پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اهدای 5000 کفش به افراد بی خانمان +عکس

اهدای 5000 کفش به افراد بی خانمان +عکس

اهدای 5000 کفش به افراد بی خانمان,موسسه های خیریه در سراسر دنیا به دنبال آن هستند تا از درد و ضعف بی خانمان ها و افرادی که نیازمند کمک هستند کم کنند.

 

این موسسه های به روش های مختلف کار خود را انجام می دهند اما موسسه “سولو” دست به کار جالبی زده است. “آندره مک دونالد” رئیس موسسه خیریه سولو است که نزدیک به سه سال است فعالیت خود را آغاز نمونده و تا به امروز توانسته بی خانمان های بسیاری را صاحب کفش نو و تمیز کند.

اهدای 5000 کفش به افراد بی خانمان +عکساین مرد 40 ساله اعتقاد دارد مشکل کفش یکی از بزرگترین دغدغه های این مردم است به همین خاطر تا به امروز بیش از 5000 کفش میان بی خانمان ها تقسیم کرده است و هر روز به این مقدار افزوده می شود.

 

او معمولا کفش ها را از میان خیرین مختلف جمع می کند و آن ها را کاملا تعمیر و تمیز می کند به گونه ای که کاملا شبیه به یک کفش نو شوند سپس آن ها را به افراد بی خانمان می دهد. او با همه عکس میگیرد و سپس عکس را به صاحب اصلی کفش می دهد تا مطمئن شود که بخشش او به دست فرد درستی رسیده است.

اهدای 5000 کفش به افراد بی خانمان +عکساو می گوید :” سه سال پیش هنگام تفریح به همراه دوستانم متوجه یک بی خانمان شدم که هیچ کفشی به پا نداشت و پاهایش در اثر راه رفتن زیاد زخم شده بود. همانجا بود که تصمیم گرفتم تا جایی که می توانم کفش به این افراد نیازمند برسانم.”

اهدای 5000 کفش به افراد بی خانمان +عکس