جستجو در پارس ناز

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی,در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و … ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

 

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و … در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را شروع می‌کنیم با عکس یادگاری بازیگران تئاتر پر ستاره «ترانه های قدیمی» به کارگردانی محمد رحمانیان (نشسته) و با حضور اشکان خطیبی، علی سرابی، حبیب رضایی، بهنوش طباطبایی، مهتاب نصیرپور، هومن برق نورد و شایسته ایرانی.

 

ظاهر نحیف اشکان خطیبی و گریم متفاوت هومن برق نورد از نکات جذاب این تئاتر به شمار می‌رود.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

سلفی سحر قریشی با متنی آموزنده و پر امید. تعداد لایک های عکس را هم که خودتان مشاهده می‌کنید. تقریبا برابر با هواداران بازی های آسیایی پرسپولیس در استادیوم آزادی!

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

زهیر یاری در کنار پدر و مادر محترم در سال یک هزار و سیصد و نود و سه هجری شمسی. زهیر یاری برادرزاده حسین یاری است.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

سلفی مریم معصومی و همکاران در پشت صحنه سریال جدید در حال شب کاری!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیبرادران تشکر.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیسیاوش خیرابی و حسین سلیمانی در این عکس در دوران اوج (!) خود قرار داشتند.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیلیلا اوتادی سوار بر پاراسل. والا لیلا خانم این عکسی که شما گذاشته اید بیشتر شبیه به تاب بازی در پارک نیاوران است تا پاراسل! عکسی واضح تر نبود؟!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعینازنین کریمی با این عکس آتلیه ای اعلام کرد که تصمیم به سکوت گرفته است. سکوتی در راستای به تکاپو انداختن یک جهان برای شنیدن ایشان! ضمن عرض خسته نباشید پیشاپیش برای نازنین آرزوی موفقیت می‌کنیم!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیعکس یادگاری پوریا پورسرخ با همبازی دوست داشتنی اش.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیسلفی سیما خضرآبادی با پدر محترم در یک رستوران منتظر آوردن غذا. سلفی و عکس یادگاری روش مناسبی برای سرگرم کردن خود در دقایق و حتی ساعاتِ انتظار برای غذا است. حداقل درد گرسنگی برای ثانیه هایی فراموش می‌شود!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیمهدی مهدوی و گلبو خانم در حال آب بازی!

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

این هم چالش های جذابی که ماهان بهرام خان برای هواداران اش ایجاد می‌کند. در کنار یک سلفی خندان جذاب تر!

ماهان جان چند دقیقه صبر کن، آخر های دانلود آهنگت است، الآن می‌نویسم!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعینوادگان امام (ره) در حال گرم کردن خود برای فوتبال
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیسلفی پرسپولیسی ها در فرودگاه پیش از عزیمت به ازبکستان. با آرزوی موفقیت برای سرخ پوشان ایران.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیبعد از مدت ها والیبالیست های تیم ملی در یک جا جمع شدند و این سلفی را گرفتند. جای سعید معروف که این روز ها در روسیه مشغول والیبال است، در عکس خالی است.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیمهدی ماهانی عکسی بامزه از برادرزاده چند ماهه اش به اشتراک گذاشت. علی جون زود بزرگ شو با عمو برین اروپا گردی با هم سلفی بگیرین!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیمهران ضیغمیِ فسقلی در آغوش مادربزرگ مهربان. خدا همه رفتگان را بیامرزد.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیدیار دلاوری و جانان حجازی، دو دوست صمیمی و دو خانم زیبا و دوست داشتنی در آغوش پدران عزیز.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعینعیمه نظام دوست و خواهران در کنار  مادر جان در شب تولد ایشان. خدا همه مادر های مهربان را سالم و شاد نگه دارد.

یک رنگ مشترک در هر 5 خواهر تکرار شده است که احتمالاً بدلیل سلیقه مشابه این خواهران است!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیگالری مشترک بزرگمهر حسینپور و رضا یزدانی هم به پایان رسید و در روز های پایانی میزبان هنرمندان زیادی بود که به شوق تماشای نقاشی های زیبای بزرگمهر و سولو های شنیدنی رضا با گیتارش به آرت سنتر می رفتند. پولاد کیمیایی، بهرام رادان و اندیشه فولادوند از میهمانان روز آخر گالری بودند.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیاین هم سلفی با احمد شاملو.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

هماهنگ و هم ژست با صادق خان هدایت

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

پرسپولیس و فولاد و تراکتور و نفت، هیچ فرقی نمی‌کند، آرزوی ما موفقیت ایران در بازی های آسیایی است. برای فولادی ها هم که در ازبکستان هستند آرزوی موفقیت داریم.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

شهرزاد کمالزاده و دوستان در مسیر ترکیه و معرفی یک راهکار مقابله با عزیزانِ چشم چران!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیدور همی ستاره ها در رستوران «طهران پاریس» در سعادت آباد تهران مهم ترین اتفاق دنیای چهره ها در روز های گذشته بود که عکس های زیادی در صفحات اینستاگرام چهره ها را به خود اختصاص داد. حضور ستاره های محبوبی که در ادامه عکس هایشان را خواهید دید،

 

در جذابیت این عکس ها و کپی شدن چندباره در صفحه های مختلف بی تاثیر نبود. خلاصه اینستاگرام برای ساعاتی رسماً تعطیل شد و به دورهمی‌گرام دوستان تبدیل گشت!

 

در این عکس هم امیرحسین رستمی، روناک یونسی و عشق اش، بهاره کیان افشار، نیکی مظفری و اندیشه فولادوند خود را در سلفی علی اوجی جا داده اند.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

نیوشا ضیغمی و علی معلم هم در دورهمی حضور داشتند.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

خانم های بازیگر. شیلا خداداد و الیکا عبدالرزاقی را به افراد بالا اضافه کنید!

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

سلفی نیکی مظفری با خانواده شیلا خداداد. سامیار هم که کماکان درگیر با پستانک است!

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

کوروش تهامی با لباسی تمام رسمی و اداری در کنار امین زندگانی و همسر جان، کمند امیر سلیمانی و همسر و دختر رضا یزدانی.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

ابراز احساسات نیوشا ضیغمی از در بغل (نه بقل) گرفتن پسر بانمک شیلا خداداد. سامیار هم که بیخیال اتفاقات دور و بر در حال بازی کردن با آیفون طلایی مادرش است.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

یک سلفی دیگر با تلاش های ستودنی روناک یونسی برای جای گرفتن در سلفی! و تشکر ویژه از علی اوجی که باعث شد این عکس ها در اختیار ما قرار بگیرد!

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

سلفی خانم ها بهاره کیان افشار، اندیشه فولادوند و نیکی مظفری.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

مجید خان مظفری، گلاب آدینه و دخترش نورا هاشمی، رضا گلزار، حسان نواب صفوی و شهاب عباسی (!) که منتظر هستند سعید راد به نمایندگی از بقیه شمع های جشن را فوت کند.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

سعید خان راد هم از لج ما شمع ها را فوت نکرده کیک را برید تا دیگر از این پیش بینی ها نکرده باشیم! رضا یزدانی هم که در این عکس حضور خود را در جمع لو داد.


جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

عکس یادگاری دوستان در پشت صحنه سریال بیقرار 2 ساخته فلورا سام. لاله اسکندری، محمد صادقی، سارا خوئینی ها و امیرحسین صدیق در کنار محمدرضا خان شریفی نیا.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

سلفی مازیار فلاحی و یکی از هواداران در پشت صحنه کنسرت!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیسامان مقدم و علی قربانزاده با ژست دست به سینه همیشگی اش، در یک جای سرسبز. خب الآن زمستان است، شما تابستان بیایید همین جا، ببینید که چقدر سرسبز است!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیاین سریال معمای شاه هم تبدیل شده به یکی از معماهای تلویزیون! چند سال است که دوستان درگیر ساخت این سریال هستند ولی فعلا به جایی نرسیده که نشان گر این است اثری ارزشمند از رضا ورزی خواهیم دید. در اینجا هم حدیث فولادوند با دوستان در پشت صحنه همین سریال سلفی گرفته اند.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیرضا کریمی، بازیگر فیلم های طنز با شال گردنی از جنس مار پیتون!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیچهره های عزیز در حال رسیدن به شیوه های نوین تبلیغات در صفحه شان هستند. تا حدودی هم موفق بوده اند!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیتشکر مهدی پاکدل از همسرش، بهنوش طباطبایی، بابت چهار سال همراهی و زندگی مشترک، در چهارمین سالگرد ازدواج این زوج هنرمند و عزیز. امیدواریم همواره در کنار هم شاد و سلامت و خوشبخت باشید و باز هم دست در دست هم در هر مکانی چشم ها را به خود خیره کنید.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیخوشا به سعادتت احسان جان.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعینمایی کلوز آپ از خوشبختیِ هانیه توسلی!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیبابک جهانبخش با این عکس آتلیه ای از همه هواداران اش بابت لطف و حمایتشان تشکر کرد و مژده داد که در فروردین سورپرایزشان خواهد کرد.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعینرگس محمدی و همکاران، 6 صبح در ساحل دریای خرز.

مگر پادگان است؟! خوب سر ظهر یا عصر فیلمبرداری کنید!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیو ادامه سریال عکس های نصفه و نیمه این بار با سارا خوئینی ها.

صبح شما هم بخیر!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیروز گذشته سالگرد ازدواج یک زوج هنری دیگر هم بود و امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی اولین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفتند. برای این زوج هنرمند هم آرزوی خوشبختی و سلامتی داریم.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیگویا قنادی محل از هنرمندان دل خوشی نداشت و یک کیک تاریخ مصرف گذشته قالب امین کرده بود که این شد عاقبتش!

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی
رضا قوچان نژاد یک عکس در کنار یک کودک به اشتراک گذاشت و نوشت “عاشقتم”. نه اشاره ای کرد که کودک کیست و نه مشخص کرد که عاشق چه کسی است!

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیسیما تیرانداز در کنار معلمین و همکلاسی های پسرش رایان. مدارس چه زود به استقبال نوروز و هفت سین رفته اند!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیعکس جالب علیرضا قربانی در اعتراض به لغو شدن پی در پی کنسرت هایش!جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیاستاد رضا رویگری، بدون شرح!

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیهیکل به این خوبی، حیف نیست که قوز می‌کنی؟!

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیو سرانجام آلبوم جدید رضا صادقی منتشر شد و حمایت دوستان و همکاران را با خود همراه کرد. در اینجا هم احسان خواجه امیری نشان داد که دانلود نکرده است و سی دی اریجینال تهیه کرده است. دوستان شما نیز خواهشاً دانلود و کپی نکنید.

 

یک سی دی اوریجینال هم قیمت یک لیوان ذرت مکزیکی و یا یک سیب زمینی سرخ کرده است! حتی کمتر!

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیسلفی مریم خدارحمی و محسن افشانی در اکران فیلم یکی از دوستان.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیآزاده نامداری هواداران را به مراسم «شب خسرو شکیبایی» دعوت کرد. دلمان خیلی برای صدای گرم و زیبای عمو خسرو گرم شده است.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیهیچ واژه ای برای توصیف حالات کاوه سماک باشی پیدا نکردم.

از سال 85 تا الان که 93 است، میشود 8 سال. یعنی کاوه خان سالی 14 فیلم را فقط نقش اول بازی کرده اند!

 

با نقش های غیر اولشان کاری نداریم! یعنی ماهی بیشتر از 1 فیلم نقش اول. فقط یک سوال کاوه جان، این آمار مطمئنی مربوط به سینمای ایران است؟؟ شاید در سینمای سایر ملل است که ما چیزی ندیده ایم؟!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیسلفی بی توضیح برادران مجیدی. همینجوری در ماشین عشقشان کشیده سلفی بیاندازند.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیمصطفی پاشایی با این پست مردم را دعوت کرد که به مرحوم مرتضی پاشایی در نظر سنجی یک سایت برای تعیین چهره سال رای بدهند. این که با برنده شدن در این نظرسنجی چه چیزی عاید خودِ مرتضی می‌شود، سوالی است که باید از مصطفی خان پرسید.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیسلفی بدون شرح فریبا طالبی
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی«خشکسالی و دروغ» تئاتری که این روز ها در کانادا میزبان ایرانیان است. این عکس هم لحظه‌ای از اجرای احمد مهرانفر و باران کوثری در یکی از بخش های تئاتر را نشان می‌دهد.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیلیندا خانم کیانی این روز ها در ارمنستان در حال تفریح و گشت و گذار است.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیبه قول فامیل دور: من دیگه حرفی ندارم!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیامیرحسین آرمان.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیگلاره عباسی، بانوی ساده ،بی حاشیه و هنرمند سینما و تلویزیون.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیمحسن افشانی تصمیم گرفته تجربه های ارزشمند خود را در دنیای بازیگری با جوانان علاقه‌مند به این حرفه در میان بگذارد. بله! جناب افشانی کلاس بازیگری تاسیس کرده اند و درصدد جذب هنرجو هستند. تا ظرفیت ها پُر نشده دست به کار شوید! خود من هم ثبت نام کرده ام!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیعکس یادگاری مریم امیرجلالی با استاد پرویز پرستویی در خانه سینما.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیسورپرایز شدن علی صالحی در شب تولدش توسط یکی از دوستان. تبریک علی جان.جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیحسام نواب صفوی در کنار اعضای گروه 7 و فرزاد فرزین در یک رستوران.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیماجرا های عماد و ساتیار هم که به قوت خود باقی است!جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیسحر دولتشاهی و تک بیتی زیبا از حافظ. غزل را تکمیل میکنم:

“جز دل من کز ازل تا به ابد عاشق رفت / جاودان کس نشنیدیم که در کار بماند

گشت بیمار که چون چشم تو گردد نرگس / شیوه تو نشدش حاصل و بیمار بماند

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر / یادگاری که در این گنبد دوار بماند”
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیبه خوبی شما نمی‌رسیم!

به لوکیشن امید دقت کنید
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیعکس زیبای برزو ارجمند و جانیار که در آغوش پدر خوابش برده است. واقعاً حس زیبایی است برزو جان.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیجواد رضویان وارد اینستاگرام شد، این عکس را آپلود کرد و سریعاً فرار کرد تا شاهد فحش ها و هجمه تمامی عزیزانی که دهانشان آب افتاده بود نباشد! خدا ازت نگذره جواد! نابود شدیم!
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیبعد می‌گویند ورزش برای سلامتی مفید است!

با سپاس از احسان روزبهانی عزیز.
جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعیچه پایانی می‌توانست خوش تر از این عکس علی صادقی در قامت هیتلرِ مرحوم باشد؟!

ممنون از همراهی تان.

جدیدترین عکس های ناب چهره ها در شبکه‌های اجتماعی