پارس ناز پورتال

قاصدک 24

تغییر چهره ی سوپراستارهای هالیوودی با تغییر رنگ مو

تغییر چهره ی سوپراستارهای هالیوودی با تغییر رنگ مو

تغییر چهره ی سوپراستارهای هالیوودی با تغییر رنگ مو,در اینجا با خوانندگان و بازیگران هالیوودی آشنا می شوید که با تغییر رنگ موهایشان چهره ی جدیدی پیدا کرده اند.

 

الی فانینگ هنرمند 16 ساله موهای خود را از بلوند به قهوه ای تغییر رنگ داده است و به طرز عجیبی زیباتر شده است. رنگ قهوه ای موجب شده تا چهره شیک تری پیدا کند.

تغییر چهره ی سوپراستارهای هالیوودی با تغییر رنگ مودر ادامه این مطلب، هنرمندان دیگری را نیز معرفی می کنیم که با تغییر رنگ موهای خود از بلوند به قهوه ای، به طور چشمگیر تغییر کرده اند.

 

1. درو باریمور

تغییر چهره ی سوپراستارهای هالیوودی با تغییر رنگ موبری‌مور نیز با تغییر رنگ موهای خود به ماهوگانی چهره اش از این رو به آن رو شده است. این رنگ تیره بسیار بیشتر به صورت این هنرمند می آید و او را جوان تر نشان می دهد.

 

2. اما استون

تغییر چهره ی سوپراستارهای هالیوودی با تغییر رنگ مواما استون نیز موهای خود را از رنگ بلوند به قهوه ای روشن تغییر رنگ داده است. رنگ مسی جدید موهای او زیبایی او را بیشتر کرده است.

 

3. مری کیت اولسن

تغییر چهره ی سوپراستارهای هالیوودی با تغییر رنگ مومری کیت تقریبا هر روز یک دست لباس مشکی را حتما به تن دارد. اما با اینکه همیشه لباس های تیره می پوشد، وقتی موهایش را تیره کرد، بسیار جذاب تر و زیباتر شده است.

 

4. کری مولیگان

تغییر چهره ی سوپراستارهای هالیوودی با تغییر رنگ موکری مولیگان نیز موهای خود را از رنگ بلوند به قهوه ای طبیعی تغییر داده است. او ابروهایش را نیز تیره تر کرده است و چهره ای مظلوم تر پیدا کرده است.

 

5. نیکول ریچی

تغییر چهره ی سوپراستارهای هالیوودی با تغییر رنگ مونیکول ریچی با تیره کردن رنگ موهای خود، درشتی چشم هایش بیشتر به چشم آمده است.

 

6. کامرون دیاز

تغییر چهره ی سوپراستارهای هالیوودی با تغییر رنگ موکامرون دیاز در هر دو حالت تیره و روشن چهره زیبا و جذابی دارد. اما با تیره شدن رنگ موهایش چهره جوان تری پیدا کرده است.

 

7. بیانسه

تغییر چهره ی سوپراستارهای هالیوودی با تغییر رنگ موبیانسه نیز با تغییر رنگ موهای خود از بلوند به کاراملی به زیبایی چهره خود افزوده است.

 

 

 

منبع:برترین ها