پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

مجموعه : اخبار سینما
حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

حقایق شوکه کننده درمورد زندگی آنجلینا جولی 

آنجلینا جولی همه ي وقت در صدر دقت رسانه ها بوده هست,زندگی شخصی وی و ازدواج هایي که تا کنون داشته نیز بسیار غوغایی بوده هست. به نظر می‌رسد که این روزها اکثر در مورد زندگی شخصی آنجلینا جولی میدانیم تا زندگی حرفه اي او. او همه ي وقت از دستان سازی و حاشیه آفرینی پیشباز کرده هست

 

و فرزندانش تنها چیزهایی بوده اند که تلاش کرده زندگی آنها را از چشم و تعقیب رسانه ها دور نگه دارد. از زمان جدا شدن او و همسرش, برد پیت, گفتگو هاي زیادی در مورد علت ناسازگاری این دو عاشق و دلداده سابق شده هست از شایعاتی در مورد خیانت و ضرب و شتم گرفته تا حتی بی رحم بودن آنجلینا جولی.

حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

همه ي ما آنجلینا جولی را بعنوان یک بازیگر و فعال دستمزد بشر دوست داشتنی می شناسیم اما او رازهای پنهان زیادی دارد و این روزها شمار زیادی از آنها افشا شده اند. در طول زندگی اش همواره از او به دلیل انتخاب هایي که در این مدت داشته مورد انتقاد قرار گرفته هست از پوشیدن لوله ي آزمایش حاوی خون نامزدش

 

تا ریختن خون خودش روی تی شرت نامزد سابقش. به نظر می‌رسد که این دختر علاقه ي زیادی به خون دارد. با این وجود هر گاه حقیقتی رسوا کننده در مورد زندگی شخصی او برملا شده آنجلینا هیچ گاه از کار خود اظهار پیشمانی نکرده هست حتی دزدیدن شوهر دیگران. در ادامه ي این مقاله قصد داریم شما را با حقایقی دیدنی در مورد زندگی شخصی این بازیگر معروف هالیوود آشنا کنیم.

 

14- بازی با چاقو در اتاق خواب

اعتراف هاي آنجلینا جولی در مورد زندگی دوران جوانی اش را می‌توان تعدادی از عجیب ترین چیزهایی دانشت که افراد در طول زندگی خود شنیده اند. در سال 2003, وی یک گفت و گو ي نسبتاً صادقانه با برنامه ي 20/20 شبکه ي اَي بی سی داشتکه در آن اعتراف کرد که همراه با نامزد اولش بازی دردناکی را انجام می داده اند.

 

در آن دوران وی فهمیده بود که به بازی با چاقو علاقه دارد و به همین علت تصمیم گرفتند که با چاقو به همدیگر ضربه بزنند. وی اعتراف کرد که در آن دوران مثل انسان هاي ابتدایی به شریک زندگی خود حمله می کرده هست و برای اینکه دیگران زخم هایش را نبینند مجبور بوده برخی چیزها را پنهان کرده و به مادرش دروغ بگوید.

 

13- او احساساتش را به بچه هایش نشان نمی‌دهد

حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

همه ي می‌دانیم که جولی فرزندانش را بسیار دوست می دارد و علناً اعلام کرده که برای محافظت از فرزندانش هر کار دیوانه واری انجام خواهد داد. در چند سال جدید زندگی برای جولی بسیار سخت بوده و ازدواجش با برد پیت به بن بست خورده هست. به دلیل مریضی مجبور شد خودخواسته عمل ماستکتومی انجام دهد.

 

در سال 2015 نیز چاره اي جز برداشتن تخمدان هایش برای او باقی نماند که به یائسگی زودرس او منجر شد. هیچ کس نمی‌دانست چرا آنجلینا جولی علی رغم اینکه به هیچ سرطانی مبتلا نشده هست دست به این روشهای درمانی تهاجمی و پیشرفته می‌زند. بعدها مشخص شد

 

که وی اینکار را برای پشتیبانی از کودکانش انجام داده هست. وی در این خصوص میگوید وقتی که بزرگ شده بودم خیلی نگران مادرم بودم ,خیلی. دوست ندارم که بچه هایم همان نگرانی را در مورد من داشته باشند. به نظر من بسیار مهم هست که به جای گریه کردن جلوی انها زیر دوش حمام گریه کنید. آنها باید بدانند که همۀ چیز مفید پیش خواهد رفت حتی اگر اطمینان ندارید که وضعیت بر وفق مراد هست.

 

12- او هنوز با جانی لي میلر ارتباط ي خوبی دارد

نخستین مردی که جولی با او ازدواج کرد جانی لي میلر بود که هنگام کار بر روی فیلم “هکرها” «Hackers» با هم آشنا شده بودند. این دو در حالی با هم ازدواج کردند که نام میلر با خون خود جولی روی لباسش حک شده بود. آنها سه سال با هم زندگی کردند و جولی ناگهان خواهش جدایی داد زیرا برای خودشکوفایی به زمان نیاز داشت.

 

وی در این خصوص چنین گفته هست ما می‌دانستیم که در سنین پایین ازدواج کرده ایم و باید به بلوغ خود ادامه بدهیم و اینکه برخی اوقات در مکان هاي گوناگونی این بلوغ را ادامه داده و مدتی را دور از هم سپری می‌کردیم.

حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

اما جدا شدن از او برایم بسیار سخت بود…! مطمن نبودم که وقتی شما همه ي چیز را با هم به اشتراک می‌گذارید, آزادی و تفاهم چه معنی می‌دهد- طرف مثبت و منفی آن کجا بود. ما مدت زیادی را جدا از هم کار میکردیم و احتمالا اکنون درک می‌کنم که چه مفید هست که سفر شخصی خود را داشته

 

و این موضوع شما را از دیگران جدا نسازد. و فکر می‌کنم احتمالاً به دلیل اینکه آن زمان حس چندان خوبی درمورد خودم نداشتم…! یک انسان کامل نبودم, فکر میکنم, و اکنون می‌دانم که شما هیچ وقت کامل نخواهی شد و این موضوع اصلاً اهمیتی ندارد. علی رغم جدایی غمگین کننده این دو, میلر گفته هست که انها تابه امروز ارتباط ي خوبی با هم دارند.

 

11- فیلم «در کنار دریا» باعث تنش در زندگی اش شد

فیلم «در کنار دریا» «By the Sea» حکایت از هم پاشیدن یک ازدواج را روایت می‌کرد و احتمالا این فیلم برای جولی و پیت برترین فیلمی نبود که می توانستند در آن حضور داشته باشند زیرا مشخص شده هست که این فیلم نقش زیادی در فروپاشیدن زندگی این دو داشته هست.

حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

انها در ابتدا گفتند که این فیلم هیچ تاثیری بر زندگی آنها نداشته هست اما در ادامه گفتند که تنها برای چند ماه بعد از فیلم از هم جدا زندگی کرده اند. جولی دراین باره میگوید آسان نبود. ما فقط باید دلیر بودیم و میگفتیم «خب عزیزم ما برای انجام اینکار به اندازه کافی قوی هستیم.

 

بیا از این موضوع برای قوی تر کردن خود ما بهره گیری کنیم ما باید در گوشه هایمان می ماندیم مثل بوکسورها و زن و شوهر نباشیم. سخت بود که آن صحنه ها را بدون برد بازی کنم و هم زمان از همدیگر مراقبت کنیم. معمولا بین صحنه ها مطمئن می شدیم که طرف دیگر حالش مفید هست, اما ما باید می توانستیم واقعاً زشت باشیم.

 

10- شرایط بین او و برد واقعا بد شده بود

بسیار سخت نیست که تنش در زندگی برد پیت و آنجلینا جولی را ببینیم. در ابتدا او گفته بود که برد پیت با فرزاندنشان بدرفتاری کرده هست. او نظراتش در مورد جدایی از برد پیت را بیان نکرد تا اینکه در گفت و گو اي با ونیتی فیر در جولا سال 2017, از روابط بین خود و برد تنها با عبارت «بسیار بد» یاد کرد. سپس او در ادامه ي بحث هایش چنین گفتمن نمی‌خواستم که از این کلمات بهره گیری کنم… همۀ چیز سخت شده بود.

حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

او در ادامه ي گفت و گو گفتگو هاي عجیبی ایراد کرد که وی را انسانی بی گناه و قربانی رفتارهای پیت نشان می داد اما همۀ میدانیم که او بسیار حسابگرتر از این حرفهاست. وی در مورد فرزندانش چنین گفت:”آنها بسیار دلیر بودند, خیلی دلیر… در برخی از موارد آنها به این دلیری نیاز داشتند.

 

زخم هاي همه ي ي ما در حال التیام یافتن بعد از رویدادها ناگواری هست که به خواهش طلاق منجر شد. انها در حال التیام از درد طلاق نیستند. آنها دارند برخی از رنج هایي که از برخی چیزها, نوعی زندگی… برخی چیزها در زندگی داشتند التیام مییابند.

 

9- پوشیدن لباسهای آغشته به خون تنها در مسیر بالغ شدن رخداد افتاد

ازدواج و زندگی او با بیلی باب تورنتون برای همه ي ي ما بسیار عجیب بود. بین پوشیدن لوله هاي حاوی خون تونتون دور گردنش و حضورهای عجیب و غریبشان در انظار عمومی هیچ ارتباط اي دیده نمی شد. جولی گفته هست که همه ي ي این کارها برای شاد کردن تورنتون بوده هست. وی در گفت و گو با شبکه ي اي بی سی گفته هست من میخواستم

 

که او شاد باشد. به نظرم این کاری هست که باید میکردم. این چیزی هست که یک زن برای همسرش انجام می‌دهد. در آن دوران من واقعاً چنین قصدی داشتم. به نظر من او بی نظیر بود.اما در حال آماده فکر میکنم که وی را نمی شناسم . ما دیگر دوست نیستیم. به نظر من انسان اشتباهاتی می‌کند و از انها درس می‌گیرد

 

و اگر با درسی که از این رویدادها گرفته اي به انسان بهتری تبدیل شوی, بسیار مفید خواهد بود. من در یک برهه ي زمانی قرار داشتم که فکر می‌کردم شخصیت هایي که در فیلم هایم بازی می‌کنم از شخصیت خودم بسیار بامزه تر بودند. احتمالا همین موضوع باعث شد که دیگر از تتو کردن و انجام کارهای خاص و عجیب‌وغریب دست بردارم.

 

8- مادرش تاثیر زیادی بر روی او گذاشت

همه ي می‌دانیم که آنجلینا جولی جراحی هاي بسیاری را برای پیشگیری از دچار شدن به سرنوشتی نمونه مادرش انجام داده هست. مادر جولی در سال 2007 به علت سرطان تخمدان درگذشت و این همان چیزی بود که برای سال ها باعث نگرانی جولی شده بود. بی تردید مرگ مادرش تاثیر زیادی بر روی او داشت.

 

اما بیش از آن ازدواج و زندگی مادرش با جان وویت و نحوه ي جدایی آنها از هم بود که بیشترین تاثیر را بر روی زندگی او داشت. وی در ابن باره چنین گفته هست او در رشته بازیگری درس خوانده بود اما با پدرم ازدواج کرد و در سن 28 سالگی با دو بچه از پدرم جدا شد.

حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

او از رویاهایش دست برداشت. من دختر آن مادر هستم. عشق من به فرزندانم, ارزش هایم, اهمیت دادن به اتفاقاتی که در سراسر جهان رخ می‌دهد, همۀ ي این‌ها را از مادرم دارم. هر روز به شدت برای او دلتنگ می‌شوم. من کوشش میکنم همان طور که مادرم مرا بزرگ کرد بچه هایم را بزرگ کنم. من هیچ وقت حضور پدر را در کنارم احساس نکردم.

 

7- وقتی پای انظار عمومی به میان بیاید او بسیار حساب شده عمل می‌کند

وقتی که پای رسانه ها به میان می‌آید جولی کوشش میکند که وجهه ي خود را به هر طریقی حفظ نماید. هر چه سن او بالاتر رفته چیزهای عجیبی که در مورد او در رسانه هاي شنیده ایم کمتر شده هست و بی تردید علتی برای این موضوع وجود دارد. وی در این خصوص گفته هست من دوست دارم پشت شخصیت هایي که بازی می‌کنم خود را قایم کنم.

 

علی رغم باورهای عمومی من زندگی ام را بسیار شخصی نگه می دارم و از معروف بودن دل خوشی ندارم. دوست دارم که خیلی آسان با عموم مردم در ارتباط راحتی باشم. دوست ندارم وقتی که حرف می‌زنم رازی را پنهان کنم یا مجبور باشم مراقب حرف زدنم باشم.

 

دوست ندارم برای حرف هایم برنامه ریزی کنم. می‌خواهم رک باشم. دوست دارم عقایدم را آزادانه بگویم و امیدوار باشم که منظور درستی از حرف هایم استنباط شود. دوست ندارم دست از آزاد بودن بردارم. و دست نیز برنخواهم داشت.

 

6- او می‌خواهد که خانواده اش به دلیل طلاق از پیت قوی تر باشد

جولی همۀ وقت} گفته که برترین چیزها را برای فرزندانش میخواهد و طلاق از برد پیت نیز در همین راستا بوده هست. اما سخت هست یقین کنیم که طلاق تاثیر خوبی بر روی فرزندان داشته باشد. طلاق همۀ وقت} زشت بوده هست. حمله کردن به برد پیت در رسانه ها این موضوع را برای آنها آسان تر نکرده هست. این روزها جولی هم چنان میگوید که او و برد پیت هنوز عضو یک خانواده میباشند.

حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

بعد از شروع کارهای پیش ساخت فیلم «انها اول پدرم را کشتند» «‌First They Killed My Father» که کارگردانی آن را بر عهده داشت, چیزهایی را در مورد ازدواجش با برد پیت به بخش خبری بی بی سی گفت:”دوران بسیار سختی بود. شمار زیادی از افراد تجربه چنین شرایطی را تجربه کرده اند. همه ي اعضای خانواده ي من شرایط سختی را بردباری کردند.

 

تمرکز من بر روی بچه هایم بوده هست, بچه هایمان. ما یک خانواده هستیم و برای همه ي وقت نیز یک خانواده باقی خواهیم ماند و من با همین دیدگاه با این مسئله برخورد می‌کنم. من تلاش می‌کنم راهی پیدا کنم که این موضوع به گونه ای ما را قوی تر و نزدیکتر کند.

 

5- او می‌خواست که فرزندانش مادر وی را به خوبی بشناسند

جولی زمانی که جوان بود با مرگ مادرش روبرو شد و این موضوع و نداشتن مادر در آن دوران وی را به شدت تحت تاثیر قرار داد. به همین علت یکی از دغدغه هاي اصلی او این بود که مبادا فرزندانش مادربزرگشان را مفید نشناسند. جولی در مورد تصمیم خود برای رفتن زیر تیغ جراحان به نیویورک تایمز چنین گفته بود:”مادرم برای بیش از یک دهه با سرطان مبارزه کرد و در سن 56 سالگی از جهان رفت.

حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

او آنقدر زنده ماند که نخستین نوه هایش را ببیند و آنها را بغل کند. اما فرزندان من هیچ وقت این شانس را نداشتند که وی را بشناسند و عشق و مهربانی وی را لمس کنند. ما همۀ وقت} از «مادر مامان» گفتگو می‌کنیم و همۀ وقت} کوشش دارم که در مورد مریضی که وی را از ما گرفت گفتگو کنم. حقیقتاً من

 

در حضور دیگران هیچ وقت گریه نمیکنم و این موضوع را برد به شما گفته هست, از گریه کردن فراری ام. من انسان واقع بینی هستم. بر این باورم که گریه کردن مشکلی را حل نخواهد کرد. اما وقتی که مادرم را از دست دادم گریه کردم و سخت گریه کردم.

 

4- جولی از مرگ مادرش به شدت الهام گرفت

وقتی که وی روی فیلم “قلب نیرومند” «A Mighty Heart» بعنوان بازیگر کار می‌کرد در واقع واکنش به مرگ مادرش را نشان می داد. به نظر میرسد که کنار آمدن با مرگ مادر کار بسیار سختی برای او بوده هست. در آن زمان که مدت زمان زیادی از مرگ مادرش نمی گذشت وی در گفت و گو با شبکه ي NBC گفته بود مادرم از آن دسته زن هایي بود

 

که هفته ها برای برگزار کردن درست یک مراسم جشن تولد برنامه ریزی می‌کرد و چهار پیش نویس نیز برای کارت جشن تولد مینوشت که در ان ها احساسات خود را بیان کند و این بدان معنا بود که او برای مادر بودن به جهان آمده بود. او بسیار مهربان بود و با مرگش نیز به من درس داد, درس قوی بودن. این بزرگترین درس بود.

 

3- او ارتباط ي خوبی با پدرش نداشت

اگر چه جولی و پدرش, جان وویت در انظار عمومی ارتباط ي مفید و شادی را به نمایش می گذاشتند اما در واقعیت جولی ارتباط ي خوبی با پدر خود نداشت. دلایل زیادی برای ارتباط ي نامهربانانه جولی با پدرش وجود داشت. مهم‌ترین علت او عدم وفاداری به مادرش در زمان ازدواج بود. گرچه این رفتار از سوی جولی

 

که خود باعث به هم خوردن چندین ازدواج شده بود بسیارجالب هست.با این وجود پدرش در رسانه ها بارها گفته هست که دخترش از دشواری های روحی رنج میبرد و جولی نیز به این سخنان پدرش تصویر العمل نشان داده هست:”فکر می‌کنم که کمتر از یک سال سن داشتم که جدایی رخداد افتاد و مادرم روابط نامشروع پدرم را کشف کرد.

حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

انها ارتباط ي بسیار خوبی نداشتند و بسیار با هم دعوا می‌کردند. بنابراین من نیز در مسیر بزرگ شدن همواره بر سر چیزهای گوناگون با او جدل داشتم به خصوص در مورد مادرم. تا اینکه شرایط به جایی رسید و حرف هایي زده شد که این ارتباط برایم ناخوشایند شده بود و واقعاً احساس بدی به من دست می داد بنابراین از پیش او رفتم و با مادرم تماس گرفتم و گفتم که دیگر با او « وویت » حرف نمیزنم.

 

2- او زودتر از بیلی باب تورنتون بلوغ پیدا کرد

بی تردید یاغی بودن این دختر باعث جذب شدن بیلی باب تورنتون به او شده بود. وی به محض اینکه جولی را دید خواست از نامزد سابقش لارا درن جدا شود. وقتی این دو با هم ازدواج کردند واقعاً غیرقابل بازرسی شده بودند. سپس در سال 2000 جولی به کامبوج سفر کرد و در آن جا در نهایت پسرش مدوکس را به فرزندی پذیرفت.

 

کامبوج جولی را به یک مدافع دستمزد بشر تبدیل کرد و وقتی که او نزد شوهرش بازگشت برقرار کردن ارتباط با بیلی برایش سخت شده بود زیرا او احساسات کاملاً متفاوتی نسبت به تغییرات عقیدتی جولی داشت. جولی در این خصوص گفته هست او شروع به تمرکز کردن بر روی چیزهای خاص کرد, موسیقی و فیلمهای متفاوت. من تمرکزم را روی سفر گذاشتم و واقعاً اینکار را دوست داشتم.

حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

به گزارش پارس ناز کامبوج را به خوبی می شناختم و واقعاً میخواستم بچه اي را به فرزندی قبول کنم. من و بیلی به یک‌باره به انسان هاي متفاوتی تبدیل شدیم واین موضوع گذشته از آمدن مدوکس به منزل رخداد افتاده بود. و زمانی که مدوکس به منزل ما آمد ما داشتیم از هم جدا می شدیم.

 

1-حضور در فیلم «بچه اشتباهی» وی را به شدت به هم ریخت

جولی در سال 2008 در فیلم «بچه اشتباهی» «Changeling» حضور یافت که داستانی را در دهه ي 20 در مورد یک مادر تنها که بچه اش کم میشود را روایت می‌کند. نیروهای پلیس به جای اینکه به او کمک کنند بچه اش را پیدا کند مثل یک زن دیوانه با او رفتار میکردند و بدین ترتیب کوشش میکردند بچه اي سر راهی را به او غالب کنند و به او القا کنند که بچه ي خود اوست.

حقایق شوکه کننده درباره زندگی آنجلینا جولی

این حکایت آنچنان برای جولی اذیت دهنده بود که بر روی ارتباط ي او با بچه هایش تاثیر گذاشت.وی در این خصوص گفته هست بعنوان یک مادر این موضوع بسیار خوفناک بود. بچه هایم را تا جاییکه امکان داشت در هنگام ناهار در کنار خودم داشتم و بعد از یک روز کار سریع به سمت منزل می رفتم.

 

فقط میخواستم که خودم را به حماقت بزنم. چنان احساساتی بودم که دیدم رفتارم با کودکانم بسیار بسیار احمقانه شده هست. از اینکه میدانستم فرزندانم کجا میباشند و حالشان مفید هست بسیار شاد بودم.