پارس ناز پورتال

قاصدک 24

گلشیفته فراهانی با این مجری مشهور ازدواج کرد + تصاویر

مجموعه : اخبار سینما
گلشیفته فراهانی با این مجری مشهور ازدواج کرد + تصاویر

گلشیفته فراهانی با این مجری مشهور ازدواج کرد

 

بمب خبری ازدواج یک بازیگر معروف با مجری معروف ماهواره ای سر و صدای زیادی برپا کرده است. به گزارش پارس ناز ،گلشیفته فراهانی با کامبیز حسینی مجری VOA ازدواج کرد!

گلشیفته فراهانی با این مجری مشهور ازدواج کرد + تصاویر

از راست: نقیب شنبه زاده، گلشیفته فراهانی، کامبیز حسینی و سعید شنبه زاده

 

این خبری را نقیب شنبه زاده یکی از موزیسین های بوشهری در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و البته این ازدواج را به این دو نفر تبریک گفته است.

 

به گزارش پارس ناز شنبه زاده با قرار دادن تعدادی عکس منسوب به مراسم ازدواج گلشیفته، در صفحه اجتماعی خود نوشته است: یک جمع خوب و دوست داشتنی در شهر نیویورک و عروسی گلی جان (گلشیفته فراهانی) که امیدوارم همیشه خوشبخت و موفق باشه…

گلشیفته فراهانی با این مجری مشهور ازدواج کرد + تصاویر
از راست: محسن نامجو، گلشیفته فراهانی، نقیب شنبه زاده، کامبیز حسینی و سعید شنبه زاده

 

شنبه زاده کیست؟

 

نقیب شنبه زاده و برادرش سعید شنبه‌زاده، آهنگساز و نوازنده ایرانی و عضو گروه موسیقی شنبه‌ زاده هستند که در زمینه موسیقی فولکلور جنوب ایران فعالیت می‌کنند.

 

همسر جدید گلشیفته کیست؟

 

کامبیز حسینی که از او به عنوان همسر جدید گلشیفته نام برده شده هم مجری برنامه هایی نظیر “پارازیت” و “شباهنگ” در صدای آمریکا بوده است.

 گلشیفته فراهانی با این مجری مشهور ازدواج کرد + تصاویر

کامبیز حسینی روز دهم مرداد سال ۱۳۵۴ در شهر رشت متولد شد و در همان شهر و مشهد بزرگ شد. او در ده سالگی به‌مدت سه سال در برنامهٔ رادیویی غنچه‌های انقلاب حضور داشت.

 

وی تحصیلاتش را در رشتهٔ تئاتر و بازیگری در ایران و ایالات متحدهٔ آمریکا ادامه داد. او اکنون به بازیگری، نویسندگی و کارگردانی در تئاتر و رادیو و تلویزیون مشغول است.

 

حسینی در سال ۲۰۰۰ میلادی به ایالات متحدهٔ آمریکا مهاجرت کرد و در رادیو اروپای آزاد مشغول به‌کار شد و هم‌زمان به‌عنوان کارشناس و منتقد هنری با صدای آمریکا همکاری کرد.

 

او در بخش فارسی صدای آمریکا به عنوان کارشناس هنری و مجری برنامهٔ “شباهنگ” حضور یافت و سپس به عنوان نویسنده و مجری در برنامهٔ “پارازیت” مشغول به کار شد.

 

مطالب مرتبط:

 

 گلشیفته فراهانی در نقش رقصنده در فیلم جدیدش + عکس

بیوگرافی گلشیفته فراهانی +عکس

 

عکس های جنجالی از گلشیفته فراهانی در نقش همسر فرعون

 

و اینک بازی گلشیفته فراهانی در نقش یک زن فاحشه +عکس