پارس ناز پورتال

بیوگرافی فرزندان مهران مدیری + عکس های دختر و پسر مهران مدیری

بیوگرافی فرزندان مهران مدیری + عکس های دختر و پسر مهران مدیری

بیوگرافی فرزندان مهران مدیری 

در این پست، بیوگرافی فرزندان مهران مدیری را به اشتراک گذاشته ایم. مهران مدیری از چهره های بسیار شناخته شده در ایران می باشد. او در زمینه های بازیگری، کارگردانی، تهیه کنندگی، خوانندگی و مجری گری فعالیت می کند. او بسیار معروف و محبوب در میان ایرانیان است. مدیری اصالتا تهرانی می باشد. این مرد هنرمند در همه ی حرفه های خود بسیار درخشیده و آثار گرانبهایی از خود برجای گذاشته است.

 

مدیری از سال هزار و سیصد و شصت و هشت تاکنون به فعالیت هنری پرداخته است. او دو فرزند به نام های شهرزاد و فرهاد دارد که هر دو بسیار موفق می باشند. مهران مدیری یک چهره جذاب و بسیار کامل در دنیای هنر می باشد که طرفداران بسیار زیادی در سراسر ایران دارد.

 

معمولاً کمتر کسی پیدا می شود که عاشق و طرفدار مدیری نباشد. زندگی شخصی و خصوصی مدیری کمتر در معرض دید قرار گرفته است. زیر مدیری از به اشتراک گذاشتن زندگی شخصی اش دوری می کند. همچنین از بازیگران کم حاشیه می باشد. اما در حالت کلی چهره ای به این محبوبیت و معروفیت همیشه حاشیه ها و مواردی به همراه دارد.

 

بیوگرافی مدیری مهران مدیری

مهران مدیری متولد هجده فروردین هزار و سیصد و چهل و شش می باشد. او متولد و زاده تهران است. مدیری در زمینه های کارگردانی، مجری گری، خوانندگی، تهیه کنندگی و بازیگری فعالیت می کند. سال های فعالیت او از سال هزار سیصد و شصت و هشت آغاز شد و هم اکنون نیز ادامه دارد. مدیری دارای آثار و کار های بسیار ارزشمندی می باشد.

بیوگرافی مدیری مهران مدیری

به طور کلی می توان گفت که تمام آثار او ماندگار و خاطره ساز برای ایرانیان هستند. مجله نیوزویک در مقاله ای مدیری را بیستمین مرد قدرتمند سال دو هزار و نه میلادی در ایران نامیدند. همچنین او دارای چندین جایزه از جشنواره حافظ می باشد که بیشترین تعداد جوایز را در میان سایر بازیگران دارد.

 

مهران مدیری درس و دانشگاه را در زمان جنگ ناتمام گذاشت و به جبهه رفت. او بعد از پایان جنگ فعالیت تئاتر خود را شروع کرد. سپس در زمینه کارگردانی بسیار درخشید و هم اکنون نیز یکی از قدرت مند ترین چهره های سیاسی ایران می باشد. جالب است بدانید که مهران مدیری سید است و این موضوع در کم ترین جایی مطرح شده است. او دارای دکترای افتخاری از دانشگاه لیبرتی آمریکا می باشد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی مهران مدیری و همسرش + عکس های مهران مدیری + مصاحبه و اینستاگرام

 

اصالت مهران مدیری

مهران مدیری در شهر تهران به دنیا آمده است. او فرزند آخر خانواده ای هنر پرور می باشد. خانواده مدیری اصالتاً لر اراک هستند. او دارای دو برادر بزرگ تر از خودش می باشد. خانواده مدیری یک، خانواده هنردوست و هنرپرور می باشند.

 

پدر مهران مدیری کارمند وزارت نیرو است و مادرش خانه دار می باشد. اما برادر بزرگ او یک پیانیست بسیار حرفه ای و با مهارت است. برادر دیگری مدیری در سوئد زندگی می کند و یک نقاش حرفه ای می باشد. که دارای اثر هایی بسیار جذاب و معروف است.

 

آغاز فعالیت مهران مدیری با تئاتر و رادیو

مهران مدیری در سال هزار و سیصد و شصت و دو در شانزده سالن تئاتر به ایفای نقش پرداخت. مدیری تحت نظر کارگردان های بسیار قابل و معروفی چون قطب الدین صادقی و میکائیل شهر ستان حرفه تئاتر خود را آغاز کرد. چند سال بعد آن نیز در سال هزار و سیصد و شصت و هشت در رادیو آغاز به کار کرد.

 

مدیری دارای صدای بسیار جذابی می باشد. او به مدت شش سال هم زمان تئاتر بازی می کرد و گوینده برنامه رادیویی داستان شب بود. داستان شب برنامه رادیویی مدیری بسیار جذاب و پر مخاطب بود. این برنامه با صدا و لحن بیان جذاب مهران مدیری پخش می شد و طرفداران بسیاری در سراسر ایران بود.

 

آغاز فعالیت تصویری مدیری و شهرت او

مدیری در سن بیست و شش سالگی به عنوان بازیگر وارد تلویزیون شد. او در سال هزار و سیصد و هفتاد و دو در مجموعه نوروز هفتاد و دو به کارگردانی آقای داریوش کاردان برای اولین بار دیده شد. مدیری در این فیلم کنار علی عمرانی و فریبا متخصص به ایفای نقش پرداخت.

 

بعد ها با سریال پرواز پنجاه و هفت در جایگاه کارگردان و بازیگر بسیار معروف و مشهور شد و نام او بر سر زبان ها افتاد. یک سال بعد از پرواز ۵۷ مدیری مجموعه ساعت خوش را ساخت و در این زمان به اوج شهرت خود رسید. بعد از انجام این کار نیز سال ها در اوج شهرت باقی ماند. هنوز نیز یکی از چهره های بسیار مطرح و دوست داشتنی سینما و تلویزیون ایران می باشد.

 

کوچ مهران مدیری از تلویزیون و ورود او به شبکه نمایش خانگی

 

در سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت سریال مرد دو هزار چهره از مهران مدیری در تلویزیون پخش شد. بعد از آن فیلم مهران مدیری تصمیم گرفت که سریال جدیدی به نام قهوه تلخ را برای تلویزیون بسازد. اما بعد ها مسئولان صدا و سیما به دلایل نامعلومی اجازه ندادند که این فیلم در تلویزیون پخش شود. این فیلم مدیری به مشکلات بسیاری در مورد پخش و تایید محتوا دچار شد.

مهران مدیری و فرزندانش

سرانجام در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه این مجموعه در شبکه نمایش خانگی پخش شد. این سریال پر فروش ترین سریال شبکه نمایش خانگی شد و به موفق ترین سریال در این شبکه تبدیل شد. این سریال اولین کار مدیری با شبکه نمایش خانگی بود که بسیار درخشید. افراد زیادی از این فیلم استقبال کردند. بعد از آن مدیری کار های بسیار ارزشمند و فراوانی برای شبکه نمایش خانگی انجام داد.

 

بیشتر بخوانید: مهران مدیری این همه ثروت و ماشین لوکس را از کجا آورده؟

 

ممنوع التصویر شدن مهران مدیری

مهران مدیری در انیمیشن تهران هزار و پانصد، نقش اول فیلم را بازی کرده بود. تیزر این فیلم در سال هزار و سیصد و نود و دو پخش شد. اما مدیری به دلایل نامعلومی از آن حذف شده بود. تهیه کننده این انیمیشن با توجه به اعتراضات و سوال های بسیاری که در مورد حذف مهران مدیری پرسیده شد پاسخ داد که مدیری را به دستور بازرگانی صدا و سیما حذف کرده است.

 

بازرگانی اجازه پخش تصویر و صدای مدیری را ممنوع اعلام کرده و حتی اجازه نداده است نام او در فیلم آورده شود. در این زمان مدیری مدتی ممنوع الکار شد. اما این مسئله موجب توقف او نشد. بلکه بعد ها پر قدرت تر و با کار های جذاب تری در صفحه تلویزیون ظاهر شد.

 

بازگشت مهران مدیری به تلویزیون

مهران مدیری شش سال از تلویزیون دور بود. اما در آخرین لحظات سال 1392 در شبکه ۳ سیما و در برنامه سه ستاره نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد شد. او برای سریال های شب های برره و مرد هزار چهره نامزد جایزه شد و در این برنامه حضور یافت. همچنین دو جایزه را دریافت کرد. مدیری در اوایل سال 1393 به تلویزیون بازگشت.

 

او برای بازگشت خود سه دلیل اعلام کرد. مدیری گفت من فرزند تلویزیون هستم و مهم ترین آثارم برای تلویزیون می باشد. هیچ وقت نمی توانم از آن خداحافظی کرده و دیگر به تلویزیون باز نگردم. سپس گفت شبکه نمایش خانگی برای من در مقایسه با تلویزیون بسیار کم مخاطب است و این موضوع من را در تمام این سال ها آزار داده است.

 

همچنین اعلام کرد که من احساس می کنم مردم نیاز دارند این روز ها مردم حال خوب و خنده در زندگی خود جای دهند. بنا به همین مورد احساس می کنم زمان آن رسیده که برگردم و به وظیفه خود عمل نمایم. سرانجام با مجموعه تلویزیون در حاشیه بار دیگر مدیری به تلویزیون بازگشت.

 

ازدواج مهران مدیری

مهران مدیری یک بازیگر بسیار کم حاشیه می باشد. او بار ها اعلام کرده است که دوست ندارد زندگی شخصی اش رسانه ای شود و در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شود. بنابراین همیشه اطلاعات کمی در مورد خانواده علی الخصوص همسر مهران مدیری وجود دارد. اسم همسر مهران مدیری مژگان رمضانی می باشد.

بیوگرافی فرزندان مهران مدیری

مهران مدیری هیچ گونه توضیح و موردی در مورد خانواده و روابط اش در فضای مجازی اعلام نمی کند تا سال های اخیر فرزندان او نیز شناخته شده نبودند. همچنین هیچ گونه عکسی از مهران مدیری و همسرش در رسانه ها وجود ندارد. برخی از افراد معتقدند که سال ها قبل مهران مدیری از همسرش جدا شده است.

 

همسر مدیری فارغ التحصیل رشته هنر و ادبیات می باشد. اخباری که در مورد او وجود دارد می گویند که او خانه دار است و نوشته هایی برای خودش می نویسد. اما تا کنون هیچ کتاب یا نوشته ای از او چاپ نشده است. گفته می شود که هیچ گونه علاقه ای به انتشار نوشته هایش ندارد. همچنین همسر مدیری نام فرهاد را برای پسرش انتخاب کرد.

 

بعد از به دنیا آمدن فرهاد، مدیری در نقش های بسیاری اسم فرهاد را برای خود برگزیده است. مدیری و همسرش در سال 1369 با یکدیگر ازدواج کردند. در این زمان مدیری بیست و سه ساله بود. یک سال بعد از آن مدیری و همسرش بچه دار شدند. فرزند آن اول آن ها پسر بود و نامش را فرهاد گذاشتند. زمانی که فرهاد پنج ساله بود بچه دوم مدیری نیز به دنیا آمد. فرزند دوم یک دختر بود و آن ها نام او را شهر زاد گذاشتند.

 

ماجرای طلاق مهران مدیری

سال های زیادی است که شایعه ی جدایی مهران مدیری از همسرش وجود دارد. مهران مدیری هیچ گونه خبر و تاییدی در مورد طلاق و جدایی از همسرش در رسانه ها و فضای مجازی منتشر نکرده است. هیچ کس واقعاً نمی داند که مهران مدیری با همسرش زندگی می کند یا از او جدا شده است. تنها حواشی و شایعه هایی در این مورد وجود دارد.

 

همچنین در برنامه دورهمی مهران مدیری از امید حاجیلی در مورد ازدواجش پرسیده بود. از او خواسته بود دلیل ازدواج نکردنش را توضیح دهد. امید حاجیلی در این برنامه گفته بود که هر وقت آقای مدیری ازدواج کند من نیز ازدواج خواهم کرد. همین امر منجر به دامن زدن شایعه جدایی مدیری از همسرش شد. بعد ها مدیری این قسمت را از برنامه حذف کرده و هیچ وقت آن را منتشر نکرد.

 

بیشتر بخوانید: ماجرای قطع شدن انگشت مهران مدیری (عکس)

 

بیوگرافی فرهاد مدیری

فرهاد مدیری فرزند ارشد مهران مدیری می باشد. فرهاد در هجده، اردیبهشت ماه سال هزار و سیصد و هفتاد متولد شد. فرهاد زاده تهران می باشد. او در هنر ستان موسیقی تحصیل کرده است. فرهاد ادامه تحصیلات موسیقی خود را در خارج از کشور گذرانده است. فرهاد در مورد رابطه خود و پدرش گفته است که همیشه در پشت صحنه برنامه های پدرش حضور داشته است.

بیوگرافی فرهاد مدیری

ولی اغلب دوست نداشته که به جلوی دوربین برود. اما او یک بار برای برنامه جنگ هفتاد و هفت در مقابل دوربین قرار گرفت. او در این برنامه نقش کودکی پدرش را ایفا نمود. فرهاد مدیری در ورزش هایی مانند دفاع شخصی، بیلیارد و شنا مهارت دارد و در این زمینه ها به صورت حرفه ای فعالیت می کند.

 

فرهاد مدیری بسیار قد بلند است و مدیری قد و بالای پسر خود را بسیار دوست دارد و به او عشق می ورزد. در اجرای جشنواره فجر مدیری در مقابل همه به او گفت قد و بالات رو قربون. افراد زیادی فکر می کنند که او بسکتبالیست است. اما فرهاد خود این مسئله را رد کرده و گفته بسکتبال علاقه ای ندارد. همچنین گفته است فقط سه ماه در این حرفه فعالیت نموده اما به دلیل فقدان علاقه آن را رها کرده است.

 

فرهاد مدیری بارها اعلام کرده که به بازیگری علاقه ندارد. اما هدف او فیلم سازی می باشد. همچنین او اعلام کرده که سریال سازی را دوست ندارد و همیشه سینما را ترجیح می دهد. فرهاد امروزه مشغول به ساخت فیلم های کوتاه می باشد. فعالیت فرهاد مدیری در آهنگسازی منجر به تولید آهنگ های جذابی از او منتشر شده است. آهنگ های فرهاد مدیری شامل گل لاله و خاطره هستند.

 

فعالیت های جدی فرهاد مدیری

فرهاد مدیری از سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت که هجده سال سن داشت آهنگسازی را آغاز نمود. اولین کار حرفه ای او در سریال مرد دو هزار چهره به کارگردانی پدرش بود. اوج فعالیت و معروفیت فرهاد مدیری در سریال قهوه تلخ بود که نام او در تیتراژ سریال هم درج شد.

فرهاد مدیری پسر مهران مدیری

بعد از گذشت چند سال در سال 1389 فرهاد آغاز به گذراندن دوره های آواز کلاسیک نمود.او گفته است که من از بچگی به موزیک علاقه داشتم و همیشه در خانه ما صدای موزیک وجود داشت. در مصاحبه ای گفته است که پدرم به موزیک های بسیار خوب و آثار ماندگاری گوش می داد.

 

همین امر نیز باعث شد که من به موزیک علاقه مند شوم. در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه فرهاد مدیری طی خبری اعلام کرد که از این پس با نام هنری فرواگ فعالیت می کنم. اولین آلبوم فرهاد آلبومی با نام من عشق است بود. که در تیر ماه هزار و سیصد و هشتاد و نه پخش شد. فرهاد مدیری مجرد است و تا کنون ازدواج نکرده است اما شایعاتی در مورد ازدواج او وجود دارد.

 

بیوگرافی شهرزاد مدیری

شهرزاد مدیری متولد سیزدهم بهمن ماه هزار و سیصد و هفتاد و پنج می باشد. او در تهران به دنیا آمده است. شهرزاد در زمینه دنیای مد و فشن فعالیت میکند. پیشه اصلی او در این صنعت طراحی لباس می باشد. شهرزاد دارای مدرک آکادمیک لیسانس طراحی لباس است. او فرزند دوم مهران مدیری می باشد. شهرزاد حرفه پدرش را برای خود انتخاب نکرد و تحت علاقه خود به طراحی لباس و مد روی آورد.

بیوگرافی شهرزاد مدیری

به طور کلی خانم مدیری دارای فعالیت های هنری بسیاری می باشد. از جمله هنر های او می توان به موسیقی و نقاشی اشاره نمود. شهرزاد کوچکترین عضو خانواده هنری مهران مدیری می باشد. او رابطه بسیار نزدیکی با پدرش دارد. بارها از پدرش به عنوان همبازی در کودکی هایش یاد می کند.

 

رابطه شهرزاد مدیری با پدرش

شهرزاد در مصاحبه ای اعلام کرده است که پدرش همبازی خوبی برای بازی های گل کوچیک و وسطی برای او بوده است. شهرزاد گفته است که همیشه پدرش برای آشتی با او پیش قدم می شود و با توضیحات منطقی و قربان و صدقه رفتن او را راضی می کند. در رسان هها هیچ توضیحی از ازدواج شهرزاد مدیری وجود ندارد و اطلاعات دقیقی از آن در دسترس نمی باشد.

فرهاد مدیری و شهرزاد مدیری

اما به نظر می رسد که او مجرد می باشد. شهرزاد گفته است که تمام کارهای پدر را دنبال می کند و جز مخاطبان اصلی سریال های پدر می باشد. مدیری در یک مصاحبه اعلام کرده است که هرگز دخترش را به یک بازیگر نمی دهد. شهرزاد مدیری دارای شخصیتی بسیار آرام و کم حرف است. او در صحبت کردن بسیار متین و دوست داشتنی به نظر می رسد.

 

بیشتر بخوانید: درباره شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری + عکس

 

شخصیت شهرزاد مدیری

شهرزاد بسیار شمرده شمرده و آرام صحبت می کند و اغلب از صحبت های طولانی پرهیز دارد. شهرزاد گفته است که بازیگری را دوست ندارد و رشته های نقاشی و موسیقی را بیشتر دوست دارد و در این زمینه ها فعالیت می کند. همچنین گفته است که هرگز به بازیگر شدن فکر نمی کند.

 

اما اگر پدرش بخواهد برای او کار انجام می دهد. شهرزاد مدیری تا سال هزار و سیصد و نود و شش کاملا ناشناخته بود. اما در این سال قبل از اکران ساعت پنج عصر همراه پدرش دیده شد. شهرزاد به تازگی نیز در فستیوال های هنری و تئاتر های بسیاری شرکت می کند. که موجب دیده شدن بیشتر او در رسانه ها شده است.

 

فعالیت حرفه ای شهرزاد مدیری

شهرزاد مدیری طراح لباس می باشد. تحصیلات شهرزاد در زمینه مد و فشن می باشد. علاوه بر این در آن بسیار موفق است. شهرزاد به همراه یکی از دوستانش دارای یک برند طراحی لباس هستند که لورلای نام دارد. طبق افسانه ها لولاری روح یک زن می باشد. که درون آب قرار دارد و شبیه پری دریایی می باشد.

شهرزاد مدیری و مهران مدیری

گفته میشود که این زن با صدای زیبایی که دارد ملوان ها را به سمت خود می کشاند و آن ها را می کشد. در این برند صفر تا صد طراحی و دوخت لباس ها بر عهده گروه لولاری می باشد. لباس هایی که این برند طراحی می کند برای افراد خاص و به صورت تکی دوخته می شوند. شهرزاد در همه ایونت هایی که برای طراحی لباس و فشن در کشور های مختلف برگزار می شوند حضور پیدا می کند.

 

ازدواج فرهاد مدیری با الناز گلرخ

الناز گلرخ یک آرایشگر حرفه ای است که خلاقیت بسیار بالایی در طراحی صورت و خودآرایی دارد. الناز یک فشن بلاگر معروف است. او عنوان بهترین میکاپ آرتیست سال دو هزار و هفده میلادی را کسب کرده است. همچنین گلرخ دارای فعالیت هایی در زمینه مد لباس و آرایش است. در فضای مجازی عکسی منتشر شده بود که مربوط به مهران مدیری پسرش و الناز گلرخ بود.

 

این عکس شایعات بسیاری را به دنبال داشت. بسیاری از کاربران شایعه کردند که فرهاد مدیری با الناز گلرخ ازدواج نموده است. همچنین در پیج ها و رسانه های مختلفی از الناز گلرخ به عنوان عروس مدیری نام برده شد. اما این اخبار هرگز از طرف فرهاد و مهران مدیری تایید نشد.

 

جوایز و افتخارات مهران مدیری

مهران مدیری یکی از پرکارترین و با تجربه ترین بازیگران ایران می باشد. که در زمینه های مختلفی فعالیت می کند. مهران مدیری از بهترین بازیگر ها در سطح کشور می باشد که تقریباً در همه نقش های خود بسیار درخشیده است. این امر موجب شده که جوایز و افتخارات بسیاری کسب کند. این افتخارات از مهران مدیری شامل موارد زیر می باشند.

۱_ طوطی طلایی بهترین بازیکن در سال هزار و سیصد و پنجاه و شش برای تئاتر خرگوش.

 

۲_کاندیدای بهترین کارگردانی در سال هزار و سیصد و هفتاد و پنج برای ساعت خوش.

 

۳_ بهترین بازیگر و کارگردان در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش برای مجموعه ببخشید شما از جشن برترین شبکه ۳

 

۴_بهترین کارگردان و بازیگر در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت برای مجموعه ی هفتاد و هفت از جشن برترین های شبکه ۳ سیما

 

۵_ تندیس حافظ برای بهترین بازی کمدی تلویزیون از سریال پاورچین در هفتمین جشن سینمایی تلویزیونی دنیای تصویر و صوتی. در سال هزار و سیصد و هشتاد و دو

 

۶_بهترین کارگردان طنز در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار در جشن برترین های شبکه ۳

 

۷_ تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد کمدی تلویزیون برای مجموعه شب های برره در سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج

 

۸_ تندیس حافظ بهترین ترانه مجموعه فیلم و سینمایی برای سریال باغ مظفر در سال هزار و سیصد و هشتاد و شش

 

۹_نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم همیشه پای یک زن در میان است. در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه

 

۱۰_تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد کمدی برای بازی در مجموعه مرد دو هزار چهره و قهوه تلخ در سال هزار و سیصد و نود.

 

۱۱_دکترای افتخاری دانشگاه امریکن لیبرتی لس آنجلس در بیست و یک تیر ماه هزارو سیصد و نودو یک.

 

۱۲_تندیس حافظ بهترین چهره تلویزیونی برای اجرای برنامه دورهمی در ساله هزار و سیصد و نود و پنج.

 

۱۳_تندیس حافظ بهترین چهره تلویزیونی برای برنامه دورهمی در سال هزار و سیصد و نود و شش.

 

۱۴_بهترین مجری مرد سال هزار و سیصد و نود و هشت.

 

۱۵_ تندیس بهترین مجری تلویزیون در جشنواره سینما برای اجرای برنامه دورهمی در نوروز هزار و سیصد و نود و هفت.

 

۱۶_ تندیس حافظ بهترین چهره تلویزیونی برای برنامه دورهمی در سال هزار و سیصد و نود و هفت.