پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس

مجموعه : اخبار سینما
بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند,«مريل استريپ»
«استريپ» با حضور در 70 فيلم و دريافت 114 جايزه يكي از بازيگران چند وجهي سينما است. از بازي در فيلمهاي موزيكال گرفته تا جنايي و كمدي، او قادر است در هر نقشي ظاهر شود . «شكارچي گوزن» ، «خارج از آفريقا» ، «كرامر در برابر كرامر» و «بانوي آهني» حاكي از نقشهاي ماندگار اين بازيگر است.

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس«ادوارد نورتون»
نورتون نه تنها كارگردان ، نويسنده و تهيه كننده خوبي است ، بلكه قابليت ايفاي نقشهايي در فيلمهاي بزرگي مانند «تاريخ ايكس آمريكا» ، «كلوب مشت زني » ، «هاك شگفت انگيز» و … را دارد. او در ژانرهاي اكشن ، درام و كمدي نيز موفق بوده است.

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس«گري اولدمن»
پس از آغاز موفق در تئاتر ، بازيگر «دراكولاي برام استوكر» در فيلمهاي «هري پاتر» ، «لئون حرفه اي » ، «بندزن» ، «خياط ، سرباز و جاسوس» نيز موفق بوده است. منتقدان و مخاطبان او را بازيگري درجه يك عنوان مي كنند.

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس«دنيل دي لوئيس»
در سال 2007 او اسكار بهترين بازيگر مرد را براي «خون مي آيد» بدست آورد. پس از ايفاي نقش يك كارگر معدن او در فيلمهايي همچون «لينكلن» نيز موفق بوده است. وي اظهار داشته مطالعه عميق نقشهاش باعث شده در هر نقشي موفق باشد.

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس«فيليپ سيمور  هافمن»
او در بيش از 70 فيلم بازي كرد و 60 جايزه بزرگ دريافت كرد. نقشهاي تأثيرگذار او در فيلمهاي «كاپوته» ، «شبهاي بوگي» ، «عشق ليزا» و «استاد» بودند. او از بازيگران حرفه اي تئاتر بوده است.

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس«ناتالي پورتمن»
او قابليت بازي در فيلمهاي ژانر رومانتيك ، اكشن و جنايي را دارد.  اين بازيگر جوان با نقشهايي كه ايفا كرده بيش از 50 نامزدي جوايز متعدد را بدست آورده است . وي براي بازي در نقش «قوي سياه» اسكار بهترين بازيگر زن را دريافت كرد.

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس«جاني دپ»
«دپ» همواره با نقشهايش باعث تعجب مخاطب مي شود. از ايفاي نقش دزد دريايي گرفته ، تا مردي عقب مانده و قاتلي بالفطره ، او هميشه از تغييرات استقبال كرده و با اين تغييرات از مخاطب پذيرايي كرده است.

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس«لئوناردو دي كاپريو»
«لئو» از كودكي به ايفاي نقشهاي مختلف علاقمند بوده است . اولين نقش عجيب او «گيلبرت كريپس» بود و بعدها در نقشهاي متعدد يك برده دار، مأمور مخفي و … بازي كرد .

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس«شارليز ترون»
او در سال 2003 با بازي در فيلم «هيولا» تنوع طلبي نقش هاي خود را اعلام كرد. شغل ايتاليايي ، هنكاك و فيلم اخير او «مكس ديوانه» نمونه اي از شگفتي نقشهاي او است.

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس«برد پيت»‌
«پيت» همواره با نقشهايش مخاطبان را شگفت زده كرد. «كلوب مشت زني» ، «عوضي هاي گمنام» ، «ملاقات با خون آشام» ، «مورد عجيب بنجامين باتن» و … حاكي از نقشهاي باور نكردني او هستند.

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس«تام هنكس»
«بزرگ» يكي از نقشهاي مطرح «تام هنكس» است. شايد از نظر چهره پردازي او ريسك پذير نباشد ولي در انتخاب نقش ، توانايي و استعداد او را در «فارست گامپ» ، «آپولو 13» و «بي خوابي در سياتل» مي توان شناخت.

بازیگران معروفی که همه را شگفت زده کردند! +عکس