پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بازیگر معروف کاندیدای ریاست جمهوری میشود +عکس

مجموعه : اخبار سینما
بازیگر معروف کاندیدای ریاست جمهوری میشود +عکس

بازیگر معروف کاندیدای ریاست جمهوری میشود

 

تب تند انتخابات این روزها سراسر آمریکا را فرا گرفته است . اظهار نظرهای جنجالی دونالد ترامپ در مورد مسلمانان و اینکه دیگر اجازه نمیدهد هیچ مسلمانی وارد کشور شود سبب اعتراضات گسترده و واکنشهای مختلف شده است . به گزارش پارسناز ویل اسمیت، بازیگر هالیوود در گفتگویی اعلام کرد که اگر لازم باشد کاندیدای ریاست جمهوری می شوم.در حالی که این روزها بازار اخبار حول محور ریاست جمهوری در آمریکا داغ است و هر روز نام کسی مطرح می شود، ویل اسمیت اعلام کرد ممکن است برای ریاست جمهوری اقدام کند.

 

او که در تور اکران فیلم جدیدش، «ضربه مغزی» به سر می برد در جلسه پرسش و پاسخ مربوط به فیلم گفت که اگر مردم حرف های دیوانه واری که در مورد مسلمانان یا مسائل دیگر می زنند را ادامه دهند ممکن است مجبور به حضور در عرصه سیاست شود. با ادامه سوالات خبرنگاران که منظور وی را از عرصه سیاست پرسیدند اسمیت پاسخ داد، منظوری جز پست ریاست جمهوری ندارد.

 

فارغ از این که او یک حرف جدی را در قالب شوخی بیان کرد اما اسمیت همیشه هنرپیشه جاه طلبی بوده. وی می گوید:« من به فرزندانم می گویم، تا حد امکان غیرواقع بین باشید و بعد بگردید دنبال راه حل تا چطور آن را واقع بینانه کنید. همه چیزهای خوبی که اتفاق افتاده اند، تا قبل از وقوع غیر واقع بینانه بوده اند. مثلا برای من، فکر کنم بزرگ ترین سوپراستار سینما بودن دیگر هدف کوچکی است!»

 

جالب است که از الان میان هوادارن اسمیت و کانیه وست درگیری هایی در فضای مجازی رخ داده. به جز اسمیت که اخیرا با این شوخی گفت که می خواهد برای ریاست جمهوری اقدام کند، چندی پیش کانیه وست رپر سرشناس آمریکایی هم از علاقه خود برای پست ریاست جمهوری گفته بود.

 

حالا هواداران در تخیلاتشان، این دو سوپراستار صنعت سرگرمی آمریکا را رقبای انتخاباتی سال 2020 می دانند. جالب این که هواداران ویل اسمیت در فضای مجازی می گویند: «به کسی رای دهید که پیش از این یک بار خودش را با نجات آمریکا ثابت کرده… در «روز استقلال» ». که اشاره ای مستقیم به فیلم «روز استقلال» رولند امریش با بازی ویل اسمیت دارد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

زن زیبای سوریه ای کاندید ریاست جمهوری آمریکا شد + عکس

 

رئیس جمهور زن با لقب مد وفش (عکس)

 

افشای رابطه عاشقانه خواننده معروف زن با رییس​ جمهور

 

رییس جمهور آمریکا با فرماندار زن آریزونا درگیر شد + عکس