پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت را از کجا و چطور بگیریم؟

مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت را از کجا و چطور بگیریم؟

مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت  یکی از بهترین روشها برای مهاجرت است. اخذ گواهینامه ها و کسب مدارک فنی حرفه ای از آموزشگاه های معتبر می تواند یک گزینه خوب برای مهاجرت محسوب شود.

 

مهاجرت، تجربه زندگی جدید

یکی از بهترین و خاص ترین تجربه ها در زندگی افراد را می‌توان مهاجرت دانست. مهاجرت تاثیر بسیار زیاد بر زندگی فرد می گذارد. علت مهاجرت به دلایل مختلف انجام می شود که یکی از این دلایل همان فرصت های شغلی در محل مهاجر پذیر است. کشورهای مهاجر پذیر، سعی می‌کنند تا با ایجاد امکانات مناسب برای متخصصین و کارشناسان در حوزه های مختلف، آنها را به سمت مهاجرت به کشور خودشان سوق دهند.

 

عده زیادی از افراد هر سال تصمیم می گیرند که بر اساس دلایل شخصی  و مختلف محل زندگی خود را تغییر دهند. این تغییر مکان می تواند از یک شهر به شهر دیگر یا  از کشوری به کشور دیگر باشد. اما مهمترین نکته در مورد مهاجرت این است که راه درست و اصولی مهاجرت را بدانیم و آن را انجام دهیم.

 

به احتمال زیاد اگر شما تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور گرفته اید، باید بدانید که در ابتدای راه خود تصمیمات بسیار زیادی باید بگیرید. در هنگام مهاجرت باید تمام جوانب قضیه را مورد بررسی قرار دهید و باورهای بسیار درست در مورد این کار داشته باشید. به این معنا که در ابتدا، برنامه ریزی کنید و در صورتی که به هر دلیل نتوانستید در برنامه خود موفق باشید، راه جایگزین را برای آن انتخاب کنید.

 

مثلاً یکی از اصلی‌ترین جوانب در هنگام مهاجرت این است که هزینه مهاجرت به چه میزان خواهد بود. به این معنا که شما باید در مراحل مختلف مهاجرت، از آماده سازی شرایط مهاجرت خود تا همه کارهایی که باید انجام دهید تا به اخذ اقامت در کشور مورد نظر خود بیانجامد، چه میزان هزینه دارد و این هزینه ها را باید به شکلی متقبل شوید.

مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت را از کجا و چطور بگیریم؟

مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت  

 

روش های اخذ اقامت در مهاجرت

روش های بسیار مختلف برای مهاجرت وجود دارد. اما یکی از روش ها که روش بسیار مناسبی می‌تواند باشد، استفاده از مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت  است. همانطور که می‌دانید ویزا یک مدرک است که حضور فرد را به صورت کوتاه مدت در کشور مقصد ضمانت می کند. فرد با داشتن ویزا از حقوق شهروندی خاصی برخوردار است. اما اگر بتواند کارت اقامت را دریافت کند، در واقع از تمامی حقوق در آن کشور برخوردار خواهد شد. شرایط اخذ ویزا و اقامت برای هر کشوری در هر جای دنیا متفاوت است.

 

مثل ارائه ویزا به افراد که قصد حضور در یک کشور را دارند، بسیار آسان تر از ارائه کارت اقامت است. خیلی از کشورها زمانی به شما اقامت می دهند، که شما در آن کشور ایجاد سرمایه‌گذاری کرده باشید، سهام بخریدف اوراق بهادار خرید و فروش کنید کارآفرینی داشته باشید یا مثلاً هنرمند باشید.

 

این ویژگی‌ها در کشور کانادا بیشتر مشهود است. اما با داشتن مدارک مبتنی بر تخصص در یکی از مشاغل فنی حرفه ای، نیز می توانید اقامت های موقت را در اغلب کشورهای اتحادیه اروپا و کانادا بگیرید. جالب است بدانید که استفاده از این روش به مراتب ساده تر از روشهای دیگر است.

 

اغلب کشورها متخصصان و کارشناسان را از کشور دیگری می پذیرند و پس از مدتی که تخصص فرد برای آنها تصویب شد، ویزای کاری به آنها می دهند. کشور آلمان در این زمینه پیشتاز است. این کشور به خاطر داشتن جمعیت سالمند، عموماً خواستار مهاجران جوانی است که دارای مدارک فنی حرفه ای باشد.

 

 چگونه می‌توان مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت  را بگیریم؟

یکی از سوالاتی که عمدتاً از کارآموزان شنیده می شود این است که چگونه می‌توان مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت را به صورت بین المللی بگیریم؟ امروزه مشاغل زیادی هستند که شما براحتی میتوانید از طریق شرکت در دوره های آموزشی فنی حرفه ای تخصص لازم در آنها را کسب کنید و با دریافت مدرک فنی حرفه ای، تخصص لازم را در آن شغل کسب کنید. از جمله این دوره های آموزشی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

آموزش تعمیر موبایل

آموزش تعمیر موبایل به دو بخش کلی آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل و آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل تقسیم بندی می شود. در این دوره آموزشی شما موارد زیر را آموزش خواهید دید:

 

* آموزش نحوه بازو بست کردن موبایل و بازبینی متعلقات آن

* آموزش و معرفی قطعات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل

* آموزش شناسایی قطعات تعویضی و یا تعمیری در موبایل

* آموزش و معرفی قطعات و لوازم ارتقا یافته در تعمیرات موبایل

* آموزش و معرفی قطعات SMD و نحوه تست کردن آنها

* آموزش و معرفی انواع ICها و تمامی تجهیزات مدارهای موبایل

و …..

 

آموزش تعمیر برد

یکی از اساسی‌ترین بخش‌های لوازم الکترونیکی، برد آنهاست. به دلیل افزایش قیمت لوازم الکترونیکی در بازار دیگر کسی تمایل به جایگزینی ندارد و به تعمیرات آنها روی آورده‌اند. به همین دلیل تخصص داشتن در زمینه تعمیرات برد های الکترونیکی یک نیاز اساسی می باشد و افرادی که چنین تخصصی دارند، درآمد مناسبی کسب میکنند.

 

شما در این دوره آموزشی شما موارد زیر را آموزش خواهید دید:

 

* آموزش تعمیرات الکترونیک پایه

* آموزش الکترونیک دیجیتال

* آموزش الکترونیک صنعتی

* آموزش و معرفی انواع مدارهای تغذیه و پاورهای خطی و غیر خطی سوئیچینگ

* آموزش طریقه عیب یابی انواع منبع تغذیه

و … .

 

از آنجایی که سازمان فنی حرفه ای مدارک معتبر و بین المللی دارد (مانند مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل و تعمیرات برد)، شما می تواند با استفاده از مدارک رسمی فنی حرفه ای مدرک بین المللی تعمیرات موبایل و مدرک بین المللی تعمیرات برد را هم داشته باشید. چرا که این مدرک در 186 کشور دنیا دارای اعتبار است. از آنجایی که این مدرک قابل ترجمه است، می توانید با استفاده از آن ویزای کاری دریافت کنید.

 

پس اگر قصد این را دارید که به عنوان یک تعمیرکار موبایل یا تعمیرکار برد الکترونیکی مهاجرت کنید و در کشور مورد نظر خودتان مشغول به کار شوید، می‌توانید به یکی از آموزشگاه های معتبر ( مانند آموزشگاه فنی پویان https://fannipuyan.com ) مراجعه کرده و مدرک رسمی فنی حرفه ای تعمیرات موبایل  یا مدرک رسمی فنی حرفه ای تعمیرات برد الکترونیکی را اخذ کنید.جالب است بدانید با شرکت در دوره های آموزشی فنی حرفه ای و استفاده از مدارک فنی حرفه ای می توانید وام خود اشتغالی و جواز کسب را از دیگر از سازمانهای مختلف چه در ایران و چه در کشورهای دیگر دریافت کنید.

 

شما برای اینکه بتوانید در دوره آموزش تعمیرات موبایل و دوره آموزش تعمیرات برد دارای مهارت شوید، در ابتدا باید با حضور در آموزشگاه های معتبری مانند آموزشگاه فنی پویان https://fannipuyan.comمهارتهای مختلف و کلیه تخصص های های لازم را فرا بگیرید و پس از آن در یک آزمون فنی حرفه ای تعمیرات موبایل یا تعمیرات برد،

 

که عمدتاً به صورت مستمر توسط سازمان فنی حرفه ای در کشور برگزار می شود (مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل یا تعمیرات برد برای مهاجرت )، شرکت کنید و حداقل نمره قبولی را به دست آورید. پس از طی این مراحل، شما می توانید مدرک خود را ترجمه کرده و مدرکت بین المللی تعمیرات موبایل یا مدرک بین المللی تعمیرات برد الکترونیکی را دریافت و برای مهاجرت از آن استفاده کنید.

 

مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت

 امروزه می توان با داشتن مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت ، میشود در بسیاری از کشورهای جهان کار پیدا کرد. به شکلی که می‌توان گفت شرایط راحت‌تر و مطلوب‌تری با استفاده از مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت برای کسب  اقامت، مهیا شده است.

 

البته شرایط مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای برای کشورهای مختلف کاملاً متفاوت است. اما می توان کشورهای کانادا استرالیا و آلمان را نام برد که با استفاده از مدرک فنی، می توانید در این کشورها به کار مشغول شوید و از درآمد بسیار مطوبی هم برخوردار باشید.

 

مهاجرت با مدارک فنی حرفه ای برای دارندگان مدارک فنی حرفه‌ای یا همان متخصصان فنی مانند مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل و مدرک فنی حرفه ای تعمیرات برد الکترونیکی ، می توانند یک گزینه بسیار مناسب و ایده آل محسوب شود. این افراد اغلب از هنرستان های فنی فارغ‌التحصیل شده‌اند. از این رو دانش کافی در این زمینه را دارند و می توانند با ارائه یک سابقه کار حداقل سه ساله، برای اخذ ویزاهای تخصصی و مهارتی اقدام کنند.

 

اغلب رشته های فنی مانند تعمیرات موبایل، تعمیرات برد الکترونیکی، تعمیرات لوازم برقی و الکترونیکی، تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات پکیج و کولرگازی و … مشاغلی هستند که متخصصین آن رشته ها در ایران می توانند مدارک لازم مانند مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل برای مهاجرت و مدرک فنی حرفه ای تعمیرات برد الکترونیکی برای مهاجرت را اخذ کنند و کشورهای  زیادی -عمدتاً مشترک المنافع بریتانیا- پذیرش مهاجرتی بگیرد.

 

البته لازم به ذکر است که پس از اخذ این مدرک در کشور مربوطه، عمدتاً از شما مصاحبه و آزمون های حضوری گرفته می‌شود. مثلا در رشته تعمیرات لوازم خانگی، علاوه بر مصاحبه،  حتما در یک کارگاه، آزمونهای حضوری و عملی از شما گرفته می شود.

 

مزایای مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت

نکته مهم این است که حتماً برای مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل برای مهاجرت یا مدرک فنی حرفه ای تعمیرات برد الکترونیکی برای مهاجرت ، نیاز به این ندارید که یک کارفرما داشته باشید. بلکه اگر خود شما هم مشغول به فعالیت بوده اید و به اصطلاح خویش فرما بوده‌اید، نیز سابقه کار برای شما محسوب می‌شود.

 

میتوان گفت مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت در اغلب مشاغل کاربرد دارد. تکنسین های موبایل و برد الکترونیکی در زمینه مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل و مدرک فنی حرفه ای تعمیرات برد الکترونیکی ، تعمیرکاران لوازم خانگی، تعمیرکار پکیج، نصاب و تعمیرکار کولرگازی متخصص سیم پیچی، تعمیرکار لپ تاپ و … از جمله مشاغلی هستند که می توانند در کشوری مثل استرالیا با استفاده از مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت ، مهاجرت شان را تضمین کند.

 

آموزشگاه فنی پویان

با استفاده از اساتید مجرب جهت آموزش های عملی توانسته است در بین مجتمع های آموزش فنی به عنوان یکی از مجتمع های شاخص و مطرح شناخته شود. یکی از ویژگی های بسیار مهم در آموزشگاه فنی پویان ( https://fannipuyan.com/ )، پشتیبانی  از کارآموزان حتی پس از اتمام دوره است تا آنها بتوانند تمام جوانب قضیه را در مورد آموزش‌هایی که دیده‌اند فرا بگیرند.

 

از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد آموزشگاه فنی پویان ، کارگاه هایی با تجهیزات مخصوص بازار کار است تا کارآموزان بتوانند به صورت کاملاً عملی و دقیق هر آنچه که در بازار کار و فعالیت هایشان در آینده با آن مواجه خواهند شد را به درستی یاد بگیرند.

مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت را از کجا و چطور بگیریم؟

شرکت در دوره های آموزشگاه فنی پویان برای دریافت مدرک فنی حرفه ای

 

از دیگر ویژگی های شاخص آموزشگاه فنی پویان این است که شما پس از شرکت در کلاس های آن و قبول شدن در آزمون های عملی و کتبی، می توانید مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل یا مدرک فنی حرفه ای تعمیرات برد الکترونیکی یا دیگر آموزش ها را اخذ کنید و پس از ترجمه این مدرک معتبر، برای مهاجرت به کشور مورد نظر خود اقدام کنید.

 

آموزشگاه فنی پویان دوره‌های مختلفی مربوط به تعمیرات موبایل و تعمیرات برد الکترونیکی و مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل یا مدرک فنی حرفه ای تعمیرات برد الکترونیکی ، نصب دوربین مداربسته، نصب اعلام حریق، نصب دزدگیر اماکن، سیم پیچی های الکتروموتورها، آموزش هوشمند سازی ساختمان، طراحی و مونتاژ تابلو برق، نصب سانترال مقدماتی، آموزش مقدماتی برق صنعتی، آموزش نصب و نگهداری آسانسور و دیگر دوره های مربوط به برق و الکترونیک را ارائه می دهد.

 

آموزشگاه فنی پویان : https://fannipuyan.com

شماره تماس : 02166566140