پارس ناز پورتال

قاصدک 24

دختری که بخاطر درمان پدرش گاو می شود + تصاویر

دختری که بخاطر درمان پدرش گاو می شود + تصاویر

دختری که بخاطر درمان پدرش گاو می شود

 

دختر 15 ساله ای بخاطر فقر و بیماری پدرش و تامین مخارج درمان وی و هزینه زندگی خواهر و برادرش مدت چند ماه است لباس گاو می‌پوشد و برای مبلغ ناچیزی پول به رهگذران خیابان سواری میدهد

 

به گزارش پارس ناز، این دختر 15 ساله با نام هائو دانگ دانگ  اهل ایالت آنهویی چین است .او که از کسب هزینه درمان پدر بیمار خود ناامید شده بود، 3 ماه است که لباس گاو می‌پوشد و به ازای 5 یوآن روی کمر خود به مردم سواری می‌دهد. با این‌حال مردم محلی هِفی او را به کلاه‌برداری متهم کرده‌اند.

دختری که بخاطر درمان پدرش گاو می شود + تصاویر

بعد از تهام کلاهبرداری به این دختر خبرنگاران به خانه وی رفتند و عکس‌هایی از او در کنار پدر فلجش انداختند و مشخص شد که وی تمام این مدت حقیقت را می‌گفته است. هائو می‌گوید: پدرم هرماه برای مداوای پزشکی به 5000 یوآن نیاز دارد. خواهر و برادرم هم باید به مدرسه بروند. کارت شناسایی مخصوص کار هم ندارم بنابراین مجبورم گدایی کنم ولی برای اینکه مردم حرفم را باور کنند گاهی پدرم را با خودم می‌آورم. بااین‌حال همیشه بسیار تحقیرشد می شوم و آزار می‌بینم.

دختری که بخاطر درمان پدرش گاو می شود + تصاویر

پدر این نوجوان سابقاً کشاورز بود اما در پی صدمه‌ای که به کمرش وارد شد از سال 2000 به شهر نقل‌مکان کرد تا مغازه‌ای راه بیندازد. سال 2014 به همراه همسرش به یک مغازه موبایل فروشی رفت که حراجی زده بود، اما در ازدحام مغازه با یکی از کارکنان درگیر شد که در طی آن ستون فقراتش دچار شکستگی شد و کمرش آسیب بسیار زیادی دید

 

سه ماه پیش که مادر خانواده زیر فشارهای شدید دوام نیاورد، خانه را ترک کرد و از آن زمان هائو به‌عنوان بزرگ‌ترین فرزند خانواده سرپرستی پدر و دو خواهر کوچکش را بر دوش می‌کشد.

دختری که بخاطر درمان پدرش گاو می شود + تصاویر

 

مطالب مرتبط:

 

داستان زندگی افراد معروف که از فقر به ثروت رسیدن + عکس

 

دختر زیبای 5 ساله کارگر ساختمان..(عکس)

 

خانواده ای که به علت فقر در توالت زندگی می کنند + تصاویر