پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

شیر دادن خانم دانشجو به فرزندش در جشن فارغ التحصیلی!+عکس

شیر دادن خانم دانشجو به فرزندش در جشن فارغ التحصیلی!+عکس

شیر دادن خانم دانشجو به فرزندش در جشن فارغ التحصیلیوخانم دانشجو با حرکت خود در جشن فارغ التحصیلی در کانون توجه رسانه ها قرار گرفت.وی در یک اقدام مادرانه در روز جشن فارغ التحصیلی خود به فرزند خردسالش شیر داد تا خبر او از 140 هزار لایک عبور نماید

 

خانم جسی شارکی از ان دست خانم هایی است که در چندین رشته فارغ التحصیل شده است.او لیسانس خود را در رشته اقتصاد از دانشگاه هیومن ریسورس دریافت نمود. و در رشته مدیریت و بازاریابی از دانشگاه سانشاین کاوست استرالیا فارغ التحصیل شد.اما هدف ما چیز دیگری است.خانم جسی به خاطر چیز دیگری در کانون توجه قرار گرفته است.

شیر دادن خانم دانشجو به فرزندش در جشن فارغ التحصیلی!+عکساو که هم اکنون به اتفاق دو فرزند و شوهرش در کوینزلند زندگی می نماید به خاطر شیر دادن فرزندش در جشن فارغ التحصیلی خود به تیتر اول خبرها تبدیل شده است.او علاقه وافر به این عکس خود دارد و معتقد است هم جنبه مادرانه و هم جنبه تحصیلی را شامل می شود.

شیر دادن خانم دانشجو به فرزندش در جشن فارغ التحصیلی!+عکسهنگامی که خانم جسی 24 ساله تصویر شیر دادن فرزندش را در تویتر قرار داد 140 هزار نفر انرا لایک نموده و تقریبا 4 هزار نفر انرا share نمودند.