پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

تصویر طنز از گدایی به سبک مدرن

تصویر طنز از گدایی به سبک مدرن

تصویر طنز از گدایی به سبک مدرن

تصویر طنز از گدایی به سبک مدرن به گزارش پارس ناز ظاهرا با پیشرفت علم و تکنولوژی کارهایی مثل گدایی هم سبک و سیاق خاص خود را دارد.دایمن پریستون بوث مردی است که به عنوان پیشرفته ترین و شاید باهوشترین گدای جهان شناخته شود.وی همیشه در مراسم های رسمی که افراد ثروتمند هستند حاضر میشود و از آن ها درخواست پول میکند.

 

وی همچنین یک کارتخوان سیار دارد که بتواند به میزان لازم پول بگیرد.این گدای 37 ساله در همیشه خودش رابه مراسم های مهم در لندن میرساند تا با فشار رسانه ها و به کمک دوربین مطبوعاتی از افراد معروف پول بگیرد.

تصویر طنز از گدایی به سبک مدرن

ولی دقیقا زمانی گدایی میکند که دوربین ها سمت یک هنرپیشه یا فرد مشهوری هستند و فرد مشهور نمیتواند مقابل رسانه ها پولی به او ندهد.دوستان وی اعتقاد دارند او سالانه چندین بار به سفرهای خارج از کشور میرود و درآمد بسیار بالایی دارد.

 

وی به خودش سختی میدهد و در خیابان میخوابد تا بتواند بیشتر مردم را تحریک به پول دادن بکند.در سراسر لندن مغازه های معروف یا رستوران و هتل های بزرگ وی را میشناسند و چندین بار هم پلیس اورا دستگیر کرده است اما نتوانسته اند جرم دقیقی برای وی بدست بیاورند و او همچنان آزاد است.