پارس ناز پورتال

قاصدک 24

روحیه بخش ترین اتاق خواب ها به کمک این سه رنگ +عکس

مجموعه : دکوراسیون
روحیه بخش ترین اتاق خواب ها به کمک این سه رنگ +عکس

روحیه بخش ترین اتاق خواب ها به کمک این سه رنگ +عکس,بسیاری از افراد اهمیت چندانی به اتاق خوابشان نمی دهند، اما واقعیت آن است که ما یک سوم عمر خود را در این اتاق به سر می بریم و از آنجا که محل استراحت ماست، راحتی و آرامش آن اهمیت فراوانی دارد.

 

اتاق خواب های ما اغلبِ اوقات دیوارهای شلوغی دارند، رختخوابمان معمولا نا مرتب است و بعضا وسایل زیادی روی زمین اتاق خواب وجود دارد.
 
 
شاید وقتش رسیده به این اتاق رسیدگی و توجه کنیم. نمی گوییم اتاقتان را شبیه اتاق خواب های هتل پنج ستاره کنید، اما قاطعانه می گوییم کهاین مکان به آرام ترین و آرام بخش ترین مکان خانه تان تبدیل شود.
 
 
یکی از ساده ترین شیوه ها برای رسیدن به این مقصود، انتخاب رنگ مناسب است. ما سه رنگ را به شما معرفی می کنیم که معتقدیم بیشترین تاثیر را در القای آرامش دارند: رنگ آبی یاسی و سبز. در این تصاویر می توانید این آرامش را بخوبی دریافت کنید.
 
 
آبی:
روحیه بخش ترین اتاق خواب ها به کمک این سه رنگ +عکسبدون شک یکی از آرامبخش ترین رنگ ها در چرخه رنگ، “آبی” است. کیفیت مراقبه گرانه این رنگ را نمی توان نادیده گرفت؛ چرا که القا کننده آبیِ دریا و آسمان است.
روحیه بخش ترین اتاق خواب ها به کمک این سه رنگ +عکسهمانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، آبی دیوارها می تواند صورت های مختلفی را به خود بگیرد. مثلا به طیف آبی/خاکستری متمایل شود، آبی نفتی، کله غازی، و یا کبالت شود و این انتخاب کاملا وابسته به سلیقه شما است.
 
یاسی (یا اسطوخودوسی):
روحیه بخش ترین اتاق خواب ها به کمک این سه رنگ +عکسبسیاری افراد معتقدند که این رنگ آرامبخش ترین است. یاسی، رنگی خیال انگیز است که همچون گل یاس حس لطافت و آرامش را به ما ارزانی می کند. 
روحیه بخش ترین اتاق خواب ها به کمک این سه رنگ +عکسبه طیف های ملایم این رنگ توجه کنید. حسی از لطافت بهار و آرامش را دریافت خواهید کرد.
 
سبز:
روحیه بخش ترین اتاق خواب ها به کمک این سه رنگ +عکسو در پایان باید بگوییم اتاق سبز جایی است که در آن معجزه رخ می دهد!
روحیه بخش ترین اتاق خواب ها به کمک این سه رنگ +عکسدر رنگ سبز دیوار حسی باشکوه دریافت می شود. شاید بدلیل تداعی جنگل و گل و گیاه است که احساس سرزندگی را به ما منتقل می کند.
 

اما کدام رنگ ها به شما آرامش بیشتری می دهند و برای اتاق خواب خود آن را می پسندید؟

 

 

منبع: برترینها