پارس ناز پورتال

قاصدک 24

جنجال دزدیدن پسر دیکتاتور معروف + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
جنجال دزدیدن پسر دیکتاتور معروف + عکس

جنجال دزدیدن پسر دیکتاتور معروف

 

پسر چهارم قذافی ساعاتی پس از ربایش آزاد شد.نیروهای امنیتی لبنان هانیبال قذافی پسر معمر قذافی را که ربوده شده بود را تحویل گرفتند.افرادی که هانیبال قذافی را در شرق لبنان ربوده بودند، وی را آزاد کردند.یک مقام امنیتی در لبنان شامگاه جمعه ساعاتی پس از اعلام خبر ربوده شدن هانیبال قذافی فرزند معمر قذافی دیکتاتور سابق لیبی به دست یک گروه مسلح ناشناس در لبنان، از آزادی وی خبر داد.

جنجال دزدیدن پسر دیکتاتور معروف + عکس

این مقام امنیتی لبنانی تاکید کرد پلیس لبنان هانیبال قذافی را تحویل گرفت و در حال بازجویی از اوست. وی به مکان آزادی فرزند قذافی اشاره ای نکرد.در همین حال، یک مقام امنیتی دیگر لبنان در گفتگو با خبرگزاری فرانسه گفت: هانیبال قذافی به دست یک گروه مسلح در منطقه بقاع و در حالی که از سوریه وارد لبنان شده بود ربوده و شامگاه جمعه در همان مکان آزاد شد

 

در فیلمی که شبکه الجدید از هانیبال و به نظر می رسید مورد ضرب و شتم قرار گرفته است، پخش کرد، او گفت که جای نگرانی نیست، گروهی خداترس دارای هدف و ملتزم به هدفش او را در اختیار گرفته و خواستار اطلاعاتی در باره سرنوشت امام موسی صدر و دوهمراهش هستند.

 

امام موسی صدر که موسس جنبش شیعی امل در لبنان است در 31 ماه اوت سال 1978 و در جریان یک سفر رسمی در طرابلس پایتخت لیبی ‏با دو همراهش ناپدید شدند.‏امام موسی صدر به همراه شیخ «محمد یعقوب» و خبرنگار «عباس بدرالدین» قرار بود در این سفر رسمی با مقام های ‏لیبی دیدار کنند.‏

 

از آنجا که این فیلم و خبر شائبه هایی را ایجاد کرد، قاضی حسن الشامی گزارشگر کمیته رسمی پیگیری پرونده امام موسی صدر و دو همراهش که در زمان قذافی در لیبی ربوده شده اند هرگونه ارتباط و آگاهی در این خصوص را نفی کرد.

 

حسن یعقوب از نمایندگان سابق مجلس لبنان و فرزند شیخ محمد یعقوب هم هرگونه رابطه با ربوده شدن فرزند قذافی را رد کرد و در عین حال گفت که امیدواریم این قضیه موجب خارج شدن پرونده امام موسی صدر و همراهانش از رکود شود.

 

خبرگزاری ملی لبنان اعلام کرد که ربایندگان ، هانیبال قذافی را در جاده بین المللی بعلبک – حمص و نزدیک روستای الجمالیه در بقاع شمالی ( شرق لبنان) رها کردند و پلیس لبنان او را تحویل گرفت و به بیروت منتقل کرد.خبرگزاری لبنان همچنین خاطرنشان کرد که پسر قذافی روز پنجشنبه هنگام ورود از سوریه به منطقه بقاع لبنان در روستایی نزدیک بعلبک ربوده شده است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 هوس بازی های پسر قذافی وخانم رقاصه بلغاری +تصویر

 

تجاوز قذافی و پسرانش به پنج محافظ زن!

 

اتاق جنسی قذافی دیکتاتور سابق لیبی کشف شد (عکس)

 

زنان وفادار به قذافی چه کسانی بودند + عکس