جستجو در پارس ناز

نحوه لباس پوشیدن برای گردن کوتاه ها +عکس

مجموعه : مدل لباس جدید
نحوه لباس پوشیدن برای گردن کوتاه ها +عکس

نحوه لباس پوشیدن برای گردن کوتاه ها +عکس,موقعيت دكمه!
به دام خطاي ديد نیفتید!
به خاطر داشته باشيد هرقدر كت، ژاكت يا پالتوي شما يقه‌‌اي بازتر داشته باشند بهتر است به‌خصوص اگر دكمه‌شان پايين‌تر بسته شود.

 

به كت نمونه‌اي كه براي‌تان انتخاب كرده‌ايم دقت كنيد، وجود تنها يك دكمه كافي است چون در جاي مناسب قرار گرفته است. با اين روش بخش بالاي بدن‌تان كشيده و به دنبالش گردني بلندتر خواهيد داشت.
نحوه لباس پوشیدن برای گردن کوتاه ها +عکساگر دكمه نداريد، كمربندها را دريابيد
ممكن است با خودتان فكر كنيد اين وسط تكليف كارديگان‌ها يا لباس‌هاي بي‌دكمه چه مي‌شود؛ اينجاست كه نبايد خاصيت كمربند را دست‌كم گرفت. اين بار هم كمربند كارديگان يا كت‌تان را تا حد امكان روي خط كمر ببنديد و باز هم خطاي ديد ايجاد كنيد!

فقط فراموش نكنيد كه استفاده از كمربندهاي نازكتر روي لباس بهتر از مدل‌هاي ضخيم و پهن است. همين الان با دو مدل كمربند يك امتحان ساده بكنيد؛ نتيجه ظاهر شما را نجات مي‌دهد!

یقه را فراموش نکنید
اشتباه بزرگ
شال‌هاي پهن يا بلوزهاي يقه‌اسكي انتخاب جالبی برای شما نیستند. شما قرار است گردن‌تان را بلندتر نشان دهيد نه اينكه خودتان را زير انبوهي از بافتني‌ها پنهان كنيد.
نحوه لباس پوشیدن برای گردن کوتاه ها +عکسبهترين انتخاب
ما پيشنهاد مي‌كنيم حتي الامكان سراغ بلوزها يا پليورهايي برويد كه يقه‌هاي هفت يا گرد دارند. اين مدل‌ها باعث مي‌شوند گردن‌تان كشيده و بلند به نظر برسند. نگاهي به اين مدل‌ها بيندازيد و الگو‌ برداريد.

خط هاي ناجي
می‌خواهيم يك راز ساده اما مفيد را به شما بگوييم؛ اگر شما هم گردن كوتاه و توپري داريد علاوه بر اينكه بايد به فرم يقه توجه كنيد بهتر است يقه‌هاي هفت را با مدل‌هاي راه‌راه عمودي همراه كنيد. این کار به شکل عجیبی شما را با گردنی کشیده نشان مي‌دهد.

حركت در محدوده زيورآلات مجاز
سراغ بلندها نرويد
يكي از اشتباهات خانم‌هايي که گردن كوتاهي دارند، انتخاب گردنبندهاي ضخيم و بلند است. باور كنيد اين مدل‌ها كوچكترين جذابيتي به ظاهر شما اضافه نمي‌كنند. اگر خيلي دوست داريد از گردنبند استفاده كنيد صفحه بعد راهش را به شما مي‌گوييم. فقط تا قواعد را ياد نگرفته‌ايد بي‌گدار به آب نزنيد!
نحوه لباس پوشیدن برای گردن کوتاه ها +عکسگل سينه‌ بهتر از هميشه
بهتر است گل‌سينه‌ها را اينطور تعريف كنيم؛ آويزهايي كه بدون زنجير مانده‌اند، زنجير همان چيزي است كه كار شما را خراب مي‌كند به همين خاطر مي‌توانيد با خيال راحت آويزها را به لباس‌تان سنجاق كرده و از زيبايي و شيك‌پوشي‌تان لذت ببريد!

 

ضمن اينكه گل‌سينه‌ها حواس را به خودشان جلب مي‌كنند البته نه به اندازه گردن.

ايستاده‌تر از هميشه
يقه چند سانتي؟
همين صفحه قبل بود كه به شما پيشنهاد كرديم سراغ بلوزهاي يقه‌اسكي نرويد و حالا مي‌خواهيم بگوييم از يقه‌هاي ايستاده كمك بگيريد.

 

نگران نباشيد، يادمان نرفته چه گفتيم! از حالا به بعد سراغ يقه‌هايي برويد كه پشت‌شان بلند و ايستاده و جلوي‌شان هفتي يا گرد است. با اين راه‌حل خيلي سريع گردني كشيده خواهيد داشت.
نحوه لباس پوشیدن برای گردن کوتاه ها +عکستركيبي عمل كنيد
به شوميز بژ نگاه كنيد كه چطور سه اصل اساسي را با هم تركيب كرده: پشت يقه كمي ايستاده است، جلويش كمي باز است و يك دوخت عمودي نازك هم جلوي لباس قرار گرفته. همه اين سه حركت با هم به مات كردن گردن كوتاه مي‌انجامد!

امان از يقه‌ها!
طرحدارش بهتر است!
وقتي گفتيم سراغ گردنبند نرويد، مي‌دانستيم بلافاصله اخم مي‌كنيد اما نگران نباشيد، هر چيزي راه‌حلي دارد! اين هم راه‌حل جايگزين شما؛ يقه‌هايي كه طرح‌دارند، مي‌توانند جايگزين‌هاي خوبي براي گردنبندها باشند.
نحوه لباس پوشیدن برای گردن کوتاه ها +عکسبه مدل مو  توجه کنید
در كنار همه نكاتي كه تا الان گفتيم اين نكته اساسي را جا نيندازيد؛ در مورد فرم گردن‌هاي كوتاه، بالا بستن موها بيشتر از باز كردن‌شان جواب مي‌دهد. شما بايد تا حد ممکن قد بالاتنه‌تان را بلندتر نشان دهيد و اين كار با بستن موها امكان‌پذير مي‌شود.

فرق نگذاريد!
قبلا روي هماهنگي رنگ و فرم زيورآلات با لباس‌هاي‌تان تاكيد مي‌كرديم، حالا كه زلم‌زيمبوهاي دور يقه جاي گردنبند را مي‌گيرند هم اوضاع فرقي نكرده همچنان حواس‌تان به جزئيات ظاهري باشد و مراقب باشيد رنگ لباس و زلم‌زيمبوهايي كه طراح براي‌شان انتخاب كرده به هم بيايند.

از زیورآلات کمک بگیرید
 راز گردنبند من
خيلي از خانم‌ها نمي‌توانند زنجيرشان را از خودشان جدا كنند. پيشنهاد ما به آنها اين است که نازكترين و نامرئي‌ترين زنجير ممكن را انتخاب كنند طوري كه اصلا به چشم نيايد؛ اين آخرين راه‌حلي است كه براي نگه داشتن زيورآلات‌تان‌ پيشنهاد مي‌كنيم.

 

اين نكته در مورد كساني كه علاوه بر گردنی كوتاه، دست‌هاي توپري دارند هم صدق مي‌كند يعني نبايد سراغ دستبندهاي ضخيم بروند.
نحوه لباس پوشیدن برای گردن کوتاه ها +عکسگردنبند تنگ ممنوع!
مدل‌هايي هم هستند كه به گردن خانم‌ها مي‌چسبند. اين مدل‌ها براي كساني كه لاغراندام هستند و گردن‌هاي كشيده‌اي دارند، مناسبند اما واي به روزي كه انتخاب افراد سايز بالا با گردن‌هاي توپر شوند!

 

زيبايي شما علاوه بر اينكه دروني است قطعا به عوامل بيروني هم ارتباط دارد. تا جایی که ممکن است مدل‌هاي چسبان را انتخاب نكنيد حتي اگر عاشق‌شان هستيد!

در بند ظرافت
نكته‌اي كه در مورد نازك و ظريف بودن زنجيرها گفتيم در مورد آويزها هم صدق مي‌كند؛ مبادا يك آويز بزرگ و رنگارنگ انتخاب كنيد و آن را توي يك زنجير نازك بيندازيد. آويز شما هرقدر نازكتر باشد، زيباتر است.

 

 

منبع : مجله سیب سبز