پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

مزاحم خانم گيلانی در لاين دستگير شد

مزاحم خانم گيلانی در لاين دستگير شد

مزاحم خانم گيلانی در لاين دستگير شد

 

نرم‌افزار لاین (Line) یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای پیام‌رسان فوری و اپلیکیشن های شبکه‌های اجتماعی در تلفن‌های همراه است. اگرچه استفاده از برنامه لاین برای ارسال پیام‌های فوری و تماس‌های صوتی مزایای خاص خود را دارد، اما به گزارش پارس ناز باز هم ممکن است با یک فرد مزاحم و اعصاب خورد کن  مواجه شوید.

 

اما فعالیتهای هیچ کس در فضای مجازی از چشم پلیس فتا پنهان نیست. .عامل مزاحمت براي شهروند گيلاني در ” لاين” شناسايي شد.مردی که در فضای اینترنتی لاین برای یک خانم ایجاد مزاحمت کرده بود دستگیر شد ،

 

سرهنگ “محمدخاني” رئيس پليس فتا فرماندهي انتظامي استان گيلان گفت: در پي ارجاع يک فقره پرونده از دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهي خانمي 30 ساله مبني بر اينکه فردي ناشناس در لاين با ارسال محتواي غير اخلاقی و مطالب ناروا ، مزاحم وی می شود، موضوع به صورت ويژه در دستورکار پليس فتا قرار گرفت.

 

سرهنگ محمد خانی رئيس پليس فتا استان گيلان در ادامه گفت  :با پي جويي های فني و پليسي، عامل مزاحمت شاکي در شبکه اجتماعي موبايلي كه مردي 30 ساله اهل تهران و ساکن کياشهر بود شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي دستگير شد .

 

سرهنگ محمدخاني اظهار داشت:با توجه به ادله ديجيتال كشف شده متهم به صراحت به بزه انتسابي خود و اينکه از حدود 5 ماه پيش با هويت زنانه به گروهي که شاکيه در لاين عضو آن بود نفوذ کرده سپس با ارسال محتواي غير اخلاقي و مطالب ناروا موجب اذيت و آزار وی شده،اعتراف و انگيزه خود را از اين کار، غير اخلاقي عنوان کرد که جهت سير مراحل قانونی تحويل دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان رشت شد.

 

رئيس پليس فتا استان گيلان در پايان با تاکيد بر اينکه غريبه هاي آنلاين در فضاي مجازي، قابل اعتماد و اطمينان نيستند و افراد آنلاين ممکن است آن شخصي که خودشان را معرفی مي کنند، نباشند،از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه فعاليت مجرمانه در فضاي مجازي يا پيام رسان هاي موبايلي مراتب را از طريق نشاني پليس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir يا ايميل اين پليس به نشاني Gfata@police.ir گزارش نمايند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

بلوک کردن آی دی مزاحم در یاهو مسنجر

 

چگونگی خلاصی و فرار از مزاحمت های خیابانی

 

سوء استفاده‌ تبهکار ‌اینترنتی‌ از عکس‌ دختری جوان!

 

اخاذي از دختران فقط با يک کليک !

 

پسری که بخاطر بازی اینترنتی حساب پدرش را خالی کرد

 

انتقام عجیب زن کرجی با انتشار عکس های عریان از خودش