پارس ناز پورتال

قاصدک 24

مهمان ویژه عید فطر شبکه دو کلاه قرمزی

مجموعه : اخبار سینما
مهمان ویژه عید فطر شبکه دو کلاه قرمزی
شبکه دو به مناسبت عید سعید فطر با تدارک ویژه برنامه هایی مانند مجموعه عروسکی «کلاه قرمزی»، «قبول باشه»، «شب های روشن» و «کوی محبت» میهمان خانه مخاطبان می شود..
 

«کلاه قرمزی» با دوستان عروسکی جذاب و شیرین خود مانند اعیاد گذشته در عید سعید فطر نیز به شبکه دو می آید تا با ماجراهای شاد و تدارک بخش های متنوعی لحظه های پرنشاطی را برای مخاطبان تلویزیون رقم بزند.

 

ویژه برنامه «کلاه قرمزی» در روز عید فطر شنبه و یکشنبه از 13 و 35 دقیقه ازشبکه دو پخش می شود.

 

بنا به گزارش پارس ناز : همچنین ویژه برنامه «قبول باشه» به تهیه کنندگی فریدالدین نیکجو به مناسبت عید سعید فطر میزبان مهمانانی ویژه خواهد بود.

 

این برنامه شنبه و یکشنبه در ساعت های 17 و 30 دقیقه، 19 و 30 دقیقه و 22 با تدارک بخش های متفاوت تری نسبت به ماه مبارک رمضان روی آنتن می رود.

 

برنامه شبانگاهی «شب های روشن»  نیز در این دو شب بخش های مختلف برنامه اش را معطوف به عید فطر کرده است؛ این ویژه برنامه شنبه و یکشنبه در میهمانی شبانه خود خانواده های ایرانی را گردهم می آورد تا پس از یکماه روزه داری، عبادت و عبودیت، راز و نیاز، فرا رسیدن عید فطر را در کنار آنها جشن بگیرد. این برنامه شنبه و یکشنبه از ساعت 24 پخش می شود.

 

برنامه «کوی محبت» با تهیه کنندگی و اجرای سیدمصطفی موسوی در عید فطر از کربلای معلی پخش خواهد شد.
این برنامه که بخش های مختلف خود را به آداب و اعمال عید فطر متمرکز خواهد کرد، در روز شنبه ساعت 12 و 15 دقیقه و یکشنبه در ساعت های 1 و 25 دقیقه بامداد و 12 و 15 دقیقه  روی آنتن شبکه دو می رود.