پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

تبريک تولد سحر قريشی از طرف صميمی ترين دوستش

مجموعه : اخبار سینما
تبريک تولد سحر قريشی از طرف صميمی ترين دوستش

تبريک تولد سحر قريشی از طرف صميمی ترين دوستش

 

سحر قریشی بازیگر سینمای ایران بتازگی 28 ساله شده است. دوست صمیمی وی یعنی فريبا نادري ، بازيگر سينما و تلويزيون، با انتشار يک پست اينستاگرامي تولد سحر قريشي را به او تبريک گفت.سحر قريشي ، پيش‌تر در حاشيه برنامه «ديد در شب»، به رضا رشيدپور گفته بود که فريبا نادري و سمانه پاکدل صميمي‌ترين دوستان سينمايي‌اش هستند.

 

دوست صمیمی سحر قریشی یعنی فریبا نادری، به مناسبت تولد وی در صفحه ی شخصی اش با انتشار این عکس نوشته: «قلب لانه گنجشک نيست که در بهار ساخته بشود و در پاييز باد آن را با خودش ببرد. قلب، راستش را نمي دانم چيست؟ اما اين را مي‌دانم که فقط جاي آدم‌هاي خيلي خيلي خوب است! امروز تولد بهترين و خوش قلب‌ترين دوست منِ، سحر قريشي نازنين که هر آرزويي برات مي‌کنم، باز هم از خدا برات کم خواستم. ميلادت مبارکا باشه و بهترين‌ها برات اتفاق بيفته که تو لايق بهترين‌ها هستي.»

تبريک تولد سحر قريشی از طرف صميمی ترين دوستش

سحر قریشی با مصاحبه ی جنجالی که در برنامه دید در شب با رضا رشید پور داشت سر و صدای زیادی به پا کرد.در این مصاحبه وی از علت طلاقش ، نظرش درمورد احمدی نژاد و سیاستمداران حرف زد و جالب این بود که وی حتی بسیاری از بازیگران و رئیس سازمان صدا و سیما را نمیشناخت.به گفته رضا رشيدپور هنگام ضبط مصاحبه سحر قريشي در برنامه «ديد در شب»، فريبا نادري هم در استوديو حضور داشته و تا 12 شب و پايان گفتگو او را همراهي کرده است.

 

سحر قریشی متولد 6 دی 1366 است و امروز 28 ساله شده است. ناتوانی سحر قریشی در پاسخگویی به سوالات رضا رشیدپور، در برنامه «دید در شب» درباره سینمای جهان و مسائل روز، انتقادات زیادی برای این بازیگر که از حرفه مدلینگ وارد عرصه سینما شده ، به دنبال داشت.

 

برنامه «ديد در شب» برنامه‌اي با شکل و شمايل هارد تاک است که در رضا رشيدپور با سوالات رک و بي‌پرده، مهمانان برنامه را به چالش مي‌کشد.«ديد در شب» در سايت آپارات به صورت هفتگي، در دسترس مخاطبان قرار مي‌گيرد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

رونمایی سحر قریشی از نامزدش +عکس

 

واکنش روزنامه نگاران به گاف های خنده دار سحر قریشی+عکس

 

حرفهای جنجالی سحر قریشی در مورد احمدی نژاد و علت طلاقش +عکس 

 

عکسهای جدید سحر قریشی