پارس ناز پورتال

همسر جدید بهاره رهنما بازیگر پرحاشیه + حواشی ازدواج سوم بهاره رهنما

مجموعه : اخبار سینما
همسر جدید بهاره رهنما بازیگر پرحاشیه + حواشی ازدواج سوم بهاره رهنما

همسر جدید بهاره رهنما کیست؟ 

دراین پست، همسر جدید بهاره رهنما رابه شما معرفی میکنیم. خانم بهاره رهنما یکی از پرحاشیه ترین بازیگران زن ایرانی است. این بازیگر تا کنون چندین بار ازدواج کرده و خبر ازدواج هاي مجدد او همیشه باعث واکنش کاربران شبکه هاي اجتماعی شده اسـت. عکسهای همسر سوم بهاره رهنما اینروزها در فضای مجازی دست بـه دست می شود اما این بازیگر تا کنون واکنشی بـه این حواشی نداشته اسـت.

 

خانم بهاره رهنما بازیگر سریال پژمان کـه همیشه اخبار و شایعاتی پیرامون زندگی خصوصیش در رسانه ها منتشر می شود، بار دیگر با انتشار عکسهای عاشقانه اي از او در روز ولنتاین خبرساز شد. تعداد زیادی از رسانه ها مرد کنار خانم بازیگر را همسر سومش دانستند. البته آنها عنوان نمودند کـه خانم رهنما ازدواج سومش را رسانه اي نکرده اسـت.

 

اما بازیگر سریال گیسو در دو استوری کـه در صفحه مجازیش منتشر نمود، بـه شایعات پایان داد و از رسانه ها خواست تا صحبت هایش را نشر دهند تا حقایق فاش گردد. این بازیگر کـه بسیار در فضای مجازی فعال اسـت، دراستوری هایش عنوان نموده کـه ازدواجی در کار نبوده اسـت. انتشار عکس خاص و ولنتاینیش از روی حسادت و دور کردن اذهان عمومی از کارهای فرهنگیش اسـت.

 

شوهر جدید بهاره رهنما کیست؟

عکسهای دو نفره ي جدیدی از بهاره رهنما درکنار یک مرد جوان در فضای مجازی در حال دست بـه دست شدن اسـت کـه سر و صدای زیادی بپا کرده اسـت. برخی مدعی شده اند این عکسهای مربوط بـه همسر سوم بهاره رهنما اسـت. با این حال، این ادعا تا کنون از سوی بهاره رهنما تأیید نشده اسـت.

همسر جدید بهاره رهنما کیست

این بازیگر ۵۰ ساله هنوز واکنشی بـه انتشار این عکسهای نداشته اسـت. بنظر می‌رسد این عکسهای جدید و مربوط بـه روز ولنتاین امسال هستند. بـه هرحال این عکسها و نزدیکی این بازیگر با مرد جوان، نشان از رابطه عاطفی و نامزدی احتمالی آنها دارد. در صورت انتشار اخبار تایید شده از سوی بهاره رهنما، این پست بروزرسانی خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید: شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش

 

معرفی همسران بهاره رهنما

باید بگوییم کـه بهاره رهنما تا کنون 2 بار ازدواج کرده اسـت. بهاره رهنما «متولد سال ۱۳۵۲» و پیمان قاسم خانی «متولد سال ۱۳۴۴» از زوج هاي معروف سینما بودند و حتی همکاری هاي سینمایی و تلویزیونی متعددی با یک دیگر داشتند. ثمره ي زندگی مشترک ۲۰ ساله ي انها دختری بنام پریا قاسم خانی بود کـه متولد سال ۷۶ اسـت ودر رشته ي موسیقی تحصیل میکند.

شوهر سوم بهاره رهنما

خبر جدایی این زوج معروف درسال ۹۴ سر و صدای زیادی بپا کرد و حتی حواشی اي بـه دنبال داشت. با انتشار عکسهای ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی درسال ۹۶، جنجال تازه اي بپا شد. امیر خسرو عباسی متولد سال ۱۳۵۳، مدیر شرکت پارس پخش کهن اسـت کـه تولید ۱۲۰ قلم کالای ایرانی در صنعت آرایشی و بهداشتی با برند ژاکسی و هاینس را برعهده دارد.

 

این ازدواج دوم امیر خسرو عباسی هم محسوب می شد. او از ازدواج قبلی خود دختری بنام انیس دارد. با این حال، فروردین ماه ۱۴۰۱ پس از انتشار قسمتی از برنامه اینترنتی «شباهنگی» کـه بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی مهمان آن بودند، رهنما در اینستاگرام خود اعلام کرد این برنامه پیش از تغییرات اخیر زندگی او ضبط شده بودو تلویحاً از جدایی خود از امیرخسرو عباسی خبر داد.

 

پیمان قاسم خانی بعد از طلاق بهاره رهنما

پیمان قاسمخانی درسال ۹۹ با میترا ابراهیمی ازدواج کرد. میترا ابراهیمی متولد سال ۱۳۶۸ اسـت. او لیسانس مدیریت جهان گردی و ارشد روانشناسی بالینی دارد. ابراهیمی بعنوان روان شناس بالینی کودک و نوجوان فعالیت دارد اما در چندین دوره ي هنری از جمله فیلمنامه نویسی، فیلمسازی، تصویربرداری و تدوین شرکت داشته و تجربه ي ساخت یک فیلم مستند را هم دارد.

بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی

وی برای فیلم‌نامه فیلم مارمولک سیمرغ بلورین بهترین فیلم‌نامه را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرده‌اسـت. قاسم‌خانی در بیشتر سریال‌هاي مهران مدیری بعنوان طراح فیلم‌نامه و سرپرست نویسندگان حضور داشته‌اسـت. او درسال ۹۷ پس از ۱۱ سال، در سریال هیولا دوباره با مهران مدیری همکاری کرد. او و بهاره رهنما، بدلیل مشکلات شخصی درسال ۱۳۹۴ از یک دیگر جدا شدند.

 

بیشتر بخوانید: گفتگوی جنجالی بهاره رهنما درباره خیانت در زندگی اش

 

امیرخسرو عباسی بعد از طلاق بهاره رهنما

امیر خسرو عباسی همسر سابق بهاره رهنما کـه در حوزه ي آرایشی و بهداشتی فعالیت دارد، اجرای ریالیتی شوی تازه اي بنام «زیباشو» را برعهده گرفته کـه قرار اسـت از شبکه نمایش خانگی پخش شود. زیباشو، نام برنامه‌اي اسـت کـه اینروزها امیرخسرو عباسی با همکارانش در حال ضبط و تولید آن هستند. برنامه‌اي کـه او اجرا و تهیه‌کنندگی‌اش را برعهده دارد.

بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

امیرخسرو عباسی بیش از ۲۰ سال در حوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت کرده و بـه گفته او «زیباشو» میتواند پاسخگوی تعداد زیادی از چالش‌ها در زمینه پوست و مو و زیبایی باشد. محصولاتی کـه نباید صرفاً بـه ارزان بودن و گران بودنِ آن توجه کرد و قرار اسـت در «زیباشو» با حضور تولید کنندگان باکیفیتِ دراین حوزه بهمین پرسش‌ها پاسخ داده شود.

 

هنرمندان و شخصیت‌هاي شناخته شده‌اي در عرصه‌هاي مختلف حتی ورزش کشور بـه این برنامه خواهند آمد و بعنوان میهمان نه تنها از تجربیاتشان دراین حوزه بلکه در قالب مسابقه‌ها و چالش‌هایي حضور پیدا می کنند. این چالش‌ها هم بخش کمدی دارد و هم آموزشی. این برنامه ۴۰ دقیقه‌اي بین چند آیتم، مصاحبه، کارشناس و صاحب برند و موسیقی و حضور هنرمندان تقسیم می شود.

 

بیوگرافی بهاره رهنما بازیگر پرحاشیه

 

بهاره رهنما در 10 آذر 1352 درروستای هزاوه اراک بدنیا آمد. پدر بهاره رهنما مرحوم جلال رهنما تاجر بودو مادرش بنام پرویز قائم مقامی بازیگر اسـت. بهاره رهنما فرزند دوم خانواده اسـت و یک خواهر و برادر دوقلو دارد بنام هاي بهانه و رهام. خواهر این بازیگر سرشناس در خارج زندگی می‌کند.

همسران بهاره رهنما

شاید جالب باشد کـه بدانید خانواده بهاره رهنما در 2 سالگی او بـه تهران آمدند کـه با وقوع انقلاب اسلامی درسال 1357 ایران را ترک کردند و عازم انگلستان شدند. پس از مدتی کـه التهابات سیاسی خوابید دوباره بـه کشور بازگشتند. بهاره رهنما از دوران کودکی و نوجوانی بـه تئاتر و سینما علاقه وافری داشت و با پدرش همیشه بـه تماشای تئاترهای مختلف می رفت.

 

بیشتر بخوانید: کافه اینستا با بهاره رهنما، سلطان فضای مجازی + عکس

 

بهاره رهنما چگونه مشهور شد؟

بهاره رهنما تا 10 سالگی یک بچه حاضرجواب و بـه اصطلاح سرتق بود، هم چنین ترانه ها و قصه هاي زیادی را برای ادا درآوردن در جمع بزرگ ترها اجرا می‌کرد. خانم بازیگر در کودکی همیشه دوست داشت یک عالمه بادکنک داشته باشد. سرانجام پس از چند سال و مهاجرت خانواده بـه تهران او توانست بـه شهرت برسد.

ازدواج مجدد بهاره رهنما

وی در نویسندگی، کارگردانی، تهیه کنندگی، بازیگری و تبلیغات ودر فضای مجازی اینستاگرام بسیار فعال اسـت. خانم رهنما یک کافه رستوران بنام “گوزن” را در محله سعادت آباد تهران دارد کـه مدیریت آن برعهده اوست ودر اوقات بیکاری بـه این کافه می‌رود. علاقه مندان هم می‌توانند با مراجعه بـه این کافه رستوران، با خانم رهنما ملاقات کنند.

 

بهاره رهنما چهره فعال در اینستاگرام و حوزه بیزینسی و کاری می باشد. خیلی ها بـه بهاره رهنما و همسرش فحش می‌دهند. اما اگر نگاهی بـه سابقه بازیگری بهاره رهنما بی اندازید می‌بینید کـه بـه خوبی تعداد زیادی از نقش ها را ایفا کرده و لبخند را بر روی لب مخاطب آورده اسـت. خانم بهاره رهنما در دانشگاه، واحدِ «تحلیلِ نمایش‌نامه۲» تدریس خواهد کرد.