پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

جنجال هیلاری کلینتون و شوهر جنیفر لوپز + تصاویر

جنجال هیلاری کلینتون و شوهر جنیفر لوپز + تصاویر

جنجال هیلاری کلینتون و شوهر جنیفر لوپز 

 

نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و نماینده دموکراتهای آمریکا که سابقه داشتن منصب وزیر خارجه سابق آمریکا را داشته است یعنی به گزارش پارس ناز ، هیلاری کلینتون، همسر بیل کلینتون ، از نفوذ هنرمندان در تبلیغات پیش از انتخابات خود بهره می‌برد.

 

هیلاری کلینتون در اقدامی هوشمندانه جمعه شب در شهر میامی فلوریدا روی صحنه کنسرت مارک آنتونی، خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی و شوهر سابق جنیفر لوپز رفت.

جنجال هیلاری کلینتون و شوهر جنیفر لوپز + تصاویر

به گزارش پارس ناز مارک آنتونی خواننده پاپ و سالسا در میانه اولین اجرا از دو کنسرتی که تمامی بلیت‌های آن در تالار امریکن ایرلاینز میامی به فروش رفته بود، در میان شور و هیجان تماشاچیان کنسرتش ناگهان از هیلاری کلینتون نامزد پیشتاز دموکرات‌ها در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا خواست که به روی صحنه بیاید

 

این خواننده و بازیگر مشهور گفت : «می‌خواهم از یک نفر نام ببرم که امشب به کنسرت آمده است. لطفاً با هر چه احترام در دنیا هست این را بشنوید که برای هیلاری کلینتون می‌خوانم.»

 

هیلاری کلینتون با یک ژاکت آبی فیروزه‌ای در میان جیغ کشیدن و هیاهوی کر کننده تماشاگران که چندین دقیقه طول کشید، به روی صحنه آمد و آنقدر صدا و هیاهو بلند بود که امکان تشخیص اینکه چه تعداد با این شخصیت موافق یا مخالف بودند، وجود نداشت، گرچه مشت تکان دادن عده‌ای قابل تشخیص بود!

جنجال هیلاری کلینتون و شوهر جنیفر لوپز + تصاویر

 مارک آنتونی و هیلاری کلینتون چندین بار جلوی عکاس‌ها ژست گرفتند و هیلاری کلینتون که ظاهراً به علت هیاهوی کرکننده نتوانست چیزی بگوید، بعد از دو دقیقه بدون بر زبان آوردن کلمه‌ای با مأموران امنیتی از صحنه خارج شد.

 

نامزدهای حزب دموکرات آمریکا از حمایت تعداد زیادی از هنرمندان طراز اول سینما، تلویزیون و موسیقی بهره‌مندند و از نفوذ هنرمندان حتی در مراحل اولیه انتخابات درون حزبی استفاده می‌کنند.

 

مارک آنتونی پدر فرزندان جنیفر لوپز است . به گزارش پارس ناز وی با نام اصلی مارکو آنتونیو مونیز در سال 1968 در یک خانواده‌ لاتین پورتوریکویی در نیویورک متولد شد. در سال‌های جوانی خواننده گروه کر بود و از سال 1998 فعالیت حرفه‌ای موسیقی را در ژانرهای پاپ، لاتین پاپ و سالسا دنبال کرد.

 

وی پس از طلاق گرفتن از همسر اولش، خواننده و مدلی پورتوریکویی به نام دایانارا تورِس که دو فرزند از او داشت، در سال 2004 با جنیفر لوپز خواننده و بازیگر ازدواج کرد و این دو نیز در سال 2014 با داشتن دو فرزند طلاق گرفتند. مارک آنتونی همچنین تهیه‌کننده آثار موسیقی و تهیه‌کننده تلویزیون است و در فیلم‌های سینمایی مانند «راه کارلیتو» و «مردی در آتش» بازی کرده است.