جستجو در پارس ناز

13 بهترین رنگ مو سال 2024 برای دختر خانم های شیک پسند

13 بهترین رنگ مو سال 2024 برای دختر خانم های شیک پسند

13 بهترین رنگ مو سال 2024 

در این مطلب، 13 بهترین رنگ مو سال 2024 را به شما معرفی خواهیم کرد. چند ماهی است که وارد سال 2024 شده ایم و امسال همانند یک ترن هوایی شگفت انگیز در دنیای مد بوده است. به گفته آرایشگران در کاردیف، هرکسی که نیاز به الهام دارد، بنابراین باید با بهترین رنگ مو سال آشنایی داشته باشد. آنها در تمام سال 2024 ترند خواهند بود، بنابراین می توانید امسال ظاهری زیبا داشته باشید.

 

1. رنگ مو بلوند نقره ای

طرفدار رنگ مو بلوند یا نقره ای نیستید؟ نگران نباشید. زیرا که ترکیب رنگ مو بلوند نقره ای حتما برای تان شگفت انگیز به نظر می رسد. باید بگوییم که این رنگ مو، در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین رنگ‌های مو در سال 2024 است. یک نکته مهم این است که از شامپو بنفش برای شستن موهای خود استفاده کنید، چرا که رنگ مو را حفظ می کند.

13 بهترین رنگ مو سال 2024 

2. رنگ مو یاسی

موی یاسی از سال 2000 وجود داشته و هنوز هم مد است. هنوز هم جایی نرفته و دوباره اینجاست تا مدتی بماند. حتی اگر چندی پیش آن را امتحان کرده باشید، دلیلی ندارد که دوباره امتحانش نکنید. چراکه تون رنگ بنفش آن شگفت انگیز است. با این حال، هر هفته رنگ موی خود را چک کنید تا ته رنگ های برنجی را که مدام سعی می کنند ظاهر شوند، خنثی کنید.

رنگ مو یاسی

3. بهترین رنگ مو سال : رنگ مو کاراملی

ترکیب پایه شکلاتی با رنگ های هایلایت کاراملی ذهن هر کسی را را به خود جلب می کند. عالی به نظر می رسد و یکی از پرطرفدارترین مدل های مو در حال حاضر در سال 2024 است. باید بگوییم که این رنگ موی زیبا، موهای شما را براق و براق نشان می دهد.

رنگ مو کاراملی

4. نیمه پایینی موهای خود را رنگ کنید

اگر به رنگ کردن کامل موها علاقه ندارید، می توانید کاری ظریف و به همان اندازه عالی برای موهای خود انجام دهید. شما می توانید انتهای پایینی موهای تان را رنگ کنید و آنها را کمی فر کنید. اینکار هم برای موهای کوتاه و هم برای موهای بلند عالی به نظر می رسد. زیرا که انتهای رنگ مو رنگ طبیعی شما را برجسته می کند. همچنین باعث شیک تر به نظر رسیدن شما می شود.

رنگ مو دو رنگ

5. رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره

بله، موهای قهوه ای شکلاتی تیره ترند بود و همچنان در طول سال 2024 ترند خواهد بود. چرا؟ خب، این رنگ مو به شما ظاهری غنی و عمیق می دهد. با استفاده از برخی هایلایت های قهوه ای روشن تر، می توانید موهای خود را شیک تر و باکلاس تر نشان دهید. اگر هنوز این رنگ مو را امتحان نکرده اید، منتظر چه چیزی هستید؟ رنگ موی شکلاتی تیره را امتحان کرده و شگفت انگیز به نظر برسید.

رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره

6. ریشه موهای خود را تیره کنید

البته این ممکن است یکی از گران ترین رنگ های مو باشد، اما اگر پولش را دارید، باید آن را امتحان کنید. زیرا که محبوب ترین رنگ مو در سال جدید است. وقتی ریشه ها را تیره می کنید و تضاد سایه ای ایجاد می کنید، جوان تر و زیباتر به نظر می رسید. با این حال، اجرای این رنگ مو به تکنیک های خاصی و مهارت های خاصی نیاز دارد. پس رنگ موی خود را هوشمندانه انتخاب کنید.

رنگ کردن ریشه مو

7. رنگ موی سال : قهوه ای تیره و طلایی

اگر می‌خواهید از ریشه‌های تیره‌تر به ریشه‌های روشن‌تر بروید، به جای اینکه از آرایشگرها بخواهید یک تغییر رنگ ساده به شما بدهند، مدل موهای توید را بخواهید. به منظور بهتر شدن هم، می توانید به سراغ ترکیب بالیاژ قهوه ای پررنگ و طلایی بروید. زیرا که این ترکیب یکی از محبوب ترین ها در سال جدید می باشد.

رنگ مو قهوه ای تیره و طلایی

8. رنگ مو پلاتینی

اگر می خواهید ظاهری جذاب و جدید داشته باشید، موهای پلاتینیوم ریشه دار را امتحان کنید. آنها روی ریشه ها تیره تر به نظر می رسند و بدون تلاش زیاد شما را بسیار جذاب می کنند. اگر یک فرد مو بلوند هستید یا موهای پلاتینی دارید، دستیابی به این رنگ مو برای آرایشگر شما آسان است. باید بگوییم، این تضاد در افراد مو بلوند تاکنون در سال 2024 بسیار رواج یافته است.

رنگ مو پلاتینی

9. رنگ مو مسی زنگ زده

اگر امسال به دنبال راهی سریع و ماندگار برای ایجاد تفاوت در ظاهر خود هستید، یکی از بهترین آرایشگاه های کاردیف، بلیزیموس، رنگ موی مسی زنگ زده را توصیه می کند. چنانچه موهای فر دارید، به طرز خیره کننده ای شگفت انگیز به نظر خواهید رسید. چرا که رنگ مسی براق به موهای شما عمق و ابعاد بیشتری می بخشد.

رنگ مو مسی زنگ زده

10. رنگ مو گرگ و میش

رنگ مو گرگ و میش جدیدترین و پرطرفدارترین رنگ مو در سال جدید است. البته، رسیدن به این رنگ موی شگفت انگیز نیاز به تخصص و مهارت دارد، بنابراین آرایشگر خود را هوشمندانه انتخاب کنید. آنها باید از چند قطعه بالیاژ همراه با بیبی لایت فویل شده استفاده کنند. جالب اینکه این رنگ موی خاص برای تمام فصول عالی است.

رنگ مو گرگ و میش

11. پرطرفدارترین رنگ مو سال : بلوند خاکستری کم رنگ

رنگ موی بلوند خاکستری کم رنگ برای انواع پوست مناسب است. صرف نظر از رنگ پوست، شما به راحتی می توانید این را امتحان کنید. چون گرم است و نشان می دهد که چقدر باحال هستید. آرایشگران در کاردیف درخواست های زیادی برای این مورد دریافت می کنند. درصورتی که رنگ بلوند تیره تر را ترجیح می دهید، می توانید نسخه بژ آن را نیز آزمایش کنید.

بلوند خاکستری کم رنگ

12. رنگ مو آلی قهوه ای

باید بگوییم، رنگ موی پایه ماهاگونی عمیق با چرخش هایلایت های کهربایی خیلی دلربا به نظر می رسد. همچنین، با رنگی از رنگ سنتی سبزه، با این رنگ مو متفاوت خواهید شد. آرایشگر شما، به موهای تان رنگ (مویی یا برنجی) می دهد. قبل از این کار، اجازه دهید آرایشگرتان ببیند که رنگ، چقدر با شخصیت شما مطابقت دارد.

رنگ مو آلی قهوه ای

13. رنگ مو وانیلی کم رنگ

آیا به رنگ مو وانیلی کم رنگ علاقه دارید؟ اگر مطمئن نیستید که این یکی چگونه به نظر می رسد، بهتر است با آرایشگر خود مشورت کنید. آنها نظر صادقانه و راهنمایی های مناسب را به شما خواهند داد. در بهترین آرایشگاه ها، توصیه های خوبی به شما می کنند و رنگ را به خوبی مدیریت می کنند تا بهترین نتیجه را بدهند.

رنگ مو وانیلی کم رنگ

و در آخر:

از سال 2024 لذت ببرید و همه این رنگ ها را امتحان کنید.