پارس ناز پورتال

قاصدک 24

رابطه جدید عاشقانه آنجلینا جولی و جرد لیتو

مجموعه : اخبار سینما
رابطه جدید عاشقانه آنجلینا جولی و جرد لیتو

رابطه جدید عاشقانه آنجلینا جولی و جرد لیتو 

آنجلینا جولی از برد پیت جدا شد و اکنون می توان احتمال داد که هر دو بازیگر سمت کسان دیگری برای رابطه برقرار کردن بروند. از آنجا که انجلینا جولی 41 ساله و برد پیت 53 ساله جدا شده اند بنابرین اگرچه سخت است اما به گزارش ایران ناز باید منتظر شنیدن رابطه های جدید آنها با افراد مختلف باشیم!! خبرها حاکیست انجلینا جولی 41 ساله وارد رابطه با مردی 45 ساله شده است !!

 

به گزارش پارس ناز جرد لتو 45 ساله که سابقه دوبار همبازی شدن با انجلینا جولی را داشته است با این بازیگر مشهور در تکست های تلفنی صحبت کرده و در چند قرار شام دیدار داشته است . پس از اینکه خبر جدایی آنجلینا جولی و برد پیت منتشر شد و خیلی از طرفداران این زوج را شوکه کرد, حالا خبر دیگری منتشر شده است که با واکنش بسیاری از طرفداران جولی همراه شده است.

رابطه جدید عاشقانه آنجلینا جولی و جرد لیتو

طبق خبر های منتشر شده آنجلینا جولی با همبازی قدیمیش جرد لتو ممکن است وارد یک رابطه عاطفی شود!آنها از سال 1999 با يکديگر همکاري داشته و در سال 2004 نيز در فيلم الکساندر (اسکندر) هم بازي شدند.

رابطه جدید عاشقانه آنجلینا جولی و جرد لیتو

 آنجلينا جولي و جرد لتو در سال 2004 در اکران فيلم الکساندر

 

گويا پس از جدايي برد پيت و آنجلينا جولي, جرد لتو با آنجلينا تماس گرفته و از او درباره شرايط روحي اش سوال کرده و با آنجي همدردي کرده است.پس از اين اتفاق تماس هاي آنها بيشتر شده و رابطه گرم تري برقرار کرده اند.يکي از دوستان مشترک اين بازيگران مي گويد که جرد لتو بار ديگر لبخند را برروي لب هاي آنجلينا برگردانده

 

و اين موضوع مهمي است.هيچ يک از اين هنرمندان هنوز واکنشي نسبت به اين خبر نداده اند. جرد لتو هم اکنون 45 سال و آنجلينا جولي 41 سال سن دارند.

 

مطالب مرتبط :

آنجلینا جولی و براد پیت دوباره همه را شوکه کردند + عکس

ماجرای طلاق آنجلینا جولی از برد پیت جدی شد

عکس های آنجلینا جولی

آنجلینا جولی و برادپیت بهمراه فرزندانشان در حال خرید+عکس

آنجلینا جولی و محصولات آرایشی محبوب او +عکس

جشن تولد خصوصی آنجلینا جولی (عکس)

عکس های دوران اعتیاد آنجلینا جولی در 15 سال قبل