پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

واکنش جالب همسر محسن افشانی به گریه های همسرش

مجموعه : اخبار سینما
واکنش جالب همسر محسن افشانی به گریه های همسرش

واکنش جالب همسر محسن افشانی به گریه های همسرش 

محسن افشانی در برنامه زنده تلویزیونی چندی قبل گریه کرد و اشک ریخت که همسرش در واکنش به این اشک ها پیامی صادر کرده اند. روز قبل برنامه «دلویزیون» با اجرای باربد بابایی در شبکه نسیم به روی آنتن رفت که حواشی غوغایی رابه همراه داشت.

 

مهمان این قسمت از برنامه محسن افشانی بازیگر و کارگردان کشورمون بود که درمورد مسائل سینما و تلویزیون به صحبت پرداخت.افشانی در بخشی از صحبت های خود درمورد این که چرا طلاق در بین هنرمندان چندان هست گفت: بازیگری وقت زیادی از هنرمندان را میگیرد و این باعث می شود

 

که به زندگی زناشویی کمتر دقت کنند و به گزارش پارس ناز  این مسئله هم اصلا عمدی وجود ندارد چرا که این حرفه شغلی بسیار زمانگیر هست و همین باعث می شود که برای زندگی هنرمندان دشواری های زیادی به وجود آید و این بی نظمی در زمانبندیشغلی سبب این رخداد میشود.

 

در ادامه گفتگوی انها, مجری از او پرسید که الان 29 سال سن داری و چرا ازدواج نمی کنی؟ آیا تا اکنون عاشق شدی؟این سوال حال محسن افشانی رابه یکباره دگرگون کرد و شروع به گریه کردن نمود ونتوانست جلوی احساسات خودرا بگیرد و حتی قادر به اجرای ادامه برنامه نبود تا این که مجری برنامه را قطع کرد.

 

اما بعد از این ماجرا, دختری که همه وقت} درکنار سلفی های محسن افشانی حضور داشتو به نوعی همان عشق محسن افشانی محسوب می‌شد در ویدئویی درمورد گریه کردن محسن افشانی واکنش داد که در ادامه دیدن می کنید.