیلم «یادم تو را فراموش» را در جشنواره امسال دارد.خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)بانو زهره حمیدی، بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون هم برای تماشای “رگ خواب” در پردیس ملت حضور یافتند. فیلمی ساخته حمید نعمت الله که در این دو روز مورد استقبال مردم قرار گرفته است.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)ناصر هاشمی به همراه همسر عزیزش در کاخ جشنواره دیده شد.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)برخی ها هم به جشنواره می آیند که خود را کماکان در دایره هنرمندان سینمای کشور حفظ کنند.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)
رضا داودنژاد و همسرش غزل بدیعی در انتظار شروع یکی از فیلم ها. خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)هومن سیدی با کاپشنی که با پژمان بازغی ست شده بود، در روز دوم جشنواره هم حضور پیدا کرد.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)علیرضا کمالی در پردیس ملت.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)عوامل فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» در پردیس ملت. بهرام افشاری، مهران احمدی، یکتا ناصر، سیروس همتی در کنار جای خالیِ سحر قریشی که از بازیگران اصلی این فیلم است. عکس های جشنواره ای روز دوم جشنواره هم به پایان رسید. برویم سراغ سایر عکس ها. 
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)ابراز همدردیِ سردار آزمون با فرهاد قائمی که در غم از دست دادن اسب اش سوگوار است. هر چه فکر میکنم فلسفه آن ایموجیِ میمون خجالتی را در این متن پر از حزن نمی فهمم.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)پرستو صالحی برای اینکه اعلام کند در مراسم تشییع پیکر شهدای آتش نشان شرکت کرده است، فیلم گرفت و به اشتراک گذاشت.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)همه کینگ ها و کوئین های اینستاگرام! لنگ ها را آرام بیاندازید که شهریار دارد می آید!
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)ابراز همدردی کیهان کلهر با کولبر های سردشتی که در زیر بهمن یخ زدند و جان سپردند. روحشان شاد.خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)یک سلفی که انقدر شوکه شدن ندارد جناب قربانی. خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)سپهر حیدری به همراه همه زندگی و نفسش در مسجد جمکران.خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)بیانیه شهاب حسینی در واکنش به دستورات اخیر ترامپ و محکومیت رفتارهای نژادپرستانه و بازگشت به دوران هیتلر. شهاب باهوش تر از ترانه علیدوستی رفتار کرده و در بیانیه اش صحبتی از تحریم مراسم اسکار نکرده است، چون خوب میداند با توجه به دستور اجرایی کاخ سفید در موضعی نیست که بخواهد مراسم اسکار را تحریم کند، بلکه حتی اگر بخواهد برود هم راهش نمیدهند! لذا برخلاف ترانه که خود را مضحکه کرد، هیچ اشاره ای به این صحبت ها نکرده است. 
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)علی صادقی، از خوب های “فضانوردی با ادوات طبیعی”، دانش و هنری رایج بین جوانان این نسل.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)اشکان خطیبی در نمایی از فیلم “نگار”، ساخته رامبد جوان که در جشنواره حضور دارد و اکران آن از امروز شروع شده است.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)شاهین جمشیدی، تحت تاثیر تماشای فیلم “اژدها وارد می شود”ِ مانی حقیقی. 
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)بهرنگ توفیقی، مهدی سلطانی و سعید نعمت الله، به دور از هیاهوی جشنواره در حال ساختن سریال جدیدشان در شمال هستند. 
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)حسام نواب صفوی طی بیانیه ای از مردم کشورش دفاع کرده و از رفتار دوستانه و به دور از خشونت ایرانیان در تاریخ گفته است و مردم را به کمپین” ایرانیان تروریست نیستند” دعوت کرده است. اقدامی قابل ستایش و درخور تشکر. ولی متاسفانه در این بین فهم و درک ما قادر به هضم یک موضوع نیست، اینکه چه ارتباطی بین عکس های او در کنار قبر الویس با این کمپین وجود دارد؟!
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)سعید عزت اللهی با این پست تولد مادر عزیزش را تبریک گفت. تبریک بی پایان به سعید و مادر محترمش.خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)سوال روز؛ این دو عزیز کدام زوج محترم دنیای چهره ها هستند؟ 
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)سلفی مادرانه امیر تتلو.خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)جای هشتگِ #من_یک_خوش_شانس_هستم زیر پست احسان حسابی خالی است. 
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)روزهای تلخ نیچه.خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)احمدرضا عابدزاده هم خوش شانس بود که پیش از دستور اجرایی ترامپ وارد این کشور شده بود.
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)بازگشت اشکان دژاگه به بوندس لیگا خوب ترین خبر ورزشی چند وقت اخیر بود که امیدواریم بتواند باز در سطح اول فوتبال اروپا بدرخشد. تبریک اینستاگرامی جروم بوآتنگ به اشکان را مشاهده میکنید. 
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)با این عکس زیبا که عارف لرستانی از پدر و مادر عزیزش به اشتراک گذاشته است، مطلب امروز را به پایان میبریم. ممنون از همراهی تان. 
خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)

 

مطالب مرتبط :

اخبار چهره ها و هنرمندان و اتفاقات داغ هفته (200)

اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)

اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)

عکسهای خبری بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (197)

سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)