پارس ناز پورتال

قاصدک 24

دردسر ساز شدن مرد 45 ساله کرجی و عشق زباله

دردسر ساز شدن مرد 45 ساله کرجی و عشق زباله

دردسر ساز شدن مرد 45 ساله کرجی و عشق زباله ، مرد عاشق زباله در مهرشهرکرج نه تنها دست از عشق خود برنداشت بلکه سگ را هم به کلکسیون زباله های خود اضافه کرده است.

 
خانه ای که در طی ماهها با کوهی از زباله دیگر به خانه شبیه نبود، در روزهای اولیه سال جاری و پس از شکایات متعدد مردمی، بالاخره شهرداری و نیروی انتظامی دست به کار شدند و دهها کامیون زباله از این خانه خالی کردند.
 

زباله های مختلف در جای جای این خانه تلنبار شده بود به طوریکه پشت بام این خانه به کوهی از زباله تبدیل شده بود.

 
به گفته همسایه های این مرد 45 ساله که در فاز چهار مهرشهر ساکن است، مردم تا یکی دو ماه از بوی تعفن زباله های این خانه آسایش داشتند که دوباره همسایه ها از بوی تعفن شدید و هجوم حشرات و موش به ستوه آمده اند.

 

ظاهرا تا قبل از جمع آوری زباله ها توسط شهرداری ، این مرد عاشق زباله که ˈنادرˈ نام دارد فقط اقدام به جمع آوری زباله های خشک می کرد ولی اکنون زباله های تر را هم به محتویات خانه افزوده است .

دردسر ساز شدن مرد 45 ساله کرجی و عشق زباله

 این فرد شب ها برای جمع کردن زباله ها با رفتگران شهرداری نیز درگیری دارد.حالا شب های زیادی است که ساکنان این منطقه و بخصوص همسایه های این خانه از صدای مداوم سگ آن خواب راحت ندارند، بنا به گفته همسایه ها، این مرد برای نگهبانی از زباله ها و جلوگیری از ورود اغیار به خانه اش یک قلاده سگ به منزل خود آورده است.

 
مردم برای خلاص شدن از بوی تعفن زباله ها و شر این همسایه و سگش باز هم راهی مراجع مختلف از جمله شهرداری منطقه شده اند و ظاهرا ماموران شهرداری نیز برای ارایه تذکر به در خانه این فرد آمده اند ولی بازهم همچون گذشته با در بسته و بی جواب مواجه شده اند.
 

همسایه ها و ساکنان این محله از مسوولان ذیربط خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به این موضوع شدند.

 

شهردار منطقه چهار کرج در پاسخ به خبرنگار ایرنا در خصوص جمع آوری این فرد گفت: اخباری در این خصوص به ما رسیده ، موضوع را به مراجع قضایی ارجاع داده ایم و منتظر صدور دستور قضایی هستیم.

 
ˈمجید کمالی نژادˈ افزود: به محض دریافت دستور قضایی در کمترین فرصت نسبت به جمع آوری و رسیدگی به این پرونده انجام خواهد شد.