پارس ناز پورتال

قاصدک 24

هدیه ازدواج جنجالی کیم کارداشیان به نامزدش

مجموعه : اخبار سینما
هدیه ازدواج جنجالی کیم کارداشیان به نامزدش

هدیه ازدواج جنجالی کیم کارداشیان به نامزدش  , همه افرادی که تصمیم دارند پیوند زناشویی خود را جشن بگیرند سعی می نمایند بهترین هدیه را برای نامزد خود گلچین نمایند.

 

 

اما خانم کیک کارداشیان راز اولین هدیه ازدواج خود را بر ملا نمود و طعنه ها و کنایه های زیادی را به سوی خود کشاند.وی در سخنانی می گوید بسیاری از افراد مرا خشک ناخن می نامند اما در حقیقت هدیه من ان چیزی بود که کنیه دوستش داشت.

 

به گزارش پارس ناز هنگامی که کیم کارداشیان پیوند زناشویی خود را با کنیه وست در فلورانس ایتالیا جشن گرفت تصمیم گرفت البوم پر از تصاویر خودش را به نامزدش هدیه نماید.

 

کیم در خصوص انتخاب هدیه خود می گوید کنیه مدام مرا تماشا می کرد.عاشق نگاه کردن من شده بود.به همین دلیل البوم پر از تصاویرم را به او هدیه دادم.خیلی خوشحال شده بود.وی می افزاید حتی برای جشن تولدش نیز البوم دیگری به او هدیه داده ام.

هدیه ازدواج جنجالی کیم کارداشیان به نامزدش

به گزارش پارس ناز کیم در خصوص اینکه در مقابل کنیه چه به او هدیه داده است سکوت انتخاب نمود.وی در مصاحبه ای قبلا گفته بود کنیه مرا به غنیمت گرفت.او فرد حساس و متفکری است.تا کنون مانند او را ندیده ام.

 

بسیاری از طرفداران کنیه وست از زمانی که هدیه ازدواج او را شنیده اند او را فردی خشک ناخن و خسیس می دانند.اما خانم هنرمند از هدیه خود دفاع نموده و انرا بهترین هدیه ای می داند که شوهرش دوست داشته است.