پارس ناز پورتال

قاصدک 24

دشمنی وحشتناک تر از تروریستهای داعش + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
دشمنی وحشتناک تر از تروریستهای داعش + عکس

دشمنی وحشتناک تر از تروریستهای داعش

 

نيروهاي پيشمرگه کرد در عراق به تازگي با هجوم بي سابقه سوسک هاي سياه مواجه شده اند.به نقل از اينديپندنت، نيروهاي پيشمرگه کرد در عراق به تازگي با خطري جدي تر از گروه تروريستي داعش مواجه شده اند. اين خطر جديد، هجوم گسترده سوسک هاي سياه است.

 

هزاران عدد از اين حشرات وارد پايگاه هاي نظامي، بيمارستان ها و محل زندگي اين نيروهاي کرد در خط مقدم شده اند. تعداد اين سوسک ها در برخي مناطق استان نينواي عراق به شدت افزايش يافته است.

دشمنی وحشتناک تر از تروریستهای داعش + عکس

گفته مي شود فيلم هايي از حرکت اين سوسک ها در محل خواب نيروهاي پيشمرگه و مکان غذاخوري آنها منتشر شده است.يکي از نيروهاي پيشمرگه با ابراز نگراني در اين خصوص گفت: “ما از گروه تروريستي داعش نمي ترسيم؛ بلکه با اين حشرات مشکل داريم. حتي نمي توانيم بخوابيم. نمي توانيم غذا بخوريم. اگر به همين شيوه پيش برود، اين سوسک ها به شهرهاي بزرگتر نيز هجوم مي برند.”

دشمنی وحشتناک تر از تروریستهای داعش + عکس

اين نيروي پيشمرگه همچنين گفت: به خاطر هجوم سوسک ها با مشکلات سلامت مواجه شده ايم. اما اين نمي تواند روي روحيه ما تأثير منفي بگذارد. ما همچنان عناصر داعش را نابود خواهيم کرد. نيروهاي پيشمرگه کرد يکي از مؤثرترين گروه هايي هستند که در خاک عراق با گروه تروريستي داعش مبارزه مي کنند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

دانشجوی ایرانی به دست داعش شهید شد + عکس

 

تصاویر ویژه از مدافعان حرم حضرت زینب (س)

 

محافظ احمدی نژاد به شهادت رسید + عکس

 

ترفند داعش برای تشخیص زنان مجرد و متاهل +عکس