پارس ناز پورتال

روف گاردن

قاصدک 24

دختری که به جای قطره چشم قطره چسب در چشمانش ریخته شد! +عکس

دختری که به جای قطره چشم قطره چسب در چشمانش ریخته شد! +عکس

دختری که به جای قطره چشم قطره چسب در چشمانش ریخته شد! 

 

در اتفاقی عجیب دختر 28 ساله ای قربانی اشتباه دوستش شد . هفته گذشته بعد از آنکه که دوست یک دختر 28 ساله به نام کاترین گایدوس به‌جای قطره چشم اشتباهاً چسب قطره‌ای به یکی از چشمان او ریخت، چشم این دختر موقتاً نابینا شد.

 

ماجرا از انجا شروع شد که کاترین 28 ساله و دوستش در حال جارو کردن برگ‌های حیاط خانه‌ اش در ساحل وِست پالم بودند، و در این حین ذره‌ای برگ از جارو به چشم او فرو رفت. کاترین از دوستش خواست که قطره ویسین را از داخل کیف‌ دستی دربیاورد اما او سهواً چسب قطره‌ای ناخن را درآورد و به چشم کاترین ریخت که باعث شد چشمش به‌شدت بسوزد؛کاترین به‌ سرعت با اورژانس تماس گرفت و تشخیص پزسشکان ، نیاز به عمل برای چشم او بود . اما کاترین امکان پرداخت هزنیه ی این عمل را نداشتاما بالاخره پنجشنبه گذشته چشم این دختر از هم باز شد.

دختری که به جای قطره چشم قطره چسب در چشمانش ریخته شد! +عکس

دکتر پانکاج از دانشگاه کیس وسترن رِزِرو اوهایو (Case Western Reserve University) در مصاحبه‌ای با شبکه ABC می‌گوید: در چنین مواردی اولین مساله ای که لازم است بدانید، این است که وحشت‌زده نشوید. سلول‌های چشمی متولد می‌شوند و نهایتاً لایه‌ای از چسب را برمی‌دارند. اگر چسب در چشمتان ریخت، نگران کور شدن نباشید ، فقط سریع به پزشک مراجعه کنید. البته بهبود چشم مدتی زمان می‌برد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

این زن برای جلب توجه همسرش چشم او را مسموم می کرد

 

نکاتی مهم که چشم ‌پزشکان از گفتن آن خودداری می کنند

 

شناسایی 11 ناراحتی چشم