پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

چگونه در سفر به اروپا، دوست‌های خارجی پیدا کنیم؟

چگونه در سفر به اروپا، دوست‌های خارجی پیدا کنیم؟

سفر به اروپا تجربه‌ای هیجان‌انگیز و پرماجراست، اما گشت‌وگذار در این قاره به تنهایی می‌تواند کمی دلسردکننده باشد. چه کسی دوست ندارد در طول سفرش با تور اروپا 1403 نهال گشت، دوستانی جدید پیدا کند، فرهنگ‌های جدید را تجربه کند و خاطرات ماندگاری بسازد؟

 

خوشبختانه، اروپا مکانی عالی برای ملاقات با افراد جدید از سراسر جهان است. مردم اروپا به مهمان‌نوازی و گشاده‌رویی شهرت دارند و مشتاق هستند تجربیات خود را با مسافران به اشتراک بگذارند. با کمی تلاش و ابتکار عمل، می‌توانید در طول سفر به اروپا، دوستان جدیدی پیدا کنید که خاطراتتان را به یادماندنی‌تر کنند.

 

به‌طور معمول در سفر به اروپا با افراد ارتباط برقرار کنید

 

با فرصت‌های اجتماعی که در اطرافمان ایجاد می‌شود، معمولا با افراد مختلفی برخورد می‌کنیم و این امکان را داریم که ارتباطات جدیدی را با آن‌ها داشته باشیم. مهمترین توصیه در این باره این است که هر زمان که فرصتی پیش آمد، با مردم صحبت کنیم.

 

با همسفران هواپیما، مهمانان هتل، یا حتی با بازدیدکنندگان دیگر در موزه‌ها و جاذبه‌های فرهنگی می‌توانیم صحبت کنیم.حتی در پارک‌ها و سواحل، با کمک کردن به افراد یا حضور در بازی‌های گروهی، فرصتی برای آشنایی با دیگران ایجاد می‌شود.

 

اغلب این گفتگوها صرفا گفتگوهای روزمره هستند، اما گاهی اوقات می‌تواند به دوستی‌های جدید منجر شوند. درصورتی‌که با شخص جالبی آشنا شدید، می‌توانید اطلاعات تماس یا پروفایل رسانه‌های اجتماعی خود را با او در ارتباط بگذارید تا این ارتباطتان حتی بعد از برگشت به کشور نیز حفظ شود.

 

به کافه‌ها و رستوران‌ها بروید

رفتن به کافه‌ها و رستوران‌ها یکی از روش‌های کلاسیک برای آشنایی با مردم است. اکثر افراد با هدف خاصی به کافه‌ها و رستوران‌ها می‌روند که آن‌ هم آشنایی با سایر افراد است. این هدف به آن‌ها این امکان را به آن‌ها می‌دهد که به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند، به خصوص وقتی که نوشیدنی‌های مورد علاقه آن‌ها روی میز قرار باشد.

 

پس اگر به سفر به اروپا می‌روید، در یکی از شب‌های اول به یک کافه یا رستوران محلی بروید. احتمالا با افرادی که به گفتگو علاقه‌مندند، آشنا خواهید شد؛ افرادی که ترکیبی از محلی‌ها و مسافرات هستند. اغلب تنها نیاز دارید که کمی خجالت را کنار بگذارید، اما سعی کنید خیلی زیاد از خودتان اطلاعات به افراد ندهید. به هر حال، آدم خوب و بد در هر قاره و کشوری وجود دارد!

 

ملحق شدن به رویدادها یا فستیوال‌ها

 

یکی از راه‌های اصلی برای شرکت رویدادها یا فستیوال‌ها استفاده از برنامه Meetup است. این برنامه پلتفرمی است که هزاران رویداد مختلف را ارائه می‌دهد. به سادگی می‌توانید در آن ثبت‌نام کنید و ببینید که در شهری که هستید یا مکانی که قصد دارید بروید، چه خبر است.

 

استفاده از پلتفرم Meetup دارای مزایایی است؛ زیرا همه افراد در آن آماده برای آشنایی با دیگران هستند. در این پلتفرم هیچ فشاری وجود ندارد، همه چیز درباره ارتباط برقرار کردن است و همه به همین دلیل در اینجا هستند.

 

شما می‌توانید رویدادی را که با علایق شما همخوانی دارد، پیدا کنید؛ از کلاس‌های یوگا و رقص گرفته تا تبادل زبان و فستیوال‌های رقص و موسیقی. Meetup همه رویدادها را پوشش می‌دهد.

قبل و بعد از سفر به اروپا، ارتباط آنلاین را پیش ببرید

قبل و بعد از سفر به اروپا، ارتباط آنلاین را پیش ببرید

 

اگر خجالتی هستید و ترجیح می‌دهید به‌شکل آنلاین دوست پیدا کنید تا به‌طور تصادفی با غریبه‌ها در سطح شهر صحبت کنید، بسیاری از سایت‌ها و برنامه‌های اینترنتی به شما این امکان را می‌دهند. این سایت‌ها به چت کردن و دوست‌یابی متمرکز هستند و معمولا بخش‌هایی برای ارتباطات آنلاین دارند.

 

مهم نیست کجا می‌روید، احتمالا ابتدا راه‌هایی برای اتصال آنلاین با افراد در آن کشور وجود خواهد داشت. سعی کنید قبل از رفتن به مقصد، به برخی از افراد در سایت‌های چت بین‌المللی پیام دهید.

 

این کار به شما امکان می‌دهد که پیش از ارتباط مستقیم، با چند پیام مختصر آشنایی بیشتر را آغاز کنید. این روش می‌تواند به شما کمک کند تا قبل از ملاقات حضوری، با شخصیت و نیازهای همدیگر آشنا شوید. البته حسابی حواستان را جمع کنید تا با افراد مناسب در ارتباط باشید.

 

سعی کنید اقامتتان را در سفر به اروپا در هاستل‌ها بگذرانید

 

هنگام سفر، ایجاد یک ارتباط اجتماعی می‌تواند در آپارتمان تعطیلات یا اتاق هتل تنها کمی دشوار باشد. اما با اقامت در هاستل‌ها، اجتماعی بودن بسیار آسان‌تر می‌شود. هاستل‌ها به‌طور ذاتی اقامت جمعیتی و اجتماعی را ارائه می‌دهند.

 

درواقع شما با گروهی از افراد دیگر در یک اتاق اقامت می‌کنید و بیشتر هاستل‌ها دارای فضاهای مشترک با فعالیت‌های گوناگون هستند.همه مسافران در یک هاستل هستند، یعنی دیگر نیازی نیست تا بخواهید ساعت‌ها زمان را بگردید تا یک مکان در یک هاستل برای خود بیابید.

 

نکته مهم این است بیشتر افرادی که در هاستل ملاقات می‌کنید ذهن باز و احتمالا تمایل دارند تا ارتباطات خود را گسترش دهند. پس، از این وضعیت بهره ببرید. همچنین، با اقامت در هاستل، پول زیادی نیز صرفه‌جویی خواهید کرد. به‌طور کلی، اقامت در هاستل‌ها هنگام سفر به اروپا ارزشمند و برای ارتباطات اجتماعی و همچنین صرفه‌جویی مالی بسیار مفید است.

 

به تورهای گروهی بپیوندید

تورهای گروهی راهی عالی برای ملاقات با افراد جدیدی هستند که علایق مشابهی با شما دارند. تورهای مختلفی برای علایق و بودجه‌های مختلف وجود دارد. بنابراین می‌توانید توری را پیدا کنید که مناسب شما باشد. پیوستن به تورهای پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، آشپزی یا حتی تورهای بازدید از موزه می‌تواند راهی عالی برای آشنایی با افراد محلی و سایر مسافران باشد.

چگونه در سفر به اروپا، دوست‌های خارجی پیدا کنیم؟

مهم‌ترین نکاتی که باید در ارتباط برقرار کردن رعایت کنید

 

برخی از مهم‌ترین نکاتی که حین سفر به اروپا باید به هنگام ارتباط برقرار کردن مدنظر قرار دهید عبارت‌اند از:

 

  • خنده‌رو و صمیمی باشید: لبخند بزنید، به دیگران سلام کنید و سعی در آغاز مکالمه داشته باشید.

 

  • به علایق دیگران علاقه نشان دهید: در مورد سفر و تجربیات آنها سوال بپرسید.

 

  • یک شنونده خوب باشید: به حرف‌های دیگران با دقت گوش کنید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

 

  • مشتاق ملاقات با افراد جدید باشید: از منطقه امن خود خارج شوید و با افراد جدیدی آشنا شوید.

 

  • صبور باشید: ایجاد دوستی زمان می‌برد. ناامید نشوید اگر بلافاصله با افراد زیادی دوست نشدید.

 

بهترین دوستی‌ها در تورهای گروهی شکل می‌گیرد

 

تورهای گروهی اروپا به دلیل فضای دوستانه‌ای که تور لیدر در هنگام سفر میان افراد ایجاد می‌کند، می‌تواند یک دوستی خاطره انگیز میان شما و دیگر اعضای گروه ایجاد کند. در وب سایت نهال گشت به آدرس nahalgasht.com می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره نحوه برگزاری این تورها و قیمت‌شان ببینید. همچنین از طریق شماره ۱۸۳۰-۰۲۶ می‌توانید با کارشناسان نهال گشت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.