پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

ناگفته های عجیب و غریب عمل های زیبایی

ناگفته های عجیب و غریب عمل های زیبایی

ناگفته های عجیب و غریب عمل های زیبایی,تقریبا یک سالی می شد که رنه زلوگر در هیچ مراسمی شرکت نکرده بود. خیلی ها این سوال برایشان پیش آمده بود که او کجاست و در حال انجام چه کاری است؟ پاپاراتزی ها به دنبال ردی از او می گشتند.

 

آنهایی که هوش بالاتری داشتند، حدس و گمانه هایشان را مبنی بر انجام عمل جراحی داشتند و در مقاله های بلند بالا اعلام می کردند که اودر حال عمل جراحی است و دقیقا به همین خاطر است که در هیچ مراسمی شرکت نمی کند!

 

بعد از مدت ها رنه زلوگر در یکی از جشنواره های کوچک با یک شکل دیگر ظاهر شد!

 

در وهله اول کسی نمی دانست که او همان بازیگر بانمک فیلم «خاطرات بریجت جونز» است؛ بازیگری که تمام زیبایی اش را از دست داده بود و دیگر همان بازیگر سابق نبود!

 

همان موقع بود که عکس یکِ تمام سایت و رسانه های سینمایی رنه زلوگر شد و هر کسی نقطه نظر خاصی را برای خودش داشت.
ناگفته های عجیب و غریب عمل های زیباییدر سلامت کامل به سر می برم

بعد از تمام این واکنش ها رنه زلوگر سکوتش را شکست و در یک گفتگو اعلام کرد «خوشحالم از اینکه مردم متوجه تغییر من شده اند!

 

چرا که حالا زندگی متفاوت را پیش رو دارم و از تغییر چهره و سبک زندگی ام خوشحالم. دوستانم به من می گویند که چهره ام آرام تر شده است.

 

حالا در سلامت کامل به سر می برم؛ مدت زمان زیادی بود که برای انجام این کار شک و تردیدهای زیادی داشتم اما حالا با خیال راحت می توانم بگویم که به سلامت خودم اهمیت زیادی می دهم و برنامه ریزی دقیقی برای این کار انجام داده ام.»

 

براساس آمارگیری که سایت «آس» انجام داده است، 66 درصد از بینندگان سایت، رنه زلوگر را نشناخته اند، 22 درصد گفته اند که دل شان برای قیافه قدیمی او تنگ شده است.

 

6 درصد گفته اند که او را با تمام این تغییرات شناخته اند و 12 درصد باقی مانده اعلام کرده اند که چه فرقی می کند که او چه قیافه ای دارد، مهم این است که بازیگر خوبی است.

 

ستاره ای بدون جراحی
مریل استریپ، ستاره ای است که تا به همین امروز هیچگونه عمل جراحی را روی صورتش انجام نداده است. او که یکی از مخالفان جراحی پلاستیک است، می گوید:

 

«چنین عمل هایی به طور کلی زیبایی چهره را از بین برده و صورت را بی احساس می کند. این عمل ها باعث می شوند که قیافه انسان شبیه دلقک ها شود.

 

من هیچ گاه به چنین عمل هایی روی نخواهم آورد چوندوست دارم طرفدارانم بتوانند احساساتم را نسبت به خودشان در چهره ام ببینند. هیچ کس برای همیشه جوان نمی ماند.
ناگفته های عجیب و غریب عمل های زیباییپیر شدن یک فرآیند طبیعی است که برخلاف بسیاری از دیگر بازیگرهای زن که نگران چین و چروک صورتشان هستند، ترجیح می دهم که با آغوشی باز و چهره ای بشاش آن را بپذیرم.

 

اینطور به نظر می رسد که تعدادی از ستاره های زن و مرد به جراحی های زیبایی معتاد شده اند.

 

ستاره هایی که عمل ها و تزریق های مختلفی از این دست را تجربه می کنند، باید بگویم که ممکن است که شماها بتوانید برای یک مدت کوتاه پیری را به تاخیر بیندازید ولی چه چیزی نصیب تان می شود مگر چهره ای نازیبا و عجیب و غریب.»

 

به دنبال زیبایی بیشتر هستم
تینا آخوندتبار یکی از بازیگرانی است که با انجام دادن عمل زیبایی به شدت موافق است. او عقیده دارد که نباید با انجام این عمل ها مخالفتی کرد، چرا که هر انسانی میل به زیبا شدن دارد.

 

«فکر می کنم میل به زیبا شدن موضوعی است که در همه انسان ها وجود دارد، به همین دلیل هیچ اشکالی ندارد که انسان برای زیباتر شدن از عمل های زیبایی استفاده کند.

 

به شخصه با زیباتر شدن مشکلی ندارم و به همین دلیل هم بینی ام را عمل کرده ام.
ناگفته های عجیب و غریب عمل های زیباییالبته من با مدل های فانتزی و عجیب و غریب مخالفم اما عمل هایی که به زیباتر شدن کمک می کند، به نظرم ایرادی ندارد. چهره زیبا قابل پذیرش تر است.

 

در جمع های مختلف هم اگر توجه کنید چهره زیبا مقبول تر است. با این تفاسیر چه اشکالی دارد که انسان برای رسیدن به زیبایی بیشتر، جراحی کند؟»

او ضمن اینکه با هرگونه عمل زیبایی موافق است، عقیده عجیبی در مورد بوتاکس دارد؛ به نظر او بوتاکس گاهی میتواند جنبه درمانی همخداشته باشد

 

اما چه بهتر که برای زیبایی بیشتر انجام شود و با بوتاکس می توان جلوی پیر شدن را گرفت و این روند را کندتر کرد.»

 

از ظاهرم راضی ام
گلاره عباسی یکی از بازیگرانی است که به شدت با عمل های زیبایی مخالف اس. او عم لنکردن بینی اش را مخالف سرسخت با این قضیه می داند: «متاسفانه جراحی پلاستیک و مخصوصا بینی این روزها مد شده است.

 

با تمام احترامی که برای دوستان هنرمندم قائلم، فکر می کنم دست بازیگر بعد از این عمل های زیبایی بسته می شود چون بازیگر باید نقش های مختلفی را در طبقه های مختلف را بازی کند و این عم لها عواطف صورت را می گیرد.
ناگفته های عجیب و غریب عمل های زیباییمشکل دیگر این عمل های جراحی این است که همه صورت ها شبیه به هم می شود. الان در سینمای دنیا و سینمای ایران این صحبت وجود دارد که بازیگر الزاما نباید زیبا باشد.

 

البته همه ما زیبایی را دوست داریم و شاید یک نفر باشد که بینی اش را دوست نداشته باشد و با عمل کردن آن حالش خوب شود!

 

در عرصه سینما و تلویزیون این موج در حال شکل گرفتن است که می گویند بازیگر حتما نباید چشم سبز باشد یا بینی اش را عمل کرده باشد و باید بیشتر به استعداد و توانایی آدم ها توجه کرد.»

 

گلاره عباسی هیچ تصمیمی برای عمل کردن بینی اش ندارد و به زیبایی های طبیعی اعتقاد ویژه ای دارد. از سوی دیگر فرم بینی اش را دوست دارد و فکر می کند که با عمل کردن بینی اش کارتاکتر همیشگی اش را از دست خواهد داد.

 

حال خوب زندگی
بهنوش بختیاری بازیگر دیگری است که مخالف صددرصد عمل های جراحی است. او که خودش یک بار زیر تیغ عمل جراحی رفته است و بینی اش را عمل کرده است، می گوید:

 

«اگر با همین تجربه الانم به همان موقع بازگردم، دیگر عمل نمی کحنم. آن موقع بچه بودم و عقل نداشتم. الان خیلی از پیشنهادهای سینمایی را به خاطر اینکه بینی عمل کرده ای دارم، از دست می دهم.

 

اما یک چیز را باید در نظر داشت. من آن موقع با عمل کردن بینی ام حال خوبی داشتم. هر چند که امروز پشیمانم اما حال روحی خیلی خوبی آن موقع پیدا کردم و عقیده دارم

 

اگر کسی واقعا بینی بدی دارد و از شکل آن ناراضی است بهتر است عمل کند چرا که ما تنها یک بار زندگی می کنیم و بهتر است حال مان در زندگی خوب باشد.»
ناگفته های عجیب و غریب عمل های زیباییآرزوی نه چندان دوردست

10 یا 15 سال پیش انجام عمل جراحی بینی شبیه یک آرزو بود. دختران دبیرستانی زیادی را در راه برگشت خانه می دیدیم که با چسب های عمل جراحی به کوچه و خیابان ها می آمدند.

 

در همان دوران بود که آمار و ارقام عمل های زیبایی سر به فلک رسید و تعداد زیادی را هر روزه می دیدیم که دست به عمل های زیبایی زده اند. یکی از همین دسته، بازیگران ایرانی هستند.

 

با یک نگاه ساده به بازیگران ایرانی می توانیم ببینیم که تقریبا نیمی از بازیگران ایرانی دست به عمل جراحی زده اند.
ناگفته های عجیب و غریب عمل های زیباییتعدادی از آنها مانند بهنوش بختیاری و سحر قریشی از انجام عمل های زیبایی شان پشیمان هستند،

 

تعدادی دیگر انجام انجام هرگونه عمل جراحی را تکذیب می کنند و در نهایت تعدادی هم با افتخار انجام عمل های زیبایی شان را قبول می کنند و انجام دادن آن را یک کار واجب می دانند؛

 

اینکه باید برای راضی نگه داشتن مخاطبان و تولیدکنندگان سینمایی خودشان را جوان نگاه دارند. آنها ستاره اند و زندگی عادی شان را از دست داده اند. 

 

نیکی کریمی چند سال پیش با عنوان کردن همین مسئله آتش بزرگی را بر پا کرد. سر و صدای زیادی که تا همین چند وقت پیش پس لرزه هایش به گوش می رسید؛

 

بعد از دیدن فیلم «گذشته و دیدن سیمای ساده «برنیس بژو» با خودم فکر کردم واقعا چه بر سر این جامعه آمده؟

 

بازیگری که فیلمش برنده اسکار است و اینقدر شانس کار در اروپا و هالیوود را دارد و تازه شاید رقابت گسترده تری پیش رو دارد، با این سینمای ساده در فیلم ها حاضر می شود

 

اما بازیگران ما برای زیبا دیده شدن در تنها گستره پیش رو یعنی سینمای ایران دست به هر کاری می نند که تازه نتیجه اش قیافه ای مصنوعی و غیرعادی و غیرقابل باور است..

 

اما آیا واقعا هنرپیشه های ایرانی بیشتر از باقی هنرپیشه های دنیا جراحی زیبایی می کنند؟

 

اگرچه آمار و ارقام مشخص و قابل استنادی وجود ندارد اما بعضی از صاحبنظران این حوزه معتقدند بازیگران هالیوودی مشهور هم کمتر از هنرپیشه های وطنی دست به دامان جراحی های زیبایی نمی شوند

 

و چه بسا حتی بیشتر از همتایان ایرانی خودشان در فکر زیباتر شدن باشند اما چیزی که باعث تفاوت آنها می شود، فرم و اجرای جراحی هاست.

 

در واقع خارجی ها خیلی ظریف و زیرپوستی جراحی می کنند؛ طوری که شما اگر عکس های قبل از عمل شان را ندیده باشید،

 

محال است بفهمید این آدم در چهره اش دستی برده ولی ایرانی ها آنقدر سر و شکل مصنوعی و غلو شده ای برای خودشان درست می کنند که تشخیص اینکه این خانم بازیگر همان بازیگر آشنای قبل از جراحی پلاستیک است گاهی دشوار می شود.

 

 

منبع:مجله دیده بان