پارس ناز پورتال

قاصدک 24

شیک ترین ساعت طلایی برند کارتیه با طرح یوزپلنگ

شیک ترین ساعت طلایی برند کارتیه با طرح یوزپلنگ

شیک ترین ساعت طلایی برند کارتیه با طرح یوزپلنگ

 

شیک ترین مدل ساعت از برند کارتیه را میبینید . این ساعت زیبا از طلا و الماس ساخته شده و چیزی که ان را از ساعتهای دیگر متمایز کرده است طرح چهره یوزپلنگ آن و منحصر بودن روش ایاد این طرح باشکوه بر صفحه ی ساعت است .به گزارش پارس ناز استفاده از تصویر چهره حیوانات مختلف و الهام گرفتن از آنها از گذشته تا به امروز در صنعت جواهرسازی و ساخت اشیا متشکریم

 

استفاده از تصویر چهره حیوانات مختلف و الهام گرفتن از آنها از گذشته تا به امروز در صنعت جواهرسازی و ساخت اشیا، گرانقیمت رواج داشته است.این سنت در گذشته ، در بین اقوام باستانی اینکاها، سرخ پوستان آمریکا و یا در بین کشورهای هندوستان، چین، مصر به چشم می خورد.

شیک ترین ساعت طلایی برند کارتیه با طرح یوزپلنگ

به تازگی چندی از کمپانی های ومعروف و مطرح صنعت جواهرات به این شیوه باستانی روی آورده و کلکسیون جواهرات خود را با این مضمون ارائه می کنند.در اوایل سال ۲۰۱۳ شرکت کارتیه که یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید جواهرات و انواع ساعت های جواهرنشان و گرانقیمت بوده، یک ساعت مچی با طرح سر یوزپلنگ ارائه داده است.

 

این ساعت با استفاده از طلای ۲۲ عیار ساخته شده و ۴٫۲ سانتی متر قطر دارد.اطراف قاب این ساعت با استفاده از ۳۰۶ عدد الماس تراش برلیان تزئین شده که بر روی پایه ای از جنس طلای ۱۸ عیار قرار گرفته اند.

شیک ترین ساعت طلایی برند کارتیه با طرح یوزپلنگ

یکی از مهم ترین و عجیب ترین و چشم نواز ترین قسمت های این ساعت تصویر یوزپلنگی است که بر روی صفحه آن نقش بسته است.صفحه این ساعت با روشی متعلق به جواهرسازان مصر باستان ایجاد شده که در آن طرح ونقش اصلی نسبتا مسطح است.

 

دانه هایی گرد بسیار کوچکی از جنس طلای ۲۲ عیار ذوب شده و به صورت تک تک در کنار هم قرار گفته اند.استفاده از تصویر چهره حیوانات مختلف و الهام گرفتن از آنها از گذشته تا به امروز در صنعت جواهرسازی و ساخت اشیا، گرانقیمت رواج داشته است. این سنت در گذشته ، در بین اقوام باستانی اینکاها، سرخ پوستان آمریکا و یا در بین کشورهای هندوستان، چین، مصر به چشم می خورد. به تازگی چندی از کمپانی های ومعروف و مطرح صنعت جواهرات به این شیوه باستانی روی آورده و کلکسیون جواهرات خود را با این مضمون ارائه می کنند.

شیک ترین ساعت طلایی برند کارتیه با طرح یوزپلنگ

در اوایل سال 2012 شرکت کارتیه که یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید جواهرات و انواع ساعت های جواهرنشان و گرانقیمت بوده، یک ساعت مچی با طرح سر یوزپلنگ ارائه داده است. این ساعت با استفاده از طلای 22 عیار ساخته شده و 4.2 سانتی متر قطر دارد. اطراف قاب این ساعت با استفاده از 306 عدد الماس تراش برلیان تزئین شده که بر روی پایه ای از جنس طلای 18 عیار قرار گرفته است.

شیک ترین ساعت طلایی برند کارتیه با طرح یوزپلنگ

یکی از مهم ترین و عجیب ترین و چشم نواز ترین قسمت های این ساعت تصویر یوزپلنگی است که بر روی صفحه آن نقش بسته است. صفحه این ساعت با روشی متعلق به جواهرسازان مصر باستان ایجاد شده که در آن طرح ونقش اصلی نسبتا مسطح است. دانه هایی گرد بسیار کوچکی از جنس طلای 22 عیار ذوب شده و به صورت تک تک در کنار هم قرار گفته اند. بدین ترتیب نقاط برجسته و فرورفته بر روی طرح ایجاد می شوند. در نهایت طرح کلی حرارت داده تا نقاط مختلف به یکدیگر چسبیده و طرح ثابت شود. لازم به ذکر است این روش حدود 3 هزار سال پیش در مصر باستان مورد استفاده قرار می گرفت.بدین ترتیب نقاط برجسته و فرورفته بر روی طرح ایجاد می شوند.لازم به ذکر است این روش حدود ۳ هزار سال پیش در مصر باستان مورد استفاده قرار می گرفت.

 

 

مطالب مرتبط:

 

گران قیمت ترین مدلهای ساعت مچی شنل فرانسه +عکس