پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2024

مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2024

اگر به دنبال پیدا کردن شغل ها و مشاغل مورد نیاز کانادا هستید، حتما این راهنمای جاب آفر کانادا در سال 2024 از اکسپرتاپ را مطالعه بفرمایید.کانادا یکی از محبوب‌ترین کشورهای جهان جهت امر مهاجرت محسوب می‌شود.

 

سالانه افراد بسیاری از سراسر دنیا اقدام به مهاجرت به این کشور توسعه‌یافته می‌کنند.از سویی دیگر، مهاجرت کاری را می‌توان یکی از برنامه‌های مهاجرتی پرطرفدار این کشور در نظر گرفت. دولت کانادا اقدام به جذب نیروهای متخصص در موقعیت‌های شغلی مختلفی می‌کند تا به نوعی نیاز چرخه اقتصادی خود را برطرف سازد.

 

در این مطلب لیستی از مشاغل مورد نیاز کانادا تهیه کرده‌ایم تا شما عزیزان با مطالعه آن، شناخت بهتری نسبت به شغل های مورد نیاز کانادا پیدا کنید. اکسپرتاپ یکی از برترین مجموعه‌های فعال در حوزه مهاجرت به کانادا است.

 

شما عزیزان می‌توانید از مشاوره رایگان این مجموعه نیز در جهت اطلاع از مشاغل موردنیاز کانادا استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی پردرآمدترین شغل‌های کانادا و جاب آفر کانادا پرداخته و نحوه جست‌وجوی کار در این کشور را شرح دهیم.

 

لیست شغل‌های موردنیاز کانادا 2024

 

دولت کانادا در زمینه‌های مختلفی اقدام به جذب نیروی متخصص از کشورهای دیگر می‌کند. هر کدام از این زمینه‌ها ممکن است چندین موقعیت شغلی مختلف را شامل شوند. بنابراین، اگر شما نیز از توانایی و مهارت خاصی برخوردار هستید، توصیه می‌کنیم که این فرصت را از دست نداده و برای اخذ اقامت این کشور پیشرفته اقدام کنید.

 

برخی از شغل‌های موجود در کانادا از محبوبیت بیشتری در میان مردم برخوردار هستند؛ به همین دلیل، متقاضیان بیشتری نیز دارند. این موضوع به نوبه خود ممکن است باعث کاهش شانس موفقیت شما عزیزان شود. از سویی دیگر، کانادا در برخی از زمینه‌های شغلی نیاز مبرمی به نیروی متخصص دارد.

 

بنابراین، شما عزیزان می‌توانید با برخورداری از شرایط معمول مهاجرت به کانادا، به‌راحتی موقعیت‌های شغلی موردنیاز این کشور را تصاحب کرده و اقامت کانادا را کسب کنید. برخی از شغل‌های موردنیاز کانادا عبارت‌اند از:

 

 • مشاغل حوزه پزشکی
 • مشاغل حوزه مالی
 • مشاغل حوزه منابع انسانی
 • مشاغل حوزه اداری
 • مشاغل حوزه فناوری اطلاعات
 • مشاغل حوزه اسکیل ورکر
 • مشاغل حوزه فروش و بازاریابی
 • مشاغل حوزه وکالت
 • و…

 

هر کدام از این گروه‌ها خود شامل چندین موقعیت شغلی متفاوت می‌شوند. به‌عنوان مثال، اگر بخواهیم مشاغل موجود در زمینه اسکیل ورکر را مدنظر قرار دهیم، باید به موقعیت‌های شغلی بسیاری همچون، مهندسی مکانیک، پرستاری، داروسازی، حسابداری، جوشکاری، برق‌کاری و… اشاره کرد.

 

به عبارتی دیگر، کانادا در حوزه‌های بسیار متفاوتی نیاز به نیروی تخصصی دارد و هرساله از میان افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، نیروهای موردنیاز خود را انتخاب می‌کند. شما عزیزان نیز می‌توانید با برخورداری از تخصص و تجربه کافی در هر کدام از این حوزه‌ها، اقدام به مهاجرت کاری به کانادا کرده و زندگی جدیدی را در این کشور تجربه کنید.

 

پردرآمدترین شغل‌ها در کانادا + میانگین درآمدی

 

شغل‌های گوناگون از درآمدهای متفاوتی نیز برخوردار هستند. به‌طورکلی، تفاوتی ندارد که در چه موقعیت شغلی مشغول به فعالیت شوید؛ در هر صورت، میانگین درآمدی شما عزیزان در هر ماه می‌تواند رفاه نسبی بسیار خوبی را در زندگی‌تان ایجاد کند.

 

اما اگر به دنبال رفاه بیشتر و برخورداری از یک زندگی ایده‌آل در کانادا هستید، باید به سراغ پردرآمدترین شغل‌های این کشور رفته و در این زمینه‌ها مشغول به کار شوید. خبر خوب این است که در اکثر گروه‌های شغلی شما می‌توانید یک موقعیت شغلی پردرآمد را انتخاب کرده و در آن زمینه مشغول به کار شوید.

 

بنابراین، می‌توانید با هر تخصص و مهارتی، شغل پردرآمدی در کانادا برای خود پیدا کنید.در کانادا نیز همچون بسیاری از کشورهای جهان، پردرآمدترین شغل‌ها را می‌توان در دسته مشاغل پزشکی جست‌وجو کرد. اشتغال در زمینه‌هایی همچون، متخصص قلب، متخصص بیهوشی، روان‌پزشک و… می‌تواند درآمد سالیانه قابل‌توجهی را برای شما به ارمغان آورد.

 

به‌صورت میانگین می‌توان درآمد سالیانه این حوزه را چیزی در حدود 300 هزار دلار کانادا در نظر گرفت؛ رقمی قابل‌توجه که می‌تواند رفاه بسیار خوبی را برای شما و خانواده‌تان به ارمغان آورد.

 

از دیگر حوزه‌هایی که شغل‌های پردرآمدی را شامل می‌شوند می‌توان به شغل‌های گروه فناوری اطلاعات اشاره کرد. به‌عنوان مثال، افراد شاغل در زمینه مدیریت فناوری اطلاعات درآمد سالیانه‌ای در حدود 120 هزار دلار کانادا دارند.

مراحل و نحوه جست‌وجوی کار در کانادا

مراحل و نحوه جست‌وجوی کار در کانادا

همه این موارد در کنار هم باعث می‌شوند تا شما عزیزان نیز به فکر تصاحب یک جایگاه شغلی مناسب در کانادا باشید. جایگاه شغلی مناسبی که علاوه بر درآمد قابل‌توجه، اقامت کانادا را نیز برای شما به ارمغان خواهد آورد. جست‌وجوی کار در کانادا و پذیرفته شدن در موقعیت شغلی مناسب، نیازمند طی کردن یک‌سری مراحل از پیش تعیین شده است.

 

اگر قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارید، توصیه می‌کنیم که از مشاوره و خدمات تخصصی یک مجموعه معتبر همچون، اکسپرتاپ، در این زمینه برخوردار شوید. جهت پیدا کردن شغل متناسب با شرایط خود در کانادا، ابتدا باید رزومه مناسبی برای خود ایجاد کنید.

 

در مرحله بعد، شما باید به جست‌وجوی کار در کانادا پرداخته و با افراد فعال در این حوزه ارتباط برقرار کنید. جهت جست‌وجوی کار در کانادا می‌توانید از وب‌سایت‌های فعال در این حوزه نیز کمک بگیرید. برخی از مهم‌ترین وب‌سایت‌های کاریابی در کانادا عبارت‌اند از:

 

 1. https://www.bcjobs.ca

 2. https://www.jobboom.com

 3. https://www.gov.mb.ca/govjobs

 4. https://www.workopolis.com/en

 5. https://www.indeed.ca

 6. و…

 

شما عزیزان می‌توانید در وب‌سایت‌های بالا به جست‌وجوی مشاغل مربوط به حوزه کاری خود پرداخته و بهترین گزینه‌های موجود را انتخاب کنید. پس از پیدا کردن موقعیت‌های شغلی مناسب، می‌توانید درخواست خود را مبنی بر تصاحب آن موقعیت شغلی ارسال کنید.

 

درصورتی‌که مجموعه مدنظر با درخواست شما موافقت کند، شانس این را خواهید داشت که در مصاحبه شغلی حضور پیدا کرده و برای تصاحب جایگاه شغلی مدنظر رقابت کنید. اگر موفق به کسب جایگاه شغلی مدنظر شوید، می‌توانید بر این اساس نسبت به اخذ ویزای کار کانادا اقدام کرده و مجوز حضور و اقامت در خاک این کشور را کسب کنید.

 

اکسپرتاپ: مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا

 

اکسپرتاپ یکی از برترین مجموعه‌های فعال در زمینه مهاجرت به کانادا است که انواع خدمات مهاجرتی را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. اگر شما نیز قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارید، توصیه می‌کنیم که ابتدا از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهره‌مند شده و با مشاغل موردنیاز کانادا در سال 2024 آشنا شوید.

 

این موضوع می‌تواند شانس پیروزی پرونده مهاجرتی شما عزیزان را به صورت چشمگیری افزایش دهد. کارشناسان اکسپرتاپ به صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند؛ کافی است که با شماره تلفن 09021109021 تماس گرفته و از مشاوره تخصصی و رایگان در این حوزه بهره‌مند شوید.

 

همچنین، می‌توانید جهت استفاده از خدمات مهاجرتی و مطالعه بیشتر در مورد مشاغل موردنیاز کانادا در سال 2024 به وب‌سایت اکسپرتاپ، به نشانی اینترنتی https://expertup.info/، مراجعه کنید.