پارس ناز پورتال

قاصدک 24

آرزوی مرد کوتوله برآورده شد +عکس

آرزوی مرد کوتوله برآورده شد +عکس

آرزوی مرد کوتوله برآورده شد

 

شاید این مرد کوتوله هرگز تصور نمیکرد بتواند ازدواج کند ! حالا اما وی نه تنها ازدواج کرده بلکه به گزارش پارسناز همسر وی کاملا سالم بوده و این زوج جوان صاحب فرزند نیز شده اند . یک مرد کوتوله هندی با قد 106 سانتی متر اگر چه تصور میکد تا آخر عمرش تنها میماند، اما سرانجام عشق زندگی خود را پیدا کرد.همسر او امینا احمد نام دارد و تنها 21 سال سن اوست.این دختر جوان و فداکار با وجود تهدید به طرد شدن از جانب خانواده اش باز هم با اریف ازدواج کرد و حتی آنها فرزندی نیز به دنیا آوردند.

 

 

اریف ابراهیم تامبه، 32 ساله توانست با زنی که 61 سانتی متر از او بلندتر است ازدواج کند!او در این باره گفت:من احساس می کنم وقتی خدا چیزی را می گیرد در مقابل چیز دیگری را به انسان می دهد. من اکنون دلیل زندگی کردنم را یافتم و خدا چیزی را به من داده است که آرزویش را داشتم.

آرزوی مرد کوتوله برآورده شد +عکس

ماجرای آشنایی امینا و اریف ابراهیم ازین قرار است که به گزارش پارسناز این زوج سه سال پیش در یک فروشگاه موبایل همدیگر را دیدند و به گفته خودشان عشق در نگاه اول برای آنها به وجود آمد.در همان نگاه اول دل به یکدیگر باخته و به هم علاقه مند شدند.

آرزوی مرد کوتوله برآورده شد +عکس

این مرد جوان که دچار نوعی معلولیت منجر به کوتولگیست،در ابتدای آشنایی نگران بود که امینا در نهایت او را رد خواهد کرد، به خصوص اگر بداند که لازم است بسیار در نگهداری اش به او کمک کند.اریف دراین باره گفت:او به من گفت ، من دوستت دارم و می خواهم با تو ازدواج کنم بنابراین من نشستم و همه چیز را برای او گفتم. به او گفتم اگر با من ازدواج کنی باید هر کاری برای من انجام دهی، باید حتی مرا به دستشویی ببری. من همه چیز را به او گفتم و او باز هم موافقت کرد.

آرزوی مرد کوتوله برآورده شد +عکس

حالا پس از مدتی زندگی مشترک آقای تامیه و همسرش امینا با اعتماد بنفس در مکانهای عمومی حاضر میشوند . آقای تامیه میگوید :هنوز هم هر وقت با امینا به جایی میرویم مردم با تعجب نگاهمان میکنند و میگویند زنش را ببینید

 

 

مطالب مرتبط:

 

 ازدواج مرد 100 سانتی متری با عشق آرزوهایش + عکس

 

ازدواج جالب این زوج سالخورده به سبک داستان های کارتنی

 

نامه جادویی این دختر باعث آشنایی 2 خانواده شد + عکس

 

دختر امریکایی که قد و هیکلش باعث تعجب همگان شده است