جستجو در پارس ناز

جدایی جاستین و هیلی بیبر | آیا آنها در آستانه طلاق هستند؟

جدایی جاستین و هیلی بیبر | آیا آنها در آستانه طلاق هستند؟

جدایی جاستین و هیلی بیبر 

برخی رسانه های خبر از جدایی جاستین و هیلی بیبر داده اند. این خبر هواداران این زوج دوست داشتنی و زیبا را نگران کرده است. چند سالی است که زندگی عاشقانه جاستین بیبر و هیلی بیبر آغاز شده است. این زوج همیشه سوژه پاپاراتزی ها و اخبار سلبریتی ها بوده اند. ما در ادامه به پوشش برخی اخبار که حاکی از طلاق جاستین و هیلی بیبر دارد پرداخته ایم، می توانید جزئیات این اخبار را در زیر مطالعه کنید.

 

کارشناسان زبان بدن ادعا می کنند که هیلی و جاستین بیبر ممکن است به زودی طلاق بگیرند. هیلی و جاستین بیبر اخیرا به دلیل شایعات طلاق شان در مرکز توجه قرار گرفته اند. اگرچه این زوج اغلب در انظار عمومی با هم ظاهر می شوند، اما متخصصان زبان بدن جزئیات ظریف و در عین حال قابل توجهی را شناسایی کرده اند که نشان می دهد ممکن است مشکلی در روابط ظاهراً عالی آنها وجود داشته باشد.

 

طلاق جاستین بیبر از همسرش هیلی بالدوین بیبر

این زوج به طور مکرر تیتر اخبار می شوند و متخصصان زبان بدن هر حرکت آنها را بررسی می کنند. برخی از متخصصان رفتار جاستین را به عنوان «یک فرد غمگین» تفسیر می کنند. در حالی که به بلوغ هایلی اشاره می کنند که احتمالاً تحت تأثیر شایعات جاری است. آنها نشان می دهند که زبان بدن جاستین به تمایل به پنهان کردن چیزی اشاره دارد.

جدایی جاستین و هیلی بیبر 

برعکس، کارشناسان هیلی بیبر را به طور قابل ملاحظه‌ای «بالغ و باصفاتر» می‌دانند. برخی از تصاویر این زوج شک و تردیدهایی را در مورد زندگی مشترک آنها ایجاد کرده است که منجر به سؤالاتی در مورد چگونگی ادامه رابطه آنها شده است. کارشناسان زبان بدن عدم ارتباط بین آنها را در هنگام حضور در جمع مشاهده کردند و خاطرنشان کردند که آنها اغلب از تماس چشمی با یکدیگر اجتناب می کنند.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی جاستین بیبر و همسرش + عکس های جاستین بیبر + 0 تا 100 با justin bieber

 

زندگی جاستین و هیلی زیر ذره بین

هیلی نیز، چندی پیش با انتشار چندین عکس و ویدئو از جاستین در اینستاگرام به همراه پیامی صمیمانه به دامن زدن به این شایعات پرداخت. او تصاویر شادی زیادی از خودشان با هم به اشتراک گذاشت، از جمله لحظاتی از بوسیدن شان. به نظر می رسد که آنها 30 سالگی جاستین را با یک مهمانی جشن گرفتند. زیرا هیلی عکسی از یک کیک تولد بزرگ که با «30» و «جاستین» تزئین شده بود، منتشر کرد.

جدایی جاستین از هیلی بیبر 

فالوورهای هیلی در اینستاگرام واکنش‌های متفاوتی به این پست داشتند. برخی نسبت به واقعی بودن احساسات این زوج شک داشتند. “چرا جاستین حلقه ازدواج شان را دست نمی کند؟” یکی از دنبال کننده ها نوشت: جاستین حتی نظری نداد. شخص دیگری افزود: او حتی آن کیک را دوست نداشت. بنابراین، واکنش فالوورهای هیلی هم به این حواشی دامن زد.

 

آیا جاستین بیبر و هیلی در آستانه جدایی هستند؟

 

اما بسیاری از مردم معتقدند که این زوج واقعاً یکدیگر را دوست دارند. یکی از فالوورها در این باره گفت: آنها به معنای واقعی کلمه یکی از بامزه‌ترین زوج‌هایی هستند که تا به حال دیده‌ام، و برایشان بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. تاکنون، آنها همه چیز را به روش درست انجام داده اند. آنها با هم قرار گذاشتند، ازدواج کردند.

 

دیگر فالوورهای هیلی هم گفته اند که: هیلی و جاستین، زمان بسیار باکیفیتی را با یکدیگر و خانواده های یکدیگر گذراندند. آنها منتظرند تا خانواده ای زیبا برای خود تشکیل دهند و فرزندانی به زیبایی خودشان خواهند داشت. افراد مشهور اغلب از رسانه های اجتماعی برای توضیح روابط خود استفاده می کنند.

 

زمانی که جو جوناس درخواست طلاق داد و گفت که ازدواجش با سوفی ترنر تمام شده است، مردم تعجب کردند که این طلاق، چگونه بر روابط سوفی با خواهر شوهرش، پریانکا چوپرا، تأثیر می گذارد. زیرا سوفی و پریانکا در حالی که سوفی با جو ازدواج کرده بود صمیمی بودند. اکنون، طرفداران تعجب می کنند که آیا جاستین و همسرش هم به آن سرنوشت دچار خواهند شد یا خیر.

 

بیشتر بخوانید: رازهای جالب درباره زندگی جاستین بیبر خواننده مشهور

 

اطلاعات زندگی جاستین و هیلی

جاستین و هیلی اولین بار در نوجوانی با هم آشنا شدند، اما زمانی که هیلی 19 ساله بود برای مدت کوتاهی با هم قرار گذاشتند. آنها پس از جدایی با هم دوست باقی ماندند، اما جاستین به نوعی می دانست که آنها هرگز فقط “دوست” نخواهند بود. سرانجام، این ستاره ها یک بار دیگر همسو شدند و این زوج نامزدی خود را در سال 2018 تایید کردند.

طلاق جاستین و هیلی بیبر 

2 ماه پس از نامزدی، آنها همه چیز را رسمی کردند و قول دادند تا همیشه با یکدیگر باشند. مراسم عروسی در سال 2019 با یک سرویس خیره کننده برگزار شد که در آن هیلی و جاستین لحظات صمیمی را در مقابل دوستان و عزیزان خود به اشتراک گذاشتند. هیلی به اشتراک گذاشت که ازدواجش، راه او را به سطح جدیدی از توجه باز کرد.

 

درست است که او قبلا در صنعت مدلینگ شناخته شده بود، اما رابطه او با همسرش چیزی است که او را در کانون توجه قرار داده است. باید بگوییم که هیلی پس از تبدیل شدن به خانم بیبر، در مصاحبه ای اعتراف کرد که با ترول های اینترنتی دست و پنجه نرم کرده است. او به جزئیات در مورد آن نپرداخته است، اما ما می دانیم که او باید لحظات سختی را پشت سر گذاشته باشد.

 

بیشتر بخوانید: جنجال انتقام گیری سلنا گومز از جاستین بیبر

 

آزارهای کاربران اینستاگرام و توییتر

یکی از چیزهایی که به هیلی کمک کرد با ترول های اینترنتی مقابله کند، حذف حساب توییتر خود و رفتن به اینستاگرام در روزهای خاصی از هفته بود. او همچنین اشاره کرد که کامنت ها را در صفحه خود غیر از افرادی که دنبال می کند خاموش کرده است. به این ترتیب، او می داند که نظرات به جای منفی و آزاردهنده، تشویق کننده و حمایت کننده خواهد بود.

 

جاستین نیز، زمانی که کار خود را به عنوان خواننده آغاز کرده بود، با ترول های اینترنتی مواجه شد. او در مورد مشکلات سلامت روان خود صحبت کرد و گفت: من فقط رنج می‌کشیدم. بنابراین، تصمیم گرفتم که دیگر به آنها اهمیتی ندهم و مرد باشم. جاستین که برای مدت طولانی با مسائل مشابه سروکار داشت، مردی بود که هایلی برای کمک به آن نیاز داشت.

 

به علاوه، با تمام حمایت های عاطفی و توصیه هایی که او مدام به هیلی می کرد، همانطور که او اعلام کرد، ما دیدیم که چگونه جاستین در برابر هر نظر منفی در مورد او ایستادگی می کند. این خواننده با صدای بلند و واضح برای همه اعلام کرد که ترولینگ باید متوقف شود. بنابراین، جاستین مثل کوه پشت همسرش ایستاد و به او کمک کرد تا از شر کاربران شبکه های اجتماعی در امان بماند.