پارس ناز پورتال

قاصدک 24

5 بازیگر خیانتکار را بشناسید +عکس

مجموعه : اخبار سینما
5 بازیگر خیانتکار را بشناسید +عکس

5 بازیگر خیانتکار را بشناسید

 

به نظر می رسید آنها در زندگی مشترک خود هیچ چیزی کم ندارند و زندگی مشترکشان تا همیشه به خوبی و خوشی ادامه پیدا خواهد کرد. اما ناگهان سر و کله یک زن دیگر پیدا شد و این آقایان مجنون و شیدای او شده و همسران خود را ترک کردند تا با معشوقه شان ازدواج کنند.

 

خیانت در جامعه امروز خیلی زیاد شده است، ولی وقتی شما به عنوان الگوی جامعه زیر ذره بین قرار دارید به هیچ عنوان چنین انتظاری از شما نمی رود و زشتی این کار دو چندان می شود. در اینجا برخی از معروف ترین خیانت کار های هالیوودی معرفی شده اند.

 

1. بروس اسپرینگستین

5 بازیگر خیانتکار را بشناسید +عکس

این سوپراستار آمریکایی با ازدواج با «جولیان فیلیپس»، مدل، در سال 1985 حسادت خیلی از مردها را برانگیخت و زندگی مشترکی را آغاز کرد که خیلی ها حتی در خواب هم نمی دیدند. با این حال این خوشبختی دیری نپایید و بروس که خیلی زود از این ازدواج خسته شده بود در یکی از تورهای خود در اواخر دهه 80 رابطه تازه ای را با یکی از اعضای گروه موسیقی خود به نام «پتی اسکالفا» آغاز کرد و این تیر خلاص زندگی مشترک بروس و جولیان بود.

 

آنها از هم جدا شدند و پتی و بروس به رابطه خود ادامه داده و دو سال بعد از بسته شدن پرونده طلاق بروس و جولیان در سال 1991 بالاخره با هم ازدواج کردند. هر چند گفته می شود او قبل از ازدواج با جولیان به پتی علاقه داشته است، ولی به نظر خیلی ها این توجیه خیلی خوبی برای این کار بروس محسوب نمی شود.

 

2. رندی تراویز

5 بازیگر خیانتکار را بشناسید +عکس

«رندی تراویز»، خواننده و ترانه سرا، در سال 1991 با مدیر برنامه های خود «لیب هچر» ازدواج کرد و برای مدتی طولانی، اگر بخواهیم دقیق بگوییم حدود 19 سال، به نظر می رسید آنها زوجی بوده اند که از روز ازل برای هم ساخته شده اند.

 

با این حال رندی عزیز خیلی زیاد با همسر دندانپزشک خود، «مری دیویس» دیده می شد و بعد از مدتی معلوم شد که آنها سال هاست که با یکدیگر رابطه دارند. این رابطه در سال 2010 علنی شد و رندی و لیب همان سال از هم جدا شدند. رندی تراویز که در اثر بیماری های چند سال گذشته خود به سختی راه می رود و دیگر توانایی خواندن را ندارد مارس امسال بالاخره با مری دیویس ازدواج کرد.

 

3. برد پیت

5 بازیگر خیانتکار را بشناسید +عکس

این شاید جنجالی ترین مورد این لیست باشد. پس از گذشت سال ها هنوز هم مثلث عشقی «برد پیت»، «جنیفر انیستون» و «آنجلینا جولی» مورد بحث قرار می گیرد و با وجود این که خود آنها این موضوع را پذیرفته و به زندگیشان ادامه می دهند، روی زندگی این سه نفر سایه انداخته است.

 

رسوایی بزرگی که پس از علنی شدن رابطه برد و آنجلینا به بار آمد تا مدت ها تیتر اول روزنامه ها و مجلات بود. همه فکر می کردند برد و جنیفر یک زندگی عاشقانه دارند تا این که برد در فیلم «آقا و خانم اسمیت» با انجی هم بازی شد و ظاهرا آنها نقش خود در این فیلم را زیادی جدی گرفتند و در قالب آن باقی ماندند.

 

برد ازدواج پنج ساله خود را با جنیفر به پایان رساند تا به رابطه خود با آنجلینا ادامه دهد. آنها امسال بالاخره ازدواج خود را رسمی کردند، هر چند خیلی زود شایعاتی مبنی بر مشکلاتی لاینحل میان آنها و حتی احتمال جدایی آنها به وجود آمده است.

 

4. مارک آنتونی

 5 بازیگر خیانتکار را بشناسید +عکس

«مارک آنتونی» در حالی رابطه خود را با «جنیفر لوپز» شروع کرد که هنوز از همسر سابق خود «دایانارا تورس»، که در گذشته به عنوان دختر شایسته دنیا نیز انتخاب شده، جدا نشده بود. خود جنیفر هم در موقعیتی بحرانی قرار داشت و تازه ازدواج افسانه ای خود با «بن افلک» را به پایان رسانده بود؛ با این حال تنها 3 هفته بعد از صدور حکم طلاقش رابطه خود را با مارک آنتونی آغاز کرد.

 

بدتر از همه اینها این که آنها تنها 4 روز بعد از این که مارک آنتونی برگه های طلاق از همسر سابقش را امضا کرد با یکدیگر ازدواج کردند و این موضوع به احتمال زیاد ضربه شدیدی را به دایانارا تورس وارد کرده است. با این همه آنها 18 ژوئن 2014 از یکدیگر جدا شده و خیلی زود رابطه های تازه ای را شروع کردند.

 

5. ادی سیبرین

5 بازیگر خیانتکار را بشناسید +عکس

«ادی سیبرین»، هنرپیشه آمریکایی، سال 2001 با «برندی گلنویل»، مدل سابق که از زیبایی هیچ چیزی کم ندارد، ازدواج کرد. ولی وقتی که سر صحنه «نورهای شمالی» با «لی آن رایمز»، خواننده، آشنا شد همه چیز تغییر کرد. هدف ما این نیست که زیبایی آن لی را زیر سوال ببریم، ولی وقتی چنین زن زیبایی در خانه دارید چرا باید به دنبال یک زن دیگر بروید؟

 

دلیل این کار ادی هنوز هم مشخص نشده است، ولی او رابطه ای پنهانی را با آن لی آغاز کرد که در سال 2009 علنی شد و بعد از آن هم درخواست طلاق داد و خوب مشخصا آن لی هم همین کار را کرد، چون او نیز در آن زمان متأهل بود! این دو پس از طلاق از همسرانشان در سال 2011 با هم ازدواج کردند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 درباره دلایل طلاق بازیگران سینمای ایران

 

چندین طلاق بازیگران مشهور سینمای ایران (عکس)

 

بازیگر زن سینما از همسرش طلاق میگیرد

 

خوشحالی بازیگر زن هالیوود از طلاق مادرش + عکس