پارس ناز پورتال

بیوگرافی باران معادی دختر پیمان معادی + عکس های باران معادی

بیوگرافی باران معادی دختر پیمان معادی + عکس های باران معادی

بیوگرافی باران معادی 

دراین مطلب، بیوگرافی باران معادی دختر پیمان معادی را مرور می کنیم. باران معادی بازیگر جوان کشورمان، اینروزها در میان مردم به چهره ای شناخته شده تبدیل شده است. چند روز پیش خبر هم بازی شدن باران و پدرش پیمان در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد. بهمین بهانه هم، ما در ادامه زندگی نامه و حقایق جالب درمورد باران معادی را برای علاقه مندان بـه اشتراک گذاشته ایم.

 

ویدئویی از سریال جدید «افعی تهران» با بازی پیمان معادی منتشر شده که نشان میدهد دختر این بازیگر معروف، باران معادی نیز دراین سریال حضور دارد و با پدر خود همبازی شده اسـت. سریال «افعی تهران» ساخته ي سامان مقدم، کارگردان معروف، بتازگی پخش خودرا در شبکه نمایش خانگی آغاز کرده اسـت.

 

باران معادی کیست؟

باران معادی دختر پیمان معادی متولد 1384 می‌باشد. او چند سالی است که به همراه پدرش در فیلم های مختلف سینمایی بازی می کند و توانسته به سوابق و تجربه بسیار زیادی دست پیدا کند. اولین تجربه هنری خودرا در درسال ۱۳۸۹ با فیلم سینمایی برف روی کاج ها بـه کارگردانی و نویسندگی پدرش را کسب کرد و نقش کوتاهی را دراین فیلم ایفا نمود.

بیوگرافی باران معادی 

بازی درکنار مهناز افشار و ویشکا آسایش صابر ابر و آناهیتا افشار و حسین پاکدل شروع بسیار خوبی برای این دختر جوان بود تا بتواند کم کم فنون بازیگری رابه صورت تجربی و حرفه اي یاد بگیرد. اما حضور حرفه‌اي و مهم باران معادی درسال ۱۳۹۵ برای بازی در فیلم سینمایی بمب یک عاشقانه می باشد.

 

پیمان معادی متولد سال ۱۳۴۹ در کشور آمریکا، درسال ۱۳۸۴ با فرانک قوانلو ازدواج کرد کـه ثمره ي این ازدواج یک دختر بنام باران و یک پسر بنام رایان بوده اسـت. بدلیل تابعیت ایرانی آمریکایی پیمان معادی، او و خانواده اش میان ایران و کشور آمریکا در معاشرت هستند.

 

ازدواج و همسر باران معادی

باید بگوییم کـه باران معادی تا کنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی پیمان معادی و همسرش + تصاویر پیمان معادی + مصاحبه و اینستاگرام

 

باران معادی چگونه مشهور شد؟

باران معادی پیش از این هم در دو ساخته ي پدرش، فیلمهای «برف روی کاج ها» و «بمب یک عاشقانه» نقش آفرینی کوتاهی کرده بودو در سن ۸ سالگی نیز دریک تئاتر با پدرش همبازی شده بود. پیمان معادی و دخترش باران معادی درسال ۱۳۹۲ در نمایش «در انتظار گودو» بـه کارگردانی همایون غنی زاده کـه در تالار اصلی تئاتر شهر تهران روی صحنه رفته بود، با یک دیگر همبازی شده بودند.

پیمان معادی و همسرش ،بیوگرافی باران معادی

از آنجا کـه احتمال می‌رفت برای یک کودک سخت باشد کـه هر شب دراین تئاتر بازی کند، گروه اجرایی سه کودک را برای بازی دراین نقش انتخاب کرده بودند کـه یکی از این کودکان، باران معادی دختر پیمان معادی بودو بهمین دلیل پیمان معادی برخی شب هاي این تئاتر با دخترش همبازی بود. پیمان معادی آن زمان در گفت‌وگو اي تجربه ي همکاری با دختر ۸ ساله‌ اش را بسیار خوب محاسبه کرد.

 

باران معادی در سریال افعی تهران

سریال «افعی تهران» بـه کارگردانی سامان مقدم و نویسندگی پیمان معادی و پویا مهدوی زاده، پخش خودرا از چهارشنبه ۱۶ ماه اسفند در شبکه نمایش خانگی آغاز کرده اسـت. این سریال هر چهارشنبه ساعت ۸ صبح بطور اختصاصی از پلتفرم فیلم نت منتشر می‌شود. سریال «افعی تهران» بـه تهیه‌کنندگی جواد فرحانی در ژانر درام اجتماعی اسـت.

باران معادی در سریال افعی تهران ،بیوگرافی باران معادی

این سریال ماجرای یک کارگردان سینما بنام آرمان بیانی «با بازی پیمان معادی» را روایت می کند کـه درگیر یک پرونده ي قتل می‌ شود. پیمان معادی، سحر دولتشاهی، آزاده صمدی، پژمان جمشیدی، مریلا زارعی، بهادر مالکی و نیلوفر کوخانی، از بازیگران این سریال هستند. این سریال اولین حضور پیمان معادی و دخترش در شبکه نمایش خانگی محسوب میشود.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی بازیگران سریال افعی تهران + عکس های بازیگران سریال افعی تهران

 

توضیحات پیمان معادی درباره دخترش باران

معادی توضیح داده بود: البته باران در فیلم “برف روی کاج‌ها” و حتی فیلم کوتاهی کـه قبلا ساخته‌ام‌، حضور کوتاهی داشت. احساس خوبی دارم کـه در تئاتر همبازی مـن اسـت اما اصلا اصرار ندارم بازیگر شود. کاملا بـه خودش بستگی دارد. اصلا این طور نیست کـه مـن یا مادرش وی را بـه سمت پروژه‌هاي هنری هل بدهیم.

عکس کودکی باران معادی ،بیوگرافی باران معادی

بیوگرافی باران معادی

 

معادی در ادامه گفته بود: اما بـه هرحال باران روحیه هنری دارد‌، نقاشی و طراحی میکند،‌ شعر و کتاب می خواند. در او یک قوه تمیز دیدن می بینم کـه فردا خودش بتواند انتخاب کند. بدم نمی‌آمد بـه تئاتر هم سری بزند و خودش ببیند می تواند بازی کند یا نه. با این حال، این گزیده کاری راکه بر او تحمیل شده، دوست دارم و فکر می کنم برای خودش خوب اسـت.

 

شباهت باران معادی به پیمان معادی

پیمان معادی می گوید: روحیه‌ باران شبیه روحیه مـن اسـت. طبق معمول اصراری بـه انجام هیچ کاری ندارد مگر این کـه حس کند در آن کار، خوب اسـت. همان طور کـه مـن خود همیشه معتقدم برای انجام هر کاری باید بهترینش را انجام بدهی چون برای تمرین و تحقیق وقت زیاد اسـت. خود مـن هم دیر شروع کردم ولی حس می کنم اگر در پروژه‌اي هستم، باید آنرا دوست داشته باشم و چیزی بـه آن اضافه کنم.

باران معادی و برادرش ،بیوگرافی باران معادی

دلم میـــخواهد باران هم اینگونه باشد. باران معادی نیز کـه دراین گفت‌وگو حضور داشت گفته بود تصمیم دارد وقتی بزرگ شد بازیگر یا پیانیست شود. او کـه در آن زمان کلاس پیانو می رفت، در پاسخ بـه این سؤال کـه «چی شد کـه تئاتر بازی کردی؟» گفته بود: «اولین بار بابام گفت‌ مـا داریم یک تئاتر بازی میکنیم. می خواهیم تـو هم باشی.»

 

خانم باران معادی هم چنین گفته بود روی صحنه مضطرب نمیشود و دوست دارد بازهم تئاتر بازی کند. او گفته بود بازی روی صحنه را دوست دارد و برایش فرقی ندارد در تئاتر بزرگ ترها یا بچه‌ها باشد و از کار کردن با پدرش هم خوشحال بود. ودر آخر هم، مـا آی دی پیج اصلی باران معادی در اینستاگرام را در آخر همین مطلب بـه اشتراک گذاشته ایم.

 

بیشتر بخوانید: گفتگو با پیمان معادی درباره سینمای ایران و هالیوود

 

نکات جالب درباره باران معادی

باران معادی علاقه بسیار زیادی بـه موسیقی نیز دارد و بـه نواختن پیانو بسیار علاقه مند می باشد. کلاس هاي پیانو را پشت سرگذاشته ودر یک نمایش بنام انتظار گودو نقش یک پسر بچه را بازی کرده اسـت. پیمان معادی می گوید مـن هم همانند پدران دیگر برای آینده فرزندم مضطرب هستم. زمانی کـه همراه مـن برای انجام یک پروژه حضور پیدا می کند استرس بسیار زیادی دارم.

بیوگرافی باران معادی

 

اما وقتی کـه بر روی صحنه می‌آید استرس مـن از بین میرود و می بینم کـه چقدر اجرای خوب و بی نقسی دارد اضطرابم کم میشود. بـه گفته پدرش باران روحیه هنری بسیار بالایی دارد ودر نقاشی و طراحی و شعر بسیار با استعداد اسـت او می گوید مـن همیشه تلاش کردم کـه خودش بهترین انتخاب را داشته باشد.

پیج اینستاگرام باران معادی

پیج اینستاگرام باران معادی

baranmaadii@