پارس ناز پورتال

معرفی تمام همسران امین حیایی + عکس

مجموعه : اخبار سینما
معرفی تمام همسران امین حیایی + عکس

همسران امین حیایی 

در این مطلب، به معرفی همسران امین حیایی پرداخته ایم. امین حیایی یک بازیگر پرطرفدار ایرانی می باشد که دارای دو تجربه ازدواج می باشد. اما حاشیه ها و شایعاتی در مورد ازدواج سوم او وجود دارد. ازدواج ها و جدایی های امین حیایی یکی از مواردی هستند که توجه رسانه های بسیاری را به خود جلب کرده اند. این بازیگر بسیار شناخته شده می باشد.

 

به همین دلیل موارد خصوصی زندگی او نیز معمولاً مورد توجه قرار می گیرد. دو ازدواج تقریبا پشت سر هم امین حیایی موجب ایجاد حاشیه های بسیاری برای او شده است. به تازگی نیز خبر ازدواج سوم او انتقاد ها و موارد بسیاری به دنبال داشته است. امین حیایی با وجود دو یا سه بار ازدواج تنها دارای یک فرزند پسر می باشد. بسیاری از افراد او را ابر ستاره سینمای ایران می نامند.

 

این بازیگر دامغانی در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده و در سینمای ایران خوش درخشیده است. معمولا همه نقش های او بسیار محبوب هستند و مورد توجه قرار گرفته اند. حیایی در سال هزار و سیصد و هفتاد و دو بازیگری را شروع کرده و هم اکنون نیز یکی از بازیگران بسیار معروف و برجسته ایران می باشد.

 

اطلاعاتی در مورد امین حیایی

امین حیایی یک بازیگر ایرانی است که فعالیت خود را از سال هزار و سیصد و هفتاد شروع کرد. اولین فیلم او دو همسفر به کارگردانی اصغر هاشمی بود. او در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است و دارای دو سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر می باشد. این سیمرغ ها برای فیلم های دو شب و برف آخر به حیایی اهدا شد.

 

این بازیگر محبوب دارای جوایز بسیار و تجربه های پر فروش زیادی می باشد. حیایی دارای دیپلم افتخار نقش اول مرد نیز می باشد. حیایی در تهران به دنیا آمده است اما اصالتاً اهل دامغان می باشد. این بازیگر معروف دو ازدواج خود را به صورت رسمی اعلام نموده است. اما گفته می شود که او برای بار سوم نیز ازدواج کرده است.

همسران امین حیایی 

اما تاکنون هیچ خبر رسمی از این ازدواج اعلام نکرده است. امین حیایی دارای یک فرزند به نام دارا حیایی از همسر اولش می باشد. حیایی دارای بیش از هشتاد فیلم سینمایی می باشد. همچنین در مجموعه های تلویزیونی بسیاری ایفای نقش کرده است.

 

از دیگر آثار حیایی می توان به آهنگ ها و بازی های تئاتر جذاب او اشاره نمود. این بازیگر خوش سیما دارای دو آلبوم موسیقی جذاب می باشد. همچنین تک آهنگ های فراوانی نیز دارد. حیایی گفته است که خوانندگی را دوست دارد و به سبب علاقه اش شروع به خوانندگی کرده است.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی امین حیایی و حواشی همسر اول و دوم و فرزندش

 

امین حیایی چگونه مشهور شد؟

در دنیای بازیگری امین حیایی از ستاره های بسیار درخشنده سینمای ایران می باشد. درخشش او در سینما و تلویزیون قابل انکار است. همچنین در فیلم های زیادی بازی کرده و از فعال ترین بازیگران ایران می باشد. می توان از او به عنوان بهترین و محبوب ترین بازیگر ایران نام برد. در میان ایرانیان کمتر کسی پیدا می شود که حیایی و بازی های او را دوست نداشته باشد.

 

محبوبیت حیایی زمانی به اوج رسید که به عنوان داور در برنامه عصر جدید شرکت کرد. پسر حیایی نیز بازیگر بوده و در چندین فیلم ایفای نقش کرده است. حیایی بعد از اتمام درسش بلافاصله به سربازی اعزام شد و بعد ها به دلیل داشتن استعداد و علاقه به بازیگری به این حرفه گرایش پیدا کرد. حیایی در کودکی نیز به تئاتر و بازیگری علاقه داشت.

 

تعدادی تئاتر در دوران کودکی بازی کرده بود. اما استارت کار های هنری او از سال هزار و سیصد و هفتاد بود. اولین درخشش امین حیایی در بازیگری در سال هزار و سیصد و هفتاد و یک بود. بعد از آن نیز در یکی از کارهایش در سال هزار و سیصد و هفتاد و چهار بسیار درخشید.

 

برای این فیلم نامزد بهترین بازیگر در جشنواره فجر شد. حیایی یک بازیگر پولساز و پر کار در سینمای ایران می باشد. به همین دلیل معمولا مورد توجه تهیه کننده ها قرار می گیرد. محبوبیت خاصی که امین دارد موجب پرفروش شدن فیلم های او می شود.

 

اطلاعات شخصی در مورد زندگی امین حیایی

امین حیایی در یک خانواده بسیار پولدار به دنیا آمد. محل تولد امین حیایی قیطریه تهران می باشد. او فرزند بزرگ خانواده حیایی می باشد. حیایی یک خواهر و یک برادر داشت که خواهر او در سال هزار و سیصد و هفتاد و یک فوت کرد. برادر کوچک امین حیایی، امید نام دارد.

 

گفته می شود که امین حیایی دارای ثروت بسیار زیادی است. او در منطقه گران قیمت و خوش آب و هوای لواسان زندگی می کند. حیایی دارای قدی کوتاه و حدود صد و هفتاد و سه سانتی متر می باشد و وزن آن حدود شصت و پنج کیلو گرم است.

 

عاشق پیشه بودن امین حیایی

امین حیایی در مصاحبه ای گفته است که من عاشق شدن را از کودکی دوست داشتم و همیشه عاشق پیشه بوده ام. با هر کسی که از او خوشم می آمد، دلم می خواست با او ازدواج کنم و همراه او زندگی نمایم. اما همیشه با توجه به شانس بدی که دارم شکست عشقی می خورم. همچنین بارها به شوخی گفته که همه مردم عاشق محمدرضا گلزار هستند و کسی من را نگاه نمی کند تا عاشق من شود.

 

ازدواج امین حیایی و مونا بانکی پور

مونا بانکی پور اولین همسر امین حیایی بود. حیایی در سن بیست و دو سالگی با مونا بانکی پور ازدواج کرد. ازدواج آن ها مربوط به سال هزار و سیصد و هفتاد و چهار می باشد. اما در نهایت تعجب و با توجه به عاشق پیشه بودن امین حیایی این ازدواج دوام نیاورد. آن ها قبل از اینکه یک سال از ازدواجشان بگذرد از یک دیگر جدا شدند.

مونا بانکی پور

مسئله جالب تر این که امین حیایی و مونا بانکی پور در طی این زمان کم بچه دار شدند. فرزند آن ها در سال هزار و سیصد و هفتاد و پنج به دنیا آمد. امین حیایی بعد از جدایی حضانت فرزندش را به مادرش سپرد و فرزند او نزد همسر اولش و خانواده او بزرگ شد.

 

حضانت فرزند امین حیایی

فرزند امین حیایی دارا نام دارد. دارا در سال هزار و سیصد و هفتاد و پنج به دنیا آمد. حیایی گفته است که ابتدا بر سر حضانت او با مادرش اختلاف نظر های زیادی داشته است. اما بعد ها مادر دارا موفق شد که حضانت او را بر عهده بگیرد. حیایی در مصاحبه ای گفته است بعد از اینکه مونا حضانت دارا را بر عهده گرفت مشکلات زیادی در رابطه با ملاقات او داشته است.

 

بعدها مونا فهمید که چقدر امین پسرش را دوست دارد و برای او زحمت می کشد توانست به او اعتماد کند. مونا از او خواست که برای فرزند شان پدری کند. همچنین در مصاحبه ای دیگر امین حیایی عنوان کرده که همسر سابقم و خانواده اش برای تربیت فرزندم بسیار زحمت کشیده اند. به علاوه گفته هر کسی که دارا را می بیند این نظر را دارد که چقدر بچه خوش فکر، مستقل، با استعداد و با ادبی می باشد.

 

بیشتر بخوانید: چگونه امین حیایی به شهرت و به ستاره سینما شدن رسید

 

بیوگرافی مونا بانکی پور همسر اول حیایی

مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی می باشد. مونا در خرداد ماه سال هزار و سیصد و پنجاه و نه به دنیا آمده است. مونا اصالتاً اهل تهران می باشد. او در حرفه بازیگری و کارگردانی فعالیت می کند. همچنین دانش آموخته رشته کارگردانی می باشد.

 

مونا بانکی پور فعالیت بازیگری خود را بعد از جدایی از امین حیایی مدت ها رها کرد. اما هم اکنون به ایران باز گشته و به نظر می رسد قصد دارد به بازیگری ادامه دهد. خانواده مونا بسیار مشهور و شناخته شده می باشند. مادرش فرزانه داوری از بازیگران شناخته شده ی قبل از انقلاب است.

مونا بانکی پور همسر امین حیایی

او در خارج از کشور نیز فیلم هایی بازی نموده است. مونا اولین بار در سال هزار و سیصد و نود و هفت مجوز وزارت ارشاد خود را گرفت. او توانست اولین فیلم کوتاه خود را به نام قمر در عقرب در این سال بسازد. مونا بانکی پور به پوشیدن لباس های مردانه علاقه بسیاری دارد.

 

این امر منجر به مورد توجه قرار گرفتن ایشان توسط رسانه های مختلف شده است. همچنین بسیار اهل فوتبال و طرفدار تیم ملی فرانسه می باشند. گفته می شود که ایشان مدت کوتاهی از خوانندگی را نیز شروع کرده است.

 

بیوگرافی دارا حیایی

دارا حیایی پسر امین حیایی می باشد. او متولد یازده شهریور هزار و سیصد و هفتاد و پنج می باشد. دارا پسر خانم مونا بانکی پور است. دارا در زمینه بازیگری فعالیت می کند و فعالیت خود را از سال هزار و سیصد و نود و پنج آغاز نمود. دارا مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است. تحصیلات او مدرک کارشناسی در رشته طراحی صنعتی می باشد.

 

دارا تنها فرزند مونا و امین می باشد که هر دو از بازیگران معروف سینمای ایران هستند. همچنین مادر بزرگ دارا نیز از بازیگران بسیار قدیمی و بسیار معروف می باشد. دارا، دارای چهره بسیار زیبایی است و شباهت هایی به پدرش امین حیایی دارد. بسیاری از افراد گفته اند که لحن صحبت کردن و راه رفتن اش کاملاً مشابه امین حیایی می باشد.

 

مدلینگ دارا حیایی

دارا به دلیل چهره بسیار زیبایی که دارد به ابتدا به صنعت مدلینگ جذب شد. همچنین چهره او بر روی بیلبورد های تبلیغاتی بسیاری دیده شده است. دارا از سن شش یا هفت سالگی در سریال مسافر پر دردسر و بعد از آن در سریال امین و مینا ایفای نقش کرد.

 

او در کلاس های بازیگری پدرش در موسسه هنر گستر حیایی بازیگری را یاد گرفت. سپس به صورت جدی در این کلاس ها آموزش دید. دارا بارها گفته است که نمی خواهد از شهرت پدرش برای موفقیت خود کاری انجام دهد. تنها کاری که او انجام می دهد استفاده از تجربه های پدرش در زمینه بازیگری می باشد.

 

ایفای نقش او در فیلم شعله ور اولین تجربه حرفه ای جلوی دوربین بود که بسیار مورد تشویق و تحسین هنرمندان قرار گرفت. این فیلم در سال هزار و سیصد و نود و پنج فیلمبرداری شد. همین فیلم منجر به دیده شدن دارا حیایی در صنعت بازیگری بود.

 

شایعه تغییر جنسیت مونا بانکی پور

بعد از طلاق امین حیایی همانطور که پیشتر گفته شد مونا بانکی پور علاقه بسیار زیادی به لباس های مردانه دارد. همچنین ایشان مو های خود را به صورت مدل های مردانه کوتاه می کند. این موارد موجب شد که افراد زیادی شایعه کنند که مونا بانکی پور بعد از طلاق از تغییر جنسیت داده است.

 

مونا بانکی پور در رابطه با این شایعه نوشت که ملت بسیار عجیبی هستیم. عده خاصی فقط به دنبال حاشیه و ساختن داستان برای مردم هستند. ایشان با احترام به تمامی ترنس ها و تراجنسی ها اعلام کردند که ترنس نیستند و تغییر جنسیت نداده اند.

 

علاوه بر این گفتند که اگر ترنس بودند هیچ گونه ترسی از هیچ کس نداشتند و صراحتاً آن را اعلام می کردند. مونا اضافه کرد که دوست دارد موهایش را پسرانه کوتاه کند و لباس های اسپرت بپوشد. سپس اضافه کرد برای تیپ و استایل خود تنها راحتی برایش مهم است.

 

همچنین اهمیتی ندارد که مردم در موردش چه فکری می کنند. اعلام کرد که این قضاوت ها و شایعه ها کاملا بی پایه و اساس می باشند. مونا گفت تیپ و لباس من به هیچ کسی ربط ندارد. اما توضیحاتی که دادم به دلیل نبود درک در این مورد بود. از مردم خواست که اینقدر راحت درباره همه چیز قضاوت نکنند و مردم را مورد قضاوت قرار ندهند.

 

بیشتر بخوانید: تصاویری جدید از امین حیایی و همسرش

 

ازدواج دوم امین حیایی

امین حیایی در سن سی سالگی بار دیگر تصمیم به ازدواج گرفتند. همسر دوم ایشان نیلوفر خوش خلق نام دارد. امین حیایی و همسر دوم اش هر دو هنر مندانی بسیار پر جنب و جوش هستند. هر دوی آن ها فیلم های زیادی بازی کرده و بسیار پر کار می باشند. آقای حیایی و خانم خوش خلق با خانواده هایشان ارتباط زیادی دارند و بارها اعلام کردند که ترجیح می دهند زندگی دور از حاشیه و آرامی داشته باشند.

نیلوفر خوش خلق

امین حیایی بعد از جدایی از همسر اولش خواهرش را نیز از دست داد و از لحاظ روحی دارای وضعیت خوبی در آن زمان نبود. امین در این زمان یکی از قرار داد های مهم خود را لغو کرده و مدتی به انزوا رفت. او در این مدت تلاش کرد که در روی اشتباهات خود کار کند و آن ها را در زندگی تکرار ننماید. بعد از گذشت چهار سال امین حیایی با نیلوفر خوش خلق ازدواج کرد.

 

زندگی امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

حیایی گفته است که نیلوفر در تمام روز های سخت زندگی در کنارش بوده است. بعد از فیلمبرداری، فیلم سیب سرخ هوا روند کاری امین تغییر کرده و در نقش اول فیلم های بسیاری بازی می کرد. بعد از فیلم قلاده های طلا مدت ها توسط تهیه کننده ها بایکوت شد و هیچ گونه فیلمی نداشت.

 

زندگی حیایی و خانم نیلوفر در این زمان سخت بیکاری حیایی آغاز شد. گفته می شود که زندگی مشترک امین حیایی و نیلوفر خوش خلق بسیار عاشقانه می باشد و آن ها دوست و رفیق یکدیگر در زندگی مشترک هستند. زندگی مشترک آن ها با شرایط بسیار سختی آغاز شد.

 

در مصاحبه هایی گفته اند که آن ها از زیر صفر زندگی مشترک را شروع کرده اند. اما با توجه به استعدادی که داشتند به راحتی به صفحه هنر بازگشتند و اثرات ماندگاری را خلق کردند. بعد از گذشت این دوران حیایی و همسرش فیلم های مشترک بسیاری بازی نمودند.

 

ازدواج امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق در انجام پروژه فیلم بوی بهشت با هم ازدواج کردند. در آن زمان نیلوفر فعالیت هنری خود را با نام نیلوفر حیایی آغاز کرد. همه اطرافیان این دو می دانند که به شدت وابسته یک دیگر هستند. اما زندگی مشترک به این صورت است که همیشه نمی تواند ثابت و خوب باقی بماند.

 

نیلوفر بارها از امین حیایی تعریف کرده و گفته او در زندگی خصوصی بسیار دوست داشتنی می باشد. هر چند در حرفه کاری و زمینه بازیگری نیز دوست داشتنی است و افراد زیادی به او علاقه دارند. هر دوی آن ها خردادی، پر جنب و جوش و عاشق طبیعت هستند. برای همین توانستند به راحتی با یکدیگر کنار بیایند و به تفاهمات جذابی در زندگی برسند.

 

بیوگرافی نیلوفر خوش خلق

نیلوفر خوش خلق یکی از جذاب ترین و خوش سیما ترین بازیگران سینمای ایران می باشد. او در بیست و چهار خرداد ماه سال هزار و سیصد و پنجاه و یک متولد شد. خانم خوش خلق اصالتاً اهل آبادان می باشد و مدت زیادی از عمر خود را در خارج کشور زندگی کرده است. نیلوفر همسر دوم امین حیایی می باشد.

 

آن ها سه سال نامزد یکدیگر بوده و در سال هزار و سیصد و هشتاد با یکدیگر ازدواج کردند. خانم خوش خلق ابتدا در فیلم هایی بازی می کرد که امین حیایی در این پروژه نقش داشتند. اما بعد ها به یک بازیگر مستقل و پر کار تبدیل شد.

امین حیایی و همسرش

این خانم بازیگر همراه یکی از دوستانش یک کافه دارند. که سال ها است مدیریت آن را بر عهده گرفته اند. ایشان از داشتن این کافه بسیار راضی و خوشحال هستند. نیلوفر گفته است که میزبان چهره های بسیار مشهور و هنرمندی در این کافه بوده اند. نیلوفر فعالیت بازیگری خود را از سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت آغاز کرد.

 

او اولین بار در سریال روزگار جوانی ایفای نقش کرده است. همچنین اولین تجربه سینمایی او در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه در فیلم مونس بود. در این فیلم نیلوفر همراه همسرش امین حیایی به ایفای نقش پرداخت و یک اثر مانا و ماندگار از خود بر جای گذاشت.

 

جدایی امین حیایی از همسر دومش

طی مدت زیادی شایعاتی از طلاق امین حیایی و نیلوفر خوش خلق در فضای مجازی پخش شده بود. نیلوفر و امین حیایی هیچ گونه توضیحی در مورد این خبر و شایعه در به مردم ارائه ندادند. همین امر موجب دامن زدن به شایعات در فضای مجازی شد.

 

همچنین امین حیایی همسر دومش را در اینستاگرام آنفالو کرد که برداشت ها و بازخورد های متنوعی به دنبال داشت. پس از این اتفاق امین حیایی در مراسمات بسیاری شرکت کرد و در این مراسمات همسرش در کنار او حاضر نشد. این مشاهدات برخی از کاربران فضای مجازی را متقاعد کرد که امین حیایی بار دیگر از همسرش جدا شده است.

 

بیشتر بخوانید: مصاحبه با امین حیایی بازیگر همیشه جوان سینمای ایران

 

جدایی امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

بعد از شایعاتی که در مورد جدایی امین حیایی نیلوفر خوش خلق پخش شده بود. عکسی از امین حیایی در فضای مجازی پخش شد که در کنار یک عروس بود. این عکس تبعات بسیار زیادی برای او به دنبال داشت. بسیاری از افراد ازدواج سوم او را محکوم کرده و از این کار ناراحت شدند.

 

عده ای دیگر از او خواستار توضیح در این مورد شدند. اما بعد ها مشخص شد که این عکس مربوط به عروسی برادر امین حیایی می باشد. امین حیایی در این عکس در کنار عروس ایستاده و همراه با او عکس گرفته است. مشخص شدن این موارد به شایعه ازدواج مجدد امین حیایی پایان داد.

 

همسر کره ای امین حیایی

در فضای مجازی عکسی از امین حیایی در کنار یک دختر زیبای کره ای بسیار حاشیه ساز شد. این تصویر در فضای مجازی بسیار خبرسازی کرد و حاشیه های بسیاری را به دنبال داشت. این زن خارجی بسیار خوش چهره و خوش سیما و جذاب می باشد. افراد زیادی گفته اند که ایشان با این خانم خارجی ازدواج کرده و ایشان همسر سوم او می باشد.

 

همچنین بعد از این عکس امین حیایی عکس دیگری را به اشتراک گذاشت در این عکس ایشان همراه یک بچه بودند. این عکس به شایعات دامن زد و بسیاری از هواداران ایشان گفتند که این بچه از همسر سوم امین حیایی می باشد. هم اکنون نیز شایعات بسیاری وجود دارد که می گویند امین حیایی به طور پنهانی یک بار دیگر ازدواج کرده است.

 

علاوه بر این گفته می شود که:

امین حیایی دارای یک بچه از همسر سوم خود می باشد. از امین حیایی و این خانم در یک زمین تنیس عکس هایی در فضای مجازی منتشر شده است که شایعه ازدواج مجدد او را تایید می کند.

 

رابطه صمیمی دارا حیایی با نامادری اش

دارا حیایی پسر امین حیایی میباشد که دارای رابطه نزدیک و صمیمی با نیلوفر خوش خلق است. نیلوفر خوش خلق همسر دوم امین حیایی یا به عبارتی نامادری دارا حیایی می باشد. دارا حیایی عکسی به همراه نیلوفر خوش خلق به اشتراک گذاشت. این عکس نشان دهنده رابطه نزدیک دارا و نیلوفر بود.

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

عکسی که از دارا و نیلوفر در فضای مجازی وایرال شد شایعات بسیاری به دنبال داشت. بسیاری از افراد عنوان کردند که مادر اصلی دارا، نیلوفر می باشد. عدهای دیگر گفتند که مونا مادر اصلی دارا او را رها کرده و دارا همراه با نیلوفر بزرگ شده است. شایعه شدن این مورد موجب ناراحتی خانم بانکی پور شد.

 

او اعلام کرد که مادر دارا است و طی این سال ها زحمات بسیار زیادی برای دارا کشیده است. علاوه بر این امین حیایی به این خبر واکنش داده و از همسرش بابت پخش شدن این خبر عذر خواهی نمود. همچنین امین حیایی از همسر سابقش و خانواده او بابت تلاش هایی که در این سالها برای دارا حیایی کشیدند تشکر کرد. سپس قدردان تربیت مناسب دارا توسط مادرش بود.

 

تجربه های دونفره امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زوج های هنرمندی هستند که به دور از حاشیه موفقیت های بسیاری را پشت سر گذاشته اند. این دو نفر در کنار هم فیلم ها و سریال های بسیاری را بازی کرده و نقش های ماندگاری در این فیلم ها داشته اند. گاهی امین حیایی به حاشیه هایی دچار می شود. اما برعکس امین حیایی همسرش بسیار بی حاشیه و آرام می باشد.

 

آن ها در کنار هم رابطه ای بسیار دوستانه و صمیمی دارند. بر خلاف تمام اخباری که در مورد جدایی امین حیایی و همسرش در فضای مجازی پخش شده است. عکس ها و تصاویری از هر دوی آن ها در صفحه مجازی خانم خوش خلق قرار دارد. در جشنواره حافظ سال هزار و سیصد و نود و هفت از امین و همسرش به عنوان زوج خوشبخت نام برده شد.