پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بازیگر جوان و زیبای ایرانی مبتلا به بیماری MS شد + عکس

مجموعه : اخبار سینما
بازیگر جوان و زیبای ایرانی مبتلا به بیماری MS شد + عکس

بازیگر جوان و زیبای ایرانی مبتلا به بیماری MS شد

 

یک بازیگر جوان و خوش چهره سینملا مدتهاست به بیماری ام اس مبتلاست و اکنون با واکر راه میرود .به گزارش پارس ناز سیاوش حکمت‌ شعار بازیگری را با فیلم سینمایی “بچه های بد” ساخته علیرضا داوودنژاد آغاز کرد.

 

این بازیگر جوان و خوش سیما  که از دوران نوجوانی با رضا داوودنژاد دوستی دیرینه داشت در رفت آمد با خانواده این کارگردان، به خاطر اندام مناسب، چهره و فیزیک مساعد، توسط علیرضا داوودنژاد برای بازی در این فیلم انتخاب شد.

بازیگر جوان و زیبای ایرانی مبتلا به بیماری MS شد + عکس

پس از آن در یک اپیزود از سریال “باران عشق” ساخته احمد امینی و درام سینمایی “غیرمنتظره” محمدهادی کریمی به ایفای نقش پرداخت.

بازیگر جوان و زیبای ایرانی مبتلا به بیماری MS شد + عکس

سیاوش حکمت‌شعار در برهه ای از زمان بنا بود در سریال “سفر سبز” محمدحسین لطیفی هم نقش اصلی را بازی کند و محمدرضا شریفی‌نیا در این باره با او صحبت کرده بود و توافقات لازم هم حاصل شده بود اما استقرار گروه تولید در آلمان و دردسرهای دریافت ویزا موجب شد سیاوش به موقع به فیلمبرداری نرسد و در نهایت پارسا پیروزفر که آن موقع ۳۰ساله بود با گریم نقشی جوانی ۲۰ساله را بازی کند!

 

پس از آن سیاوش به ناگاه از عرصه سینما و تلویزیون دور افتاد و همین باعث شکل گیری شایعات مختلفی پیرامون وی شد. شایعاتی که از مهاجرت گرفته تا درگیری در اعتیاد را شامل می‌شد.

 

این بازیگر جوان سالها است به دلیل ابتلا به بیماری ام.اس در بستر بیماری است و در این مدت فقط خانواده و دوستان نزدیک وی هستند که در کنار او قرار دارند و به او سر می‌زنند.منوچهر حکمت‌شعار پدر سیاوش که در همه این سالها بار اصلی مراقبت از فرزند را برعهده داشته درباره سابقه بیماری فرزند می‌گوید:

 

در سال ۱۳۸۰بود که سیاوش از منزل رضا داوودنژاد چند مرتبه با من تماس گرفت و خبر داد که حالش زیاد خوب نیست. با نگرانی به آنجا رفتم و در جلوی مجتمع ،سیاوش را بسیار بیحال دیدم و بلافاصله او را به بیمارستان رساندم. او سرگیجه و سردرد شدیدی داشت و قدرت تکلمش ضعیف شده بود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

تقدیم به دوستداران عکس یهویی از طرف بازیگران

 

درگذشت زن هنرپیشه جوان سینمای ایران!! + عکس

 

شهره لرستانی بازیگر جوان سینما در بستر بیماری