پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

تمام چیزها درباره لباس های محمدرضا گلزار +عکس

تمام چیزها درباره لباس های محمدرضا گلزار +عکس

تمام چیزها درباره لباس های محمدرضا گلزار +عکس, .آهو سپانلو پس از  «ورود به مد» در تمام شاخه‌های مد از جمله بیزینس، طراحی، هنر و ماركتینگ، تحصیل كرده و همان‌جا بود كه با شاخه‌های مختلف مد و فشن آشنا شد.

 

سپس رشته «مد در رسانه» را انتخاب كردكه به بررسی نفوذ مد در رسانه‌ها می‌پردازد. او برای اولین بار است که با یک رسانه فارسی زبان گفتگو می کند.

 

آهو سپانلو، استایلیست محمدرضا گلزار از حدود سال 2008 تا به امروز کارهای طراحی و انتخاب لباس این هنرمند را در مراسم های مختلف برعهده دارد  او که پیش از شروع همکاری با گلزار در بهترین دانشگاه های انگلستان درزمینه مد تحصیل کرده است

 

آخرین متد طراحی را در لباس های گلزار اعمال میکند و همین باعث شده لباس های آقای سوپر استار از تمام همکارانش متفاوت باشد
تمام چیزها درباره لباس های محمدرضا گلزار +عکس

برای طراحی لباس و به صورت كلی ظاهر و استایل یك هنرمند شاخص كه توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب می‌كند، اصولا چه فاكتورهایی را درنظر می‌گیرید؟

 

در كل برای همه اول تناسب اندام را درنظر می‌گیرم و طبق تناسب هركسی می‌شود خیلی از ایرادها را رفع كرد. در واقع برش یك لباس می‌تواند در خوش‌اندام نشان دادن یك شخص خیلی موثر باشد،

 

به همین دلیل افرادی كه اندامی متناسب دارند همیشه آسان‌تر برایشان لباس پیدا می‌شود و بیشتر برش‌ها بر بدنشان دست می‌ایستد. نكته دیگر می‌تواند رنگ باشد كه تاثیر زیادی در این زمینه دارد. باتوجه به پوست،

 

رنگ مو و حتی رنگ چشم می‌توانید انتخاب بهتری در رنگ‌ها داشته باشید. راحتی لباس نكته دیگری است كه باید درنظر گرفت.

 

اگر فردی در لباسی احساس راحتی بكند مطمئنا به نظر هم خوب می‌آید و جلوه بهتری دارد. در نهایت مكان و مراسمی كه قرار است شخص در آن حضور داشته باشد نیز در انتخاب نوع پوشش بسیار مهم است.
تمام چیزها درباره لباس های محمدرضا گلزار +عکس

روحیات و نظرات آن شخصیت را چقدر در كارتان موردتوجه قرار می‌دهید و آیا لازم است كه نظر طرف مقابل را هم بدانید یا اصول كلی و اساسی پوشش در اولویت قرار دارد؟

 

این موضوع خیلی مهم است و درواقع شرط اصلی محسوب می‌شود. كار من این است كه با روحیه، شخصیت و سلیقه طرف مقابلم كاملا آشنا شوم و از این نكات بتوانم بهترین نوع لباس و پوشش را برایش انتخاب و طراحی كنم.

 

   محیط، مراسم، جشنواره‌ها و به صورت كلی مكانی كه قرار است آن شخصیت در آن حضور داشته باشد، چقدر روی شیوه و نوع انتخاب لباس و ظاهر مهم است؟

 

اهمیت زیادی دارد و باید كدهای ویژه هر مراسم را بدانیم تا بهترین لباس را انتخاب كنیم. برای اینكه معمولا در مراسم عمومی، چشم مردم و طرفداران به فرد محبوبشان است

 

و منتظر هستند كه تحسین‌كننده یا الهام‌گیرنده از شخص محبوبشان باشند و در مقابل هنرمند نیز مسوول است كه به عنوان الگو، یك الهام‌دهنده برای هوادارانش باشد چون در دنیای امروزی ظاهر یك هنرمند، نقشی موازی با كاری كه او انجام می‌دهد، دارد.
تمام چیزها درباره لباس های محمدرضا گلزار +عکس

همكاری با محمدرضا گلزار كه یكی از شیك‌پوش‌ترین چهره‌های ایرانی است و به ظاهر خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهد چطور است و او را از نظر ذاتی در پوشش و استایل چطور می‌بینید؟

 

همكاری با آقای گلزار بسیار لذت‌بخش است. آقای گلزار خودشان دارای سلیقه خوبی هستند و كار كردن با ایشان برای من هم الهام‌دهنده است. یكی از نكات مثبت كار با ایشان این است كه در تصمیم‌گیری خیلی سریع هستند،

 

ایده‌های جالب و یكتایی دارند و همان‌طور كه گفتید خودشان را مسئول می‌دانند كه همیشه با ظاهری آراسته و شیك در همه جا حضور داشته باشند.

 

همه ما می‌دانیم كه لباس به تنهایی چیزی نیست و وقتی شخص خاصی آن را می‌پوشد، معنا پیدا می‌كند و آقای گلزار به ظاهرشان توجه زیادی دارند و نه تنها لباس،

 

بلكه ورزش و رژیم غذایی مناسبی دارند و همه اینها باهم باعث شده كه ایشان یكی از چهره‌های شاخص در این زمینه باشند و این فوق‌العاده است كه ما یك رُل‌مدل اینچنینی برای جوانان كشورمان داشته باشیم. 

 

 

منبع:  مجله زندگی ایده آل