پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بازیگر سینما به دلیل مستی در خیابان بازداشت شد! + عکس

مجموعه : اخبار سینما
بازیگر سینما به دلیل مستی در خیابان بازداشت شد! + عکس

بازیگر سینما به دلیل مستی در خیابان بازداشت شد!

 

اخبار بازیگران و جنجال پاپاراتزیها از اتفاقات زندگی بازیگران همیشه مورد توجه  مردم بوده است . به گزارش پارس ناز حال خبر بازداشت یک بازیگر معروف به جرم بد مستی در خیابان سوژه داغ رسانه ها شده است .صرف مشروبات الکلی از جمله ناهنجاریهایی است که سالهاست توسط برخی از بازیگران سینمای هالیوود دنبال می شود و هرازگاه نیز اسباب برخورد نیروهای پلیس با آنها را فراهم می کند. در تازه ترین مورد «شیا لابوف» بازیگر هالیوودی مجموعه فیلم‌های «ترانسفومرز» به اتهام مستی بازداشت شده است.

بازیگر سینما به دلیل مستی در خیابان بازداشت شد! + عکس

شیا لبوف عصر روز گذشته برای شرکت در جشنواره سالانه موسیقی آستین، به تگزاس رفته بود، و پس از آنکه بی‌‌اعتنا به اخطارهای پیاپی پلیس، در وسط خیابان شروع به قدم زدن کرد. پس از آنکه مشخص شد که مست است، توسط مأمورین پلیس دستگیر و راهی بازداشتگاه شد.

 

این اولین باری نیست که «لابوف» با قانون درگیر می‌شود، ژوئن سال ۲۰۱۴ میلادی نیز او به خاطر رفتارهای ناشایست ناشی از مستی، در افتتاحیه یک نمایش در نیویورک دستگیر شد. مارس همان سال، دادگاه اعلام کرد که این بازیگر ۲۸ ساله باید سه ماه تحت درمان قرار گیرد و پس از آن نیز برای ۶ ماه تحت نظر خواهد بود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

بازیگر معروف به جرم مستی در دادگاه + عکس

 

بازیگر مست پلیس را تهدید به مرگ کرد + عکس

 

جاستین بیبر در حین مستی بازداشت شد + عکس