جستجو در پارس ناز

دستگیری مردی که کفشهای خانمها رو بو میکشید + عکس

دستگیری مردی که کفشهای خانمها رو بو میکشید + عکس

دستگیری مردی که کفشهای خانمها رو بو میکشید  !

 

پليس مردي ميانسال روي زمين خم مي شد و کفش مردم را بو مي کرد،را بازداشت کرد.این یک رفتار جنسیست که به آن فیتیش میگویند.به گزارش پارس ناز اكثر قريب به اتفاق فتيشيست ها مرد هستند و اشيايي كه انتخاب مي‌كنند بسيار متفاوتند؛ از اشياء شهوت انگيز (مثل لباس‌هاي زير زنانه، خصوصا آنها كه پوشيده و كثيف شده و هنوز شسته نشده) گرفته تا اشيايي كه ظاهرا كمتر رنگ و بوي جنسي دارند به نظر مي رسد برخي از مردم به جاي بو کردن گل به بو کردن کفش علاقه دارند! حداقل يک نفر چنين رفتاري دارد؛ اِدی جوانِ 52 ساله.

دستگیری مردی که کفشهای خانمها رو بو میکشید + عکس

انحراف مازوخیسم یا شهوت خودآزاری، نقطه‌ی مقابل انحراف جنسی سادیسم یا دیگرآزاری است. یک فرد سادیستیک ازآزار واذیت کردن دیگـــران لذت جنسی می‌برد، اما یک انسان مبتلا به «مازوخیسم» از عذاب و شکنجه‌‌أی که خودش متحمل می‌شود لذت جنسی کسب می‌کند. افرادی که به این نوع انحراف مبتلا هستند بشدت تمایل دارند که چه به وسیله‌ی خود و چه از طرف دیگران، آزار ببینند یا حتی شکنجه شوند و حتی تحقیر بشوند.

 

پس از بارها گزارش عجيب به پليس درباره فردي که کفش ها را بو مي کند، بالاخره پليس رد اين مرد ميانسال را گرفت و او را بازداشت کرد. طبق گزارش ها اِدي جوانِ در دانشگاه بين المللي فلوريدا روي زمين خم مي شد و کفش مردم را بو مي کرد! پيش از اين نام وي به عنوان مجرم جنسي در اداره پليس به ثبت رسيده است؛ بنابراين شنيدن اين خبر براي مقامات مربوطه چندان تعجب آور نيست.

 

ناگفته نماند پس از حضور پليس در دانشگاه، جوآن به کمک اسکوتر از صحنه گريخت، اما تصادف کرد و دستگير شد. هنوز معلوم نيست که آيا او در زندان هم به اين کارش ادامه خواهد داد يا نه؟!

 

 

مطالب مرتبط:

 

این دختر عجیب زیبا سه پا دارد +(عکس)

 

پسری جوان که در حال بوسیدن دو خواهر به دام افتاد + عکس

 

جنجالی شدن بوسیدن آنجلینا جولی بازیگر معروف هالیوود

 

تن فروشی دخترهای عربستانی جنجال به پا کرد (عکس)