پارس ناز پورتال

قاصدک 24

خواننده زن مشهور، زن سال 2015 انتخاب شد ! + عکس

خواننده زن مشهور، زن سال 2015 انتخاب شد ! + عکس

خواننده زن مشهور، زن سال 2015 انتخاب شد !

 

یک مجله موسیقی به نام مجله موسیقی بیلبورد ، در روز پنجشنبه خواننده مشهور لیدی گاگا را به عنوان زن سال انتخاب کرد به گزارش پارس ناز مجله موسیقی “بیلبورد” به این دلیل که لیدی گاگا را یک شخصیت کلیدی تاثیر گذار میدانست ، وی را به عنوان زن سال 2015 انتخاب کرد.

 

لیدی گاگا علاوه بر خوانندگی اخیر در سریالی برای اولین بار بازیگری را نیز تجربه کرده است. او اخیرا در یک مجموعه چند قسمتی به نام داستان های ترسناک امریکایی : هتل ، برای اولین بار کار بازیگری انجام داده است.

خواننده زن مشهور، زن سال 2015 انتخاب شد ! + عکس

پوستری که لیدی گاگا در سریالی که در آن نقش آفرینی کرده منتشر کرد

 

به گزارش پارس ناز  لیدی گاگا که هم اکنون 29 ساله سالگی اش به سر میبرد در واکنش به خبر انتخابش به عنوان زن سال ، در صفحه شخصی خود  نوشت: ” من باورم نمی شود که بیلبورد نام مرا انتخاب کرده است و بسیار متشکرم. من بسیار سپاسگذارم “

 

سال گذشته گاگا برای اجرای ترانه “صدای موسیقی” در مراسم اسکار که در ماه فوریه برگزار شد انتخاب شد و به گزارش پارس ناز سپس از صدایش در جهت آگاه کردن عموم نسبت به تجاوزهای جنسی در پردیس کالج ها استفاده کرد.

خواننده زن مشهور، زن سال 2015 انتخاب شد ! + عکس

تیپ لیدی گاگا در جشن بعد از مراسم امی 2015 در لس آنجلس

 

جایزه لیدی گاگا در ماه دسامبر در مراسم مخصوص بیلبورد که در نیویورک برگزار می شود به وی اهدا خواهد شد. سال گذشته این جایزه به خانم تیلور سوئیفت شده بود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

لیدی گاگا در دوران دبیرستان و قبل از شهرت!! + عکس

 

حقایق از زندگی لیدی گاگا که تا کنون نمی دانستید + عکس

 

عکس هایی از لیدی گاگا در هلند باحجاب میشود؟