پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

تصویر پوریا پورسرخ و لیلا بلوکات در کنسرت پر هیجان امید حاجیلی

تصویر پوریا پورسرخ و لیلا بلوکات در کنسرت پر هیجان امید حاجیلی

امید حاجیلی خواننده خوش صدای کشورمان شب گذشته کنسرت خود را در تهران با حضور بازیگران همچون لیلا بلوکات و پوریا پورسرخ با اجرای آثار گذشته خود برای طرفداران پر انرژی سالن میلاد اجرا کرد.

 

لیلا بلوکات به همراه پوریا پورسرخ در کنسرت اخیر امید حاجیلی که در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد حضور داشتند.لیلا بلوکات با گرفتن عکسی در این مراسم در اینستاگرام خود نوشت:

 

سلام به دوستان عزیزم امیدوارم اول هفته خوبی داشته باشید و تا آخر هفته اتفاقات خوشایند خوبی براتون پیش بیاد
با پوریا پورسرخ مهربان و دوست قدیمی در کنسرتامید حاجیلی عزیز، آخه مگه داریم اینهمه انرژی و اجرای خوب از امید نازنین و این پوریای شیطون که دو دقیقه آروم و قرار نداشت.
 

در کنسرتی که جمعه شب 22 خرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، امید حاجیلی بعد از پخش نماهنگی تصویری از خودش در حالیکه به تماشاگران کنسرت به شکل متفاوتی خوش آمدگویی گفت، وارد صحنه شد و بیان کرد: خیلی خوشحالم که امشب در میان شما هستم و دوست دارم در این کنسرت یکی از پر انرژی ترین شب های خود را داشته باشید.

 

تصویر پوریا پورسرخ و لیلا بلوکات در کنسرت پر هیجان امید حاجیلی

 

وی بعد از اجرای قطعه «وای وای» در حالیکه علاقه فراوانی نسبت به جیغ زدن تماشاگران از خود نشان می داد، به آنها گفت: آنها که کنسرت امید حاجیلی می آیند می دانند که باید کف دست هایشان سرخ باشد و بعد از پایان کنسرت هم صدایشان نباید در بیاید. البته تمامی آهنگ های من یکسری حرکات دارد که از شما خواهش می کنم آنها را زیر پوستی انجام دهید چون اگر زیرپوستی نباشد من دیگر نمی توانم کنسرت برگزار کنم.

 

حاجیلی قطعات  افتاد ، برای عاشقی دیره ، اگه تو بخوای ،ای داد  را برای حاضرین اجرا کرد.

 

این نوازنده ترومپت که در حین اجرای برنامه هر از چندگاهی تمایلی به تکنوازی داشت، بعد از اجرای قطعات «بوم بوم» و «بیا بریم کوه» به طرفدارانش توضیح داد: از شما ممنون هستم مواردی را که در ابتدا به شما گفتم رعایت می کنید. لطفا در همین حد هم رعایت کنید تا من بتوانم روی صحنه های اجرای زنده به کارم ادامه بدهم.

 

حاجیلی بعد از تقدیر و تشکر از پدر، مادر، برادر و مادربزرگش که برای این کنسرت در سالن حضور داشتند، قطعه «عشق منی» را برای مخاطبانش اجرا کرد که این قطعه به دلیل حال و هوای مشابه با موسیقی سامبای برزیلی به مذاق طرفداران خوش آمد.

 

در این کنسرت که توسط موسسه رویال هنر پارس به تهیه کنندگی مجید عبدی برگزار شد، سینا پرتوی درامز، محسن خاش پرکاشن، مازیار احمدپور گیتار الکتریک، احسان امیری نوازنده باس، انوشیروان تربتی سرپرست ارکستر به عنوان عوامل اجرایی حضور داشتند.