پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

بررسی شوهر مورد علاقه خانم های هنرمند + عکس

مجموعه : اخبار سینما
بررسی شوهر مورد علاقه خانم های هنرمند + عکس

بررسی شوهر مورد علاقه خانم های هنرمند ، به نظر شما دختران بیشتر دوست دارند نامزد اینده انها چاق باشد یا لاغر؟ایا مردانی که ساعتها و روزها وقت صرف می نمایند تا اندام خود را خوش هیکل نمایند بیشتر مورد پسند دختران قرار می گیرند؟

 

 تحقیقات نشان می دهد از هر چهار دختر سه نفر از انها دوست دارند نامزدشان چاق باشد.این تیپ از دختران معتقدند پسران چاق چندان اهمیتی به اندام همسرانشان نمی دهند.

 

این طرز نگاه در میان خانم های هنرمند نیز به چشم می خورد

بررسی شوهر مورد علاقه خانم های هنرمند + عکس

خانم دنیل ارمسترانگ از ان تیپ خانم هایی است که دوست دارد نامزدش کمی لاغر اندام و اندام ورزیده داشته باشد.وی می گوید زمانی که در ترکیه بوده اند تیپ شوهرش نظر همگان را به خود مجذوب می نموده است و از این بابت به خود می بالیده است.

 

وی می گوید من دوست دارم هنگامی که جیمز مرا در اغوش می گیرد ماهیچه هایش را احساس کنم.وی می افزاید من معتقدم هر دو زوج باید اندام خودشان را متعادل نگه دارند اگر یکی چاق باشد و دیگری لاغر روی روابط انها تاثیر منفی خواهد داشت.

 

شما این روزها خیلی درباره مضرات چاقی می شنوید.فرد باید غذای سالم بخورد و ورزش نماید تا جسمی سالم داشته باشد.من دوست ندارم خود را در کنار فردی تصور نمایم که از قیافه خودش ناراضی باشد.من خیلی تلاش می نمایم اندام خود را زیبا نگه دارم.چرا شوهرم چنین کاری ننماید؟

 

نامزدم جیمز فوق همه مردان است.تناسب اندامش مرا ازار نمی دهد.تناسب اندام من نرمال است اگر وزنم را کاهش دهم به من می گوید خیلی لاغر شدی!

بررسی شوهر مورد علاقه خانم های هنرمند + عکس

اما خانم هنرپیشه لاکی جو هادسون از ان دسته بانوانی است که دوست دارد شوهرش تا حدی چاق باشد.او هم شوهرش را فوق مردان دیگر می پندارد.وی می گوید شوهرش چندین دقیقه را صرف مرتب نمودن وضع ظاهری خود می نماید اما او چندان علاقه ای به وقت گذاشتن برای ارایش خود نمی نماید.

 

وی می گوید من حوصله این همه ارایش کردن را ندارم.هادسون می گوید شوهرش عاشق بازی گلف است و هر دوتایی از دویدن لذت می برند.

 

خانم هادسون می گوید دوست دارم شوهرم تنومند و طبیعی باشد.او خرس کوچولوی تو دل برویی است و من عاشق او هستم.این روزها همه دنبال خوب بنظر رسیدن هستند اما من متقدم اکثر زنان دوست دارند شوهرانشان خونگرم،باهوش،غمخوار و از همه مهمتر خنده رو باشند.

 

به همین خاطر است که من عاشق آلن هستم.او مرا از خنده روده بر می کند.من باکی از گفتن این جمله ندارم که هنگامی که برای اولین بار دیدمش مد وحشتناکی پوشیده بود.علیرغم اینکه خیلی چیزها از سر و وضع خود اویزان نموده بود اما تیپش وحشتناک بود.اما من عاشق او شدم.خیلی از افراد از این بی خبرند که او چقدر باهوش است.او حسابدار زیرکی است.در مورد هر چیز که بگی اطلاعات دارد.

 

مدت 10 سال است که زندگی خوش و خندانی را سپری می نماییم.به اعتقاد من مردان همانطور که پیرتر می شوند جذابتر می شوند.آلن من که اینطوریست.زور و بازو و ماهیچه به مرور زمان از دست می رود اما هنر خنداندن مردم هیچ موقع تحلیل نمی رود