پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

خرید انواع دیوارپوش طرح سنگ (صخره ای) از آرکا دکور

مجموعه : دکوراسیون
خرید انواع دیوارپوش طرح سنگ (صخره ای) از آرکا دکور

پنل طرح سنگ یا همان پنل صخره‌ای یکی از محصولات مهم در دسته بندی پنل‌‌های دکوراتیو دیوار و سقف در مجموعه آرکا به شمار می‌رود. امروزه یکی از روش‌های مدرن برای زیباسازی نمای داخلی و خارجی ساختمان‌‌ها، استفاده از پنل طرح سنگ است.

 

این نوع از پنل‌ها امروزه در دو نوع پنل طرح سنگ دیوار‌ی و طرح سنگ سقفی تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند؛ به همین دلیل افراد می‌توانند آن‌ها را با توجه به سلیقه و بودجه خود انتخاب و خریداری نمایند.

 

انواع دیوارپوش طرح سنگ

دیوارپوش‌های طرح سنگ به دو نوع پنل طرح سنگ دیواری و پنل طرح سنگ سقفی تقسیم می‌شوند. این دیوارپوش‌ها برای نوع دیواری به صورت جداره عمودی و برای مدل سقفی به صورت جداره مورب مورد استفاده قرار می‌گیرند.به این دلیل که طرح این نوع پنل‌‌ها سنگی بوده، بیشتر برای دیوار پشت تلویزیون  کاربرد دارند و استفاده از آن‌ها برای سقف بسیار محدود است.

 

در واقع پنل طرح سنگ از نظر سبک به دو نوع پنل‌های ساده و سه بعدی تقسیم شده که از نظر ظاهر‌ی نیز تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. این نوع از پنل‌ها از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند که برخی از آن‌ها شامل سنگ مرمر، آجر، سنگ تراورتن، گرانیت، دکوراتیو یا آنتیک و… هستند.

پنل صخره ای چه نوع پنلی است؟

پنل صخره ای چه نوع پنلی است؟

پنل صخره ای یکی از محصولات مهم در دسته‌ بندی پنل‌‌های دکوراتیو دیوار و سقف به‌ شمار می‌رود. این نوع از پنل‌‌ها به تازگی به تولید رسیده و با استقبال بسیار‌ افراد رو به‌ رو شده است. بسیار‌ی از افراد که به‌ دنبال پنل‌‌هایی برای زیبا‌سازی دکوراسیون داخلی ساختمان‌‌ها هستند، از پنل صخره‌ ای استفاده می‌کنند.

 

این پنل‌‌ها براساس ابعاد مورد نیاز مکان و فضا طراحی شده و در رنگ‌‌های متفاوتی نیز تولید می‌‌شوند. پنل‌‌های صخره‌ ای از ویژگی‌‌ها و مزیت‌‌های بسیار‌ی برخوردار بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به قابلیت شست‌وشو، مقاومت در برابر خمیدگی، تغییرات دمایی و آتش و… اشاره کرد.

 

در گذشته از پنل‌‌های صخره‌ ای در نما‌های خارجی مانند نما‌ی ساختمان، تراس‌‌ها، حیاط، ایوان‌‌ها و… استفاده می‌‌شد؛ اما امروزه به ‌این دلیل که به نما‌ی داخلی ظاهر‌ی زیبا و جذاب می‌بخشد، بیشتر در دکوراسیون‌‌های داخلی منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد. در‌ واقع استفاده از این پنل چه در‌ نما‌ی داخلی و چه خارجی حس حضور طبیعت را به انسان اعطا می‌‌کند.

 

در چه مکان‌هایی می‌توان از دیوارپوش طرح سنگ استفاده کرد؟

 

امروزه به دلیل زیبایی ظاهری که دیوارپوش‌های طرح سنگ به نماهای داخلی و خارجی ساختمان می‌بخشد، در مکان‌های مختلف تجاری، اداری و درمانی از آن‌ها استفاده می‌شود. اگر شما هم به دنبال این نوع از پنل‌ها برای نماهای داخلی و خارجی ساختمان خود هستید، بهتر است دیوارپوش‌های مد نظر را از مجموعه آرکا دکور خریداری نمایید.

 

در واقع شما می‌توانید در این مجموعه علاوه بر خرید محصولات با کیفیت، از دیگر خدمات آن نیز بهره‌مند شوید. همچنین می‌توانید از این نوع دیوارپوش‌ها در مکان‌هایی مانند ادارات، ساختمان‌های مسکونی، لابی، فروشگاه‌‌ها، ساختمان‌های تجاری، باشگاه‌های ورزشی، آتلیه و اماکن تفریحی نیز استفاده کنید.

 

دیوارپوش‌های دکوراتیو طرح سنگ در مجموعه آرکا دکور

 

دیوارپوش‌های طرح سنگ برای نخستین بار توسط مجموعه آرکا دکور به تولید رسیده و به بازار عرضه گردیده اند. در واقع در ابتدای ورود، این دیوارپوش‌ها با استقبال بی نظیر مشتریان رو به رو شده‌اند. تمامی محصولاتی که در مجموعه آرکا دکور تولید می‌شوند از ویژگی‌هایی چون ضد آب بودن، مقاومت و دوام بالا برخوردار هستند.

 

این نوع از پنل‌های سنگی با استفاده از میخ، چسب مخصوص و ابزار‌های دیگر بدون نیاز به زیرسازی در کمترین زمان ممکن روی سقف یا دیوار نصب می‌گردند. اگر شما هم به دنبال این نوع از پنل‌ها برای نمای ساختمان خود هستید می‌توانید با هزینه مناسب انواع پنل کامپوزیت، فومی، پی وی سی، پلیمری و… را از مجموعه آرکا دکور خریداری نمایید. برای مشاهده نمونه کارهای این مجموعه می‌توانید به وب‌سایت https://arcadecor.com/ مراجعه کنید.

دیوارپوش‌های دکوراتیو طرح سنگ در مجموعه آرکا دکور

سخن پایانی

امروزه دیوارپوش‌‌های طرح سنگ در انواع مختلفی تولید شده و به بازار عرضه می‌‌شوند. یکی از روش‌‌های شیک و مدرنی که می‌توان از آن برای زیبا‌سازی نما‌ی داخلی و خارجی ساختمان استفاده کرد، دیوار‌پوش‌‌های طرح سنگ هستند.

 

در ‌واقع این نوع از پنل‌‌ها در دو نوع طرح سنگ دیوار‌ی و طرح سنگ سقفی تولید شده و از کاربرد‌های بسیار‌ی مانند زیبا‌سازی نما‌ی ساختمان، دکوراسیون، سقف سازه، دیوارهای داخلی و… برخوردار است. در‌ واقع شما می‌‌توانید با انتخاب یکی از این دیوار‌پوش‌‌های طرح‌ سنگ، نما‌ی داخلی و خارجی ساختمان را به زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر به نمایش بگذارید.