پارس ناز پورتال

دختر شیطان پرست پدر و مادرش را با قمه کشت + عکس

دختر شیطان پرست پدر و مادرش را با قمه کشت + عکس

دختر شیطان پرست پدر و مادرش را با قمه کشت 

دختر شیطان پرست پدر و مادرش را با قمه کشت و باعث واکنش گسترده مردم جهان شد. این دختر که جزو فرقه نادان شیطان پرست ها بوده، با قمه پدر و مادر خودش را به قتل رسانده است. باید بگوییم که این دختر هم اکنون دستگیر شده و تحت بازجویی است. انتشار این خبر باعث وحشت بسیاری از مردمان جهان شده است و کاربران شبکه های اجتماعی واکنش بسیار گسترده ای داشته اند.

 

قتل پدر و مادر با قمه توسط دختر شیطان پرست

یک دختر شیطان پرست مجارستانی پدر و مادرش را با ضربات قمه به قتل رساند. او که پیش از این حادثه ویدئوهای عجیب و ترسناکی در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کرد، نام «عروسکِ شیطان» را بر خود گذاشته بود. کلادیا دبلیو ۲۷ ساله، که خود را «لیلیث» (شیطان مونث اساطیر) می‌خواند، در نزدیک شهر اوسترودا لهستان، جایی که با پدر و مادر میانسالش زندگی می‌کرد، دستگیر شد.

دختر شیطان پرست پدر و مادرش را با قمه کشت 

پس از نگرانی اعضای خانواده و تماس با پلیس، جسد این زن و شوهر در آپارتمانشان غرق در خون پیدا شد. پیش از این قتل‌ها، این دختر جوان ویدئوها و عکس‌های ترسناک و عجیبی در اینترنت منتشر می‌کرد. در یکی از ویدئوهایی که ۹ روز پیش از حادثه با عنوان «جادوی نفرت – صداهای شیطانی قدیمی فراموش‌شده» آپلود کرد، خود را «لیلیث، عروسک شیطان» می‌نامد.

 

و در این ویدیو می‌توان صدایی را شنید که حرف‌های بی‌ربطی به زبان می‌آورد. او زیر ویدیو نوشت: «تنها، الان دارمش، تنها، دارم استراحت می‌کنم، اصلاً برام اهمیتی نداره.» آخرین پست کلادیا ۲۷ ساله، یک پروانه را نشان می‌دهد که زیر آن نوشته شده: «هر چیزی که قلبت سزاوارش باشد، خیلی زود به سراغت خواهد آمد.»

 

بیشتر بخوانید: قیافه های وحشتناک زنان و مردان شیطان پرست

 

دختر شیطان پرست چگونه دستگیر شد؟

میهال پرزیبیلک، معاون فرمانده پلیس، گفت: «این زن جوان توسط گشت پلیس در منطقه اوسترودا، در یکی از شهرهای مجاور دستگیر شد. او مقاومت نکرد و به کلانتری منتقل شد.» پلیس‌ها پس از ورود به خانه محل زندگی این خانواده، با اجساد آدام ۵۷ ساله و دوروتا، همسر ۴۹ ساله‌اش، غلتیده در حوضی از خون روبه‌رو شدند.

عکس دختر شیطان پرست

همچنین مشخص شد که کلادیا تلاش کرده بود اجساد پدر و مادرش را با پاشیدن بنزین بسوزاند، زیرا روی بدن‌‌هایشان آثار سوختگی مشاهده شد. به گفته بازرسان، این دختر ابتدا با خودروی پدرش قصد فرار از صحنه را داشت اما پس از برخورد ماشین به حصار، آن را رها کرد و پیاده به راه افتاد.

 

بیماری های روانی دختر شیطان پرست مجارستانی

دادستان منطقه رافال کوزینسکی به روزنامه سوپر‌اکسپرس گفت که او ابتدا به جرم خود اعتراف کرد اما سپس اظهار بی‌گناهی کرد. او توضیح داد: «غیرمنطقی و نامعقول حرف می‌زد. در دنیای خودش بود و به‌سختی می‌شد با او ارتباط برقرار کرد. کلاملاً از واقعیت جدا بود به نظر من به‌وضوح نشان می‌داد که بیماری روانی دارد.»

 

او افزود که این زن تحت معاینه روانپزشکی قرار خواهد گرفت و گفت پیش از این هم برایش تشخیص بیماری روانی داده شده بود اما درمانش را قطع کرده بود. به گفته دوستانش، این دختر ۲۷ ساله دوست داشت در مرکز توجه باشد و پیش از این مدلینگ، بازیگری و اینفلوئنسری را امتحان کرده بود.

 

بیشتر بخوانید: روایت تلخ فرار دختری از چنگال شیطان پرست ها!

 

دختر تحصیلکرده و با انضباط چگونه قاتل شد؟

کلادیا دبلیو چندین زبان خارجی می‌دانست، به مدرسه خوبی می‌رفت و به گفته یکی از دوستانش «پتانسیل و استعداد خوبی داشت». اما پس از آنکه مدتی را در ورشو، پایتخت لهستان، گذراند و به خانه بازگشت، کاملاً تغییر کرده بود. این دوست به روزنامه سوپراکسپرس گفت:

محل قتل پدر و مادر دختر شیطان پرست

«کاملاً متحول شده بود، هیچ شباهتی به خودش نداشت. یک آدم مبتذل، معتاد به مواد محرک و متأسفانه شیفته شیطان بود.» یکی دیگر از دوستانش گفت: «کلادیا مت‌آمفتامین دوست داشت و در جمع آدم‌هایی بود که این کارها را می‌کردند. تاسف‌آور است. قبلاً طور دیگری بود.»

 

شیطان پرستی چیست؟

شیطان‌پرستی به انگلیسی: Satanism) گروهی از باورهای ایدئولوژیک یا فلسفی است که هواداران آن، شیطان را یک طرح و الگوی اصلی و پیش از جهان هستی می‌پندارند. آن‌ها شیطان را موجودی زنده و با چند وجه از طبیعت انسان مشترک می‌دانند. آنها شیطان ‌پرستی را در گروه «راه چپ» و مخالف با «راه راست»، طبقه‌بندی می‌کنند.

 

دست چپی‌ها به غنی‌سازی درونی خود در جریان کارهای خودشان معتقدند و نیز بر این باورند که در نهایت باید تنها به خود، جواب پس دهند. اما دست راستی‌ها غنی‌سازی درونی خود را از راه وقف کردن و بندگی خود در برابر قدرتی بزرگ‌تر، به دست می‌آورند و باورشان این است که باید در برابر آن قدرت بزرگ‌تر، پاسخگو باشند.

 

بیشتر بخوانید: عکس های وحشتناک رئیس سازمان شیطان پرستان

 

شیطان پرست ها چگونه جوانان را فریب می دهند؟

اما آنها چگونه جوانان را فریب می دهند: پیروان شیطان‌گرایی لاویایی در واقع خدایی از جنس شیطان یا خدایی دیگر را برای خود قائل نیستند. آن‌ها حتی خود را پیرو تعالیم شیطان نیز نمی‌دانند. اما این جنبه اعتقادی آن‌ها به‌طور مکرر به اشتباه نادیده گرفته می‌شود و عموماً آن‌ها را افرادی می‌شناسند که شیطان را به عنوان خدا پرستش می‌کنند.

 

شیطان‌پرستی به‌جای اطاعت از قوانین خدایی یا قوانین فرستاده شده، عموماً بر پیشرفت فیزیکی خود با کمک الگوها و قوانین طبیعی تمرکز دارد. به همین دلیل بسیاری از شیطان‌پرستان معاصر از باورها و گرایش‌های ادیان گذشته اجتناب می‌کنند و بیشتر گرایش‌های خودپرستانه دارند. این افراد با این فلسفه شما را گمراه کرده و سپس خود را غرق در خون و قتل و بیماری های ذهنی خواهید دید.

 

معبد شیطان در آمریکا

معبد شیطان از سوی دولت آمریکا به عنوان یک دین به رسمیت شناخته شده است و وزرا و نمایندگان خودش را در آمریکا، اروپا و استرالیا دارد. اعضای این معبد می‌گویند که در واقع به لوسیفر یا جهنم واقعی اعتقادی ندارند. در عوض می‌گویند که «شیطان استعاره‌ای برای زیر سوال بردن اقتدار، و پایه‌گذاری اعتقادات انسان‌ها در علم است.»

 

آنها می‌گویند که «شعور اجتماع حول این ارزش‌های مشترک آن را به یک دین تبدیل می‌کند.» آنها از نمادهای شیطان برای مناسک و مراسم‌هایی مثل جشن عروسی یا انتخاب نام جدید استفاده می‌کنند. که در طی آن یک صلیب نئونی وارونه را در محراب قرار داده و فریاد می‌زنند: «سلام بر شیطان!»