جستجو در پارس ناز

400 مرد به دستور واعظ هندی اندام تناسلی خود را قطع کردند! +عکس

400 مرد به دستور واعظ هندی اندام تناسلی خود را قطع کردند! +عکس

400 مرد به دستور واعظ هندی اندام تناسلی خود را قطع کردند! +عکس,فردي كه در شبکه‌های اجتماعی برای خود نام‌های بسیاری نهاده از جمله:

 

«قدیس روحانی»، «واعظ»، «فیلسوف»، «خواننده»، «ورزشکار»، «کارگردان» و «ترانه سرا»، ۴۰۰ مرد را متقاعد به قطع اعضای تناسلی خود کرد!

 

او کسی نیست جز «گورمییت رام راهیم سنجه» خواننده هندی پاپ که ثروتش حدود ۵۰میلیون دلار برآورد می‌شود و خود را یک رهبر روحانی می‌داند

 

كه توانسته با مغز ۴۰۰ مرد بازی کند و آن‌ها را به قطع دستگاه‌های تناسلی خود به عنوان قربانی برای خود در ماجرایی که تحقیقات بر سر آن جاری است، متقاعد کند.

 

به گزارش روزنامه «هندوستان تودی»، «هانس راج چاوان» که یکی از پیروان «گورمییت رام راهیم سنجه» است و در معرض عمل قطع آلت تناسلی قرار گرفته،سکوت را شکست و علیه این خواننده هندی سخن گفت.

 

این در حالی است که اکثر قربانیان از سخن گفتن می‌ترسند. چاوان علیه خواننده رپ به دادگستری شکایت برد تا تحقیقات آغاز شد.

 

روزنامه «سیدنی مورننق هیدرلد» نوشته است که «گورمییت رام راهیم سنجه» ۴۰۰ نفر را قانع کرد تا اعضای تناسلی خود را قطع کنند تا بتوانند با خدا ملاقات کنند!!

 

اما روزنامه «میل آنلاین» نیز نوشته است «گورمییت رام راهیم سنجه» که رهبری سازمانی با نام Dear Sacha Sauda را بر عهده دارد، در کنفرانسی خبری اتهام‌های وارده را رد کرده و گفته است که علیه آن‌ها اقدام خواهد کرد.

 

درباره بیمارستانی که در آن قطع اعضای تناسلی قربانیان صورت گرفته، منابع می‌گویند که این بیمارستان را سازمان «گورمییت رام راهیم سنجه» اداره می‌کند.

 

این بیمارستان در روستای سینگ در منطقه هانومانگرا واقع در ایالت راجستان واقع است.

 

این سازمان چندین کارخانه، بازار، مزرعه، رستورن، هتل، مدرسه و یتیم خانه را نیز اداره می‌کند. شایان ذکر است که «گورمییت رام راهیم سنجه» خود زندگی نامه خود را تدوین می‌کند و در حال حاصر حدود ۸۷هزار فالوور در سایت توئی‌تر دارد.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران