پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

جنجال گاو بازی خطرناک دختر 5 ماهه + عکس

جنجال گاو بازی خطرناک دختر 5 ماهه + عکس

جنجال گاو بازی خطرناک دختر 5 ماهه

 

گاوبازی از معروف ترین و رایج ترین تفریحات و ورزشهای اسپانیاست . این تفریح بسیار خطرناک بوده و سالیانه جان افراد زیادی را نیز میگیرد. انتشار عکسهای پدر بی فکری که جان کودک 5 ماهه اش را با گاوبازی به خطر انداخت جنجال به پا کرد.به گزارش پارس ناز گاو باز مشهور اسپانیایی این بار با به اشتراک گذاری عکسی از خودش که در آن در حالیکه دختر 5 ماهه اش را در آغوش دارد مشغول گاوبازیست ، خبر ساز شد !! این گاو باز مشهور اسپانیایی، فرانسیسکا ریورا اُردونز نام دارد .

 

ماجرا ازین قرار بود که وی عکسی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن وی روز 25 ژانویه درحالی‌که دختر 5 ماهه‌اش را در آغوش گرفته است، گاوبازی می‌کند. او در توضیح این تصویر نوشت «او پنجمین نسل از گاو بازان خاندان ماست». پس از انتشار این عکس وی از کار خود اخراج شد.

جنجال گاو بازی خطرناک دختر 5 ماهه + عکس

تصاویر فرانسیسکا واکنش‌های بسیار سریعی را در سایت‌های شبکه‌های اجتماعی در پی داشت و انتقادات شدیدی از وی صورت گرفت. ریورا هم در دفاع از خود گفت این سنت و مایه‌ی افتخار خانواده‌اش است. او ادامه داد: پدربزرگ و پدرم گاو باز بودند. پدرم هم با من چنین کاری را انجام داد و من هم برای دخترانم انجام دادم.

جنجال گاو بازی خطرناک دختر 5 ماهه + عکس

شایان ذکر است  سال گذشته پس‌ازآنکه ریورا طی مسابقه‌ای به‌شدت زخمی شد، توانست از یک عمل جراحی حساسی جان سالم به درببرد. پدرش نیز سال 1984 طی یک مسابقه گاوبازی جان خود را از دست داد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

حمله خونین گاو عصبانی به 15 زن و مرد در تهران

 

دختری که بخاطر درمان پدرش گاو می شود + تصاویر

 

گوشت زنده گاو وحشتناک

 

این دختر بدون لباس به زبان گاوی مسلط است

 

اقدام خطرناک این فرد برای گرفتن عکس سلفی