پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

ماجرای بازیگر ایرانی در فاصله 500 متری از داعش +عکس

مجموعه : اخبار سینما
ماجرای بازیگر ایرانی در فاصله 500 متری از داعش +عکس

ماجرای بازیگر ایرانی در فاصله 500 متری از داعش

 

علیرام نورایی چندی قبل با انتشار عکس بالا در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز بعد از ظهر- سوريه- فرودگاه دمشق- پرواز به سمت وطن- بعد از حدود يك ماه- همراه با آقاى احمد كاورى عزيز.

 

بازیگر فیلم قلاده های طلا ، علیرام نورایی که به مدت یک ماه در سوریه به سر میبرد پس از بازگشت گفت: من در این سفر به زیارت حرم حضرت زینب«س» رفتم و نائب الزیاره همه دوستان بودم.به گزارش پارسناز علیرام نورایی بازیگر فیلم سینمایی قلاده‌های طلا در خصوص فیلم سینمایی «جشن تولد» گفت: مدتی است که در فیلم سینمایی «جشن تولد» به کارگردانی عباس لاجوردی مشغول ایفای نقش بودم.

 

وی تصریح کرد: این فیلم سینمایی که برای جشنواره فیلم فجر امسال در حال آماده شدن است به طور کامل در کشور سوریه ساخته شد و برای ایفای نقش در این فیلم به سوریه سفر کردم.

 

نورایی ادامه داد: وضعیت گروه فیلمبرداری در سوریه در سکوت خبری پیش می رفت چراکه شرایط ما در سوریه بسیار حساس بود به طوری که کمتر   500 متر با داعش فاصله داشتیم.

 

وی افزود:من حدود یک ماه در سوریه بودم و «جشن تولد» این روزها مراحل پایاینی خودش رو سپری میکنه.نورایی خاطر نشان کرد: من در این سفر به زیارت حرم حضرت زینب«س» رفتم و نائب الزیاره همه دوستان بودم.

 

 

مطالب مرتبط:

این پیرزن نابینا ظهور داعش را 20 سال قبل پیش بینی کرده بود +عکس

خنثی کردن عروسکهای بمبگذاری شده داعش در ایران +عکس

قهرمان جودوی ایران بدست داعش شهید شد +عکس

وحشت مردم از پیام کتبی داعش در دانشگاههای آمریکا +عکس