پارس ناز پورتال

قاصدک 24

مادر سنگدل در گچساران سر دو کودک خود را برید

مادر سنگدل در گچساران سر دو کودک خود را برید

مادر سنگدل در گچساران سر دو کودک خود را برید

 

خبر هولناک بریده شدن سر دو کودک 4 و 6 ساله بدست مادرشان ، مردم گچساران را در بهت و وحشت فرو برد . به گزارش پارس ناز .مادر بی‌رحم پس از بریدن سر کودکانش از مرگ نجات یافت. روابط عمومی نیروی انتظامی گچساران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مادر گچسارانی با سابقه بیماری روانی دو کودک خود را کشت و سپس اقدام به خود زنی کرد.

 

این اتفاق هولناک در شهرک هدایت و  صبح یکشنبه 22 آذر اتفاق افتاد و  فاطیمای ۶ ساله و امیر ۳ ساله قربانیان این قتل بودند که قربانی بیماری روانی مادر خود شدند.این زن سابقه بیماری روانی دارد و هنگام ارتکاب قتل، داروهای تجویزی از سوی پزشک تمام کرده بود.براساس گزارش پلیس، این بیمار روانی پس از قتل دو فرزند خود با چاقو خودزنی و سه قسمت از بدن خود را زخمی کرده است.

 

نیروی انتظامی با هماهنگی قوه قضاییه این بیمار روانی را به بیمارستان منتقل و پزشکان وی را تحت درمان قرار داده اند.دو کودک شش و چهار ساله دو قربانی این حادثه هستند.به گفته همسایه ها این خانواده در شهرک هدایت شهر دوگنبدان ساکن بودند؛پدر دو کودک قربانی یک کارگر ساده است.

 

مادر 37 ساله گچسارانی پس از وقوع این جنایت و اقدام به خودزنی به خانه پدرش می‌رود و جنایت را فاش می‌کند. همچنین شنیده‌ها حکایت از آن دارد که این زن تحت مراقبت‌های ویژه خانواده بوده است و خواهرش در کنارش بوده که زمان جنایت جهت تهیه نهار از خانه بیرون رفته بود.هم اکنون اجساد دو کودک جهت تکمیل پرونده و شناسایی علت تامه مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است.

 

 

مطالب مرتبط :

 

مادری پس از زایمان نوزادش را از طبقه 7 به بیرون پرت کرد !+ عکس

 

این مادر در خواب تلخ ترین حادثه زندگی اش رقم خورد + عکس

 

بازداشت مادری سنگدل که نوزادش را مورد تجاوز قرار می داد

 

قتل بیرحمانه این دختر 17 ساله مقابل چشمان خواهرش